Změna kvality vlasů po henně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a6dfd6b283787e8b4507c7efe495ab58Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 10:48 am    Předmět: Citovat

1. vlasy krásně voní
2. vlasy se krásně lesknou ( ve sluníčku...ach...)
3. vlasy jsou pevnější a uspořádanější
4. vlasy si samy hrají s barvami

Za to všechno mám hennu ráda
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 10:51 am    Předmět: Citovat

Já právě s hennou začínám,tak jsem chtěla vědět,jaká ta henna vlastně je,pořád to tu dokola pročítám a hodně se tu henna chválí,tak jsem si řekla,že ji zkusím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 5:23 pm    Předmět: Citovat

Tak já jak už hennuju skoro tři roky, tak už bezprostředně po hennění takovej rozdíl nevidím (teda až na barvu u odrostů). Prostě část henny se už nevymejvá, takže ty vlasy jsou o něco míń jemný a hustší vlastně pořád, po hennění je to jenom o kapičku víc vidět. Ale před těma třema lety prvních pár hennování byl fakt rozdíl vysloveně hmatatelnej. Zaprvý se mi ze dne na den zklidnila pokožka hlavy, která byla v dost děsným stavu (kvůli ní jsem tehdy s hennou vlastně začala), a vlasů bylo najednou jednou tolik. Barva mě teda zezačátku přišla nevýrazná a málo červená (oporoti letům chemickejch experimentů), ale když mi začali všichni říkat, jak mi to sluší, tak jsem usoudila, že příroda asi ví nejlíp, jak to dotónovat. A fakt se mi hodně líbí, jak se mi ty vlasy měněj při různejch osvětleních.
Jinak třepení konečků - no, třepí se mi poslední dobou docela hodně, na druhou stranu dokud jsem hennu nepoužívala, vlasy mi dorostly přes všechny snahy nanejvejš k ramenům, a pak se začaly brutálně lámat a ty poslední cenťáky rovnou odpadávaly. Takže i tady henna vlastně boduje, i když se to na první pohled nezdá. Wink
Jo a miluju tu vůni! Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 5:36 pm    Předmět: Citovat

a zdá ti,že ti i rychleji rostou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 6:10 pm    Předmět: Citovat

V těch kratších fázích určitě, teďka už jenom v údivu zírám, že vůbec rostou - takhle dlouhý jsem neměla ani v rozpuku mládí. Wink Ale ona na to urychlení růstu u mně nebyla henna sama - používala jsem i lopuchovej výluh, biohar, amlu, shikakai, sem tam nějaký ty vitamíny - čert ví, co z toho zabíralo nejvíc, hlavně že něco zabralo. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 6:36 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
V těch kratších fázích určitě, teďka už jenom v údivu zírám, že vůbec rostou - takhle dlouhý jsem neměla ani v rozpuku mládí. Wink Ale ona na to urychlení růstu u mně nebyla henna sama - používala jsem i lopuchovej výluh, biohar, amlu, shikakai, sem tam nějaký ty vitamíny - čert ví, co z toho zabíralo nejvíc, hlavně že něco zabralo. Cool


Co to je to amlu a shikakai ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merci
161-320
161-320


Založen: 29.1.2010
Příspěvky: 320

PříspěvekZaslal: so červenec 03, 2010 9:40 pm    Předmět: Citovat

Mně se naopak začaly o něco víc mastit, protože používám Lush a ta nevysušuje. Ale jinak samé positivní účinky. Předně se mi radikálně zlepšily celkově, po letech chem. barvení a několikerém odbarvení (přechod z černé na červenou/zrz), byly už takové slaboučké, dokonce mi některé prameny upadly. Teď jsou pevnější, zatáhly se mi roztřepené konečky, ty jsem měla hodně a teď skoro nemám - nestříhám, takže je to 100 % z henny. Barva se drží skoro pořád stejná, chemické červené se mi šíleně vymývaly. Vždycky vylezlo to odbarvení, což teď vůbec ne. Dál je pro mě plus, že zbytečně nezatěžuju životní prostředí chemikáliemi a že je netestovaná na zvířatech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: so červenec 03, 2010 9:53 pm    Předmět: Citovat

A Merci,zhoustly ti i vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: ne červenec 04, 2010 8:25 am    Předmět: Citovat

Já a henna.. Mně rozhodně trochu vlasy zhoustly, ale možná jen opticky, protože henna je takový obal na vlasech, takže to muselo někde na tom objemu přidat. Také ale používám Biohar, tak nemohu jasně říci z čeho vlasy zhoustly (pokud se mi to jen nezdá). Každopádně nečekejte žádný zázrak typu "dvakrát víc vlasů".. hustčí jsou, ale nijak zvlášť oslnivé to není Laughing

Akorát ty konečky..popravdě nevím čím to je, třepí se mi dál. Vlasy (hlavně tedy konečky) jsou suché. Loni v červenci jsem měla dost ošklivé zastřihnutí, cca 20cm dole (málem mně odvezli Laughing ) nedorostlo to ještě do původní délky, pořád mi tak 5 - 8 cm zbývá, ale dost dlouho se mi vlasy netřepily a byly "jako nové" Laughing . Začala jsem pak prvně někdy v tom červenci používat hennu a konečky se začaly třepit asi tak po půl roce hennění, olejovém mastění a podobné péči. Nevím jestli to není také tím, že mám vlasy postupně ostříhané. Chemicky nebarvím. Tak nevím. Nechce se mi říkat, že se mi konečky třepí z henny, protože tu si nemohu vynachválit, odstín jemně do červena i lesk a hustota vlasů je u henny úžasná. Navíc je přírodní a celkově jsem přesvědčena spíše o její prospěšnosti. Ale s těma konečkama si lámu hlavu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: ne červenec 04, 2010 9:44 am    Předmět: Citovat

Hennujem tak zhruba rok , a zmeny sú naozaj viditeľné...po chemických farbách boli také mdlé bez života, bez lesku...Po henne naopak krásne ožili, sú hrubšie, lesklejšie, vyliečila mi suchú svrbiacu a problematickú pokožku hlavy, a vôbec sa mi netrepia konce.. ya tú dobu čo hennujem, som si nemusela ani raz zastrihnúť konce. určite pomáhaja aj kokosák, ale henna ma tiež svoju zásluhu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.