Změna kvality vlasů po henně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b082eeb1c53ca5c0fb37846c30beacdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hana Novotná
0-7
0-7


Založen: 20.9.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2014 5:56 pm    Předmět: Citovat

byla to jedna hrůza. Šediny chytají prostě úúúplně jinak,ale protože byly vlasy kvalitnější,nezajímalo mě nic okolo. Než jsem přišla na to jakou značku,jakou barvu a v jakém poměru míchat,co vlastě smíchat,jestli míchat no byly to peripetie. Chodila jsem s přerostlými chemlony po chemii,všelijak barevná díky chemii a odrostům. No hrůza,pak jsem se nechala ostříhat hodně na krátko. Noooo byla jsem jako kočka s prašivinou...ale nevzdávala jsem se,bylo mi jedno co si myslí lidé,jak se děsili mojí známí....hlavně že jsou hustší. A dnes po 4 měsících jsem krásně hnědovlasá s trochou rezatý na zátylku,protože jsem se špatně napatlala Very Happy a je mi to buřt. Miluju hennu a chemie už nikdy....to po ní mi léta padaly vlasy. Takže holky,pevné nervy s hennou,dejte jí šanci a chtějte být originální. Protože henna vám nikdy neudělá na vlasech jednolitě barevnou helmu. Dnes jsem dostala ...konečně poslední vánoční dárek...hennový šampon a kondicionér. tak zatím čauky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2014 12:13 pm    Předmět: Citovat

Gratuluju k výsledku! Ono asi Tvýn vlasům hodně prospělo už to, že jsi vysadila chemii (podle toho, cos psala, mi přišlo, že bys na ni mohla mít i nějakou docela silnou alergii) - a henna tomu ještě pomohla. Prostě henna je henna! Cool I když to hledání správný značky a odstínu je někdy běh na delší trať, výsledky za to zpravidla stojí! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Butterfly
21-40
21-40


Založen: 24.1.2015
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 9:04 am    Předmět: Citovat

Léta kupuju hennu z Dm, byla jsem s ní spokojená. Proti slunci mi zářily vlasy měla jsem úžasný objem (při jemných vlasech plus:)) a zabralo to i jako prevence na konečky, pár týdnů nebylo třeba olejovat Smile
Teď ale chci zkusit egyptskou hennu, tak ještě uvidíme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laurra
0-7
0-7


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2015 12:38 pm    Předmět: Dlouhodobé používání henny -účinky Citovat

Ahoj slečny a dámy Smile

jsem tu teprve pár dní a moc se mi tu líbí Smile Se svými vlasy jsem hodně experimentovala, zesvětlení a pak následně měděný přeliv a bylo na vlasech znát, že jsou hodně poškozené, tak jsem počkala až povyrostou a dala jsem je ostříhat podle Gabriely Kratochvílové, protože se mi tento účes moc líbil. své vlasy jsem před ostříháním měla na mikado, nelituji toho, že jsem je dala ostříhat.
S tím ostříháním jsem si řekla, že už s chemií končím a budu používat jen hennu a budu se o své vlasy pěkně starat. všechny chemické přípravky jsem vyhodila.
Teď musím počkat měsíc, abych mohla používat hennu a moc se na to těším. Už mám i pár šedin a řekla jsem si, že budu barvit dvoufázově - prvně čistou Lamda, ale přemýšlím zda si dám tmavě hnědou od Lamdy nebo indigo od Khadi.
Chtěla bych se zeptat, zprva u Lamdy jak často se může barvit? Abych pak mohla použít indigo, aby mělo základ. No myslím to tak, že nejprve bych používala jen čistou a pak až třeba po 4 barvení bych barvila dvoufázově.
Chci si nechat opět narůst vlasy a chci zůstat už jen u henny. každý dělá chyby a může se poučit. Ještě jedna otázka je pravda, že po henně vlasy rychleji rostou? Co jste zaznamely po dlouhodobém užívání henny?

Hezký den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2015 7:24 pm    Předmět: Citovat

Nejsem vyloženě hennař co tři týdny, ale můžu říct, že po ní vlasy rostou rychleji, tak, že jsem o poznala i bez měření.

Když jsem zkusila dělat zábal častěji, trochu mi vlasy ztěžkly, což nemůžu potřebovat. Wink Dlouhodobě mi vyhovuje, ale je taky fakt, že nechávám vždycky dost vymýt, nemám hennové vrstvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elocin
8-20
8-20


Založen: 20.11.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2015 6:27 pm    Předmět: Citovat

Tak třeba mé hodně jemné a sušší vlasy po henně dostaly takovou pecku, že jsem musela dát dolů deset centimetrů, jak strašně jsem je měla vysušený a mrtvý, zůstaly z nich jen takový divný vysušený drátky Crying or Very sad Barva byla ale nádherná, takže, prosím.... Nevíte někdo nějaký šetrný ´recept´? Bude to teď měsíc, co jsem hennovalla posledně (poprvé) a vzdát se toho nechci. Na druhou stranu se raději vzdám barvy, než kvaity... Napadlo mě, vy, co znáte jogurtovou masku, zda by šo smíchat ji s hennou- barvilo by to vůbec ještě?
Olej mi bohužel asi vysušuje Sad Šlo o úplně čistou hennu z prodeje bylin, mám zkusit třeba nějakou jinou, s přídavky...?


Naposledy upravil Elocin dne út červen 09, 2015 6:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2015 6:44 pm    Předmět: Citovat

Do jogurtu dávám žloutky, abych z toho měl šampon a funguje to. I shikakai v jogurtu fungovala. Tak nevidím důvod, proč by hena nefungovala.
Ale podívej se do vlákna ,,Co všechno přidáváte do heny" (http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1309&start=1370) - na stránce v odkazu Nikkys píše, že jogurt není moc doporučovanej. Ten příspěvek je teda o cassii a taky nevím, proč to nebylo doporučovaný - starší příspěvky jsem nečetl (ale spíš si myslím, že to mohly být problémy s konzistencí a zároveň nebyl pozorován rozdíl ve fungování nebo tak něco - na velký průsery se to netvářilo).

Takže asi tak...

edit: Mrkni taky rovnou k Tie na tu jogurtovou masku - Raketka do ní zkoušela dávat i cassii a psala nějaké postřehy (http://dlouhevlasy.cz/component/option,com_myblog/task,view/id,959/Itemid,140/).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2015 7:14 pm    Předmět: Citovat

Elocin: Ještě je možnost rozmíchávat třeba s kondicionérem nebo maskou (na netu pod "henna gloss"). Barva je sice hodně potlačená, ale nedojede k takovému vysušení vlasů. Zkušenosti s tím sem uveřejňovala Lalaith. (Já jsem zkoušela taky, ale oleje mi zkrátka sedí víc. Wink Každému prostě vyhovuje něco jiného.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikyy33
21-40
21-40


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2015 7:33 pm    Předmět: Citovat

V deň hennovania som mala po hene krásne vlasy , ale dlhodobý účinok to nemalo. Veľmi mi po nej zjemneli vlasy a neboli také kučeravé :/ Potrebujem niečo na spevnenie :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2015 2:41 pm    Předmět: Citovat

Mně se po henně vlasy dost zpevnily. Ale s tím vysušováním - dost to u mě postihlo tu část vlasů, která si předtím prošla chemií. Jogurt se do henny až tak moc nedoporučuje, protože může potlačovat barvicí účinek, ale nevím, nikdy jsem nevyzkoušela. Ale pokud Ti henna vysušila dýlky a konce, tak stojí za pokus namíchat si hennovou směsku v trochu menším množství, do toho přidat trochu nějakýho přírodního kondiše nebo masky a nabarvit vlasy u hlavy, potom do směsky ještě dolejt ještě pořádnou dávku kondiše, pořádně zamíchat a to teprve naplácat do dýlek a konců. A pak klidně nechat pár hodin (takže takovej poloviční hennagloss). Tohle mně (teda hlavně mejm vlasům vyhovuje velmi - a to mám sklon k suchejm dýlkám a koncům i bezhenny). Olej v henně (kromě trochy ricinovýho) mi naopak vlasy ještě víc vysuší, ale ty přírodní masky a kondiše přidaný do směsky mi fungujou fakt dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.