Změna kvality vlasů po henně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c45ccb3cf54c176e2cee4d8056370d27Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Darwi
0-7
0-7


Založen: 25.5.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2014 5:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mám takový problém Very Happy a potřebovala bych poradit...
Mé přírodní vlasy jsou v barvě "pochcaná sláma", tedy světle hnědé, barvím si je chemicky na tmavě hnědou, ale po posledních pár barveních mi začaly vlasy velmi vypadávat, tedy bych chtěla zkusit přírodu, hennu.
Jelikož se všude píše, že by se mělo mezi chemickým barvením a barvením hennou vynechat aspoň 4 týdny, vyvstává pro mě dotaz, který odstín zakoupit, protože po 4 týdnech budou odrosty na hlavě velmi vidět - barva na barvených vlasech a barva na odrostech, chytne každá jinak. Čímž odpadá přírodní henna, ale mám vzít spíše tmavě hnědou hennu nebo hen hnědou (oříškovou)? Vlasy mám i jemné a spíše poškozené, tedy aby ta tmavě hnědá nechytla až do černa Shocked
A dotaz na závěr - vážně to musí být 4 týdny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2014 5:44 pm    Předmět: Citovat

tie 4 týždne sú preto, lebo prímesy v henne môžu zreagovať s chemickou farbou... pri čistej henne by to robiť nemalo, takže mesačný odstup nie je nutný (ale samozrejme, nie je ideálne farbiť hneď o deň-dva)
čo sa týka odtieňa, začala by som radšej s tou svetlejšou - keď to nebude ok, môžem nabudúce skúsiť tmavšiu, ovšem tmavohnedá sa asi bude zosvetľovať horšie
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darwi
0-7
0-7


Založen: 25.5.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2014 5:50 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
tie 4 týždne sú preto, lebo prímesy v henne môžu zreagovať s chemickou farbou... pri čistej henne by to robiť nemalo, takže mesačný odstup nie je nutný (ale samozrejme, nie je ideálne farbiť hneď o deň-dva)
čo sa týka odtieňa, začala by som radšej s tou svetlejšou - keď to nebude ok, môžem nabudúce skúsiť tmavšiu, ovšem tmavohnedá sa asi bude zosvetľovať horšie


No já bych právě chtěla hnědou, vzhledem k odrostům, protože pochybuji, že by henna přebarvila tmavě hnědou barvu do červena. Nechci mít u hlavy ohnivou a na zbytku mahagonovou Smile Uvažuji buď:
http://shop.gwstudio.cz/productdetail?pid=2248
anebo
http://shop.gwstudio.cz/productdetail?pid=2249
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2014 6:02 pm    Předmět: Citovat

nie som zrovna odborník na botaniku, ale čo pozerám to zloženie hnedej henny, tak fakt neviem, či ti zafarbí aj odrasty na hnedo (minimálne kurkuma aj rumanček idú skôr do žlta/zlata)
asi by som skúsila tie dve hnedé namiešať pol na pol... ale radšej počkaj, kým sa neozve niekto, kto farbí na hnedo (keďže ja farbím na červenú/ryšavú, tak len odhadujem ako by to asi mohlo byť Very Happy)
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2014 12:43 pm    Předmět: Citovat

Darwi, ta henna z prvního odkazu je fakt hodně světlá. Měla jsem jí na hlavě teda jen 1 hodinu, ale výsledek můžeš vidět u mě v galerce (29.12.2013). S tmavě hnědou nemám zkušenost. Nevím, jaké máš vlasy, ale hnědé jsou zde nejvíce chválené od Khadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darwi
0-7
0-7


Založen: 25.5.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2014 1:26 pm    Předmět: Citovat

Tak já už ji mám na krámě k vyzvednutí (tu tmavě hnědou), chci si ji tam nechat pár hodin, nejlíp přes noc, jak tu radí, taky mám nachystaný chomáč vlasů k ozkoušení reakčnosti Very Happy Snad v pátek budu vkládat pozitivní zprávy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrea.Bone
8-20
8-20


Založen: 15.10.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 9:55 am    Předmět: Citovat

Kupuji Hennu Lamda a vlasy mám po ní úžasné, ale přesně jak popisuješ vlnky mi drží hůř. Vždy mi vydržely minimálně 2 dny a teď už kolem 22 hodiny večerní po vlnkách není vidu ani slechu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 4:06 pm    Předmět: Citovat

Darwi napsal:
který odstín zakoupit, protože po 4 týdnech budou odrosty na hlavě velmi vidět

Ta tmavá hnědá by byla asi nejlepší, ale ono to stejně může pár hennování trvat, než se ti to sjednotí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 8:21 am    Předmět: Citovat

Čím víc hennování mám za sebou, tím míň zrz mi chytá. Vždycky to nechám tak 4 měsíce odrůst a vymýt, že to není skoro poznat. Nebo rozhodně né u hlavy. Tam je moje barva a vlasy, které čerstvě narostly.
No a loni v květnu mi chytla kaštanová hennécolor zrzavá, včera sem to dělala znovu a mám to tmavě hnědý. Dala jsem ocet, protože jsem citrón neměla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hana Novotná
0-7
0-7


Založen: 20.9.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 5:40 pm    Předmět: miluju hennu Citovat

krásný podvečer...Smile Chci se s Vámi podělit o mé zkušennosti s hennou. Začala jsem henovat letos koncem léta. Nedokážu uvěřit,co udělala henna s mými hnusnými,krepatými,řídkými a jemnými vlasy. To je prostě bomba.. Smile)) Vlasy jsou po 4 měsících intenzivního hennování neuvěřitelné. Jsou silné,mnohem hustější,lesklé. Prostě paráda. A dnes se povedla kooonečně i barva.
Chtěla bych tímto příspěvkem podpořit všechny ženy,které se trápí i u hennování.... zkuste vydržet. I já jsem se musela obrnět trpělivostí a zase trpělivostí a sebezapřením a experimentovala jsem a hledala jsem až se povedlo.
Začátky byly trpké a plné zklamání. Začínala jsem s hennou DM ...uf to není snad ani henna,ale přesto jsem jí postupně koupila asi 6 balení. Výsledky nicmoc,snad jen kvalita vlasů byla trochu lepší. Léta jsem měla na temeni prořídlé vlasy tak silně,že jsem za slunných dnů chodila ven jedině zlakovaná,aby se nepohl ani vlásek a neohalil lysinu,mindrák jaký jsem z toho měla si asi umíte představit všechny. Dnes to nejde mým starým hooodně hustým hřebem absolutně učesat jak mi vlasy zhoustly. Roky jsem se trápila,vyšetření nikdy nic neukázalo a najednou toto. A tak když jsem zjistila lepší kvalitu mých vlasů po henění,které jsou z 90% šedivé...podotýkám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.