Don Miguel Ruiz - Jaroslav Dušek - Čtyři dohody

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b4d10cbd8fc95ed8aa64ed43ad1d6b0eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 9:14 am    Předmět: Don Miguel Ruiz - Jaroslav Dušek - Čtyři dohody Citovat

Včera jsem měla to štěstí, že jsem se dostala na toto představení. Knihu znám už dlouho, snažím se jí i řídit, když se mi to podaří, když nic tak aspoň čtvrtou dohodou Very Happy . Musím říct, že Duškovo představení bylo báječné,sqělé... tak důležité věci podané formou, že se málem smíchy válíš po zemi. Škoda, že je tak obtížné sehnat vstupenky a na všechny se nedostane. Hned bych šla znovu a podarovala všechny svoje blízké a kamarády, učitelky a rodiče a děti zvlášť . Takže, máte-li někdo možnost - neváhejte, stojí to opravdu za to. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2010 7:08 pm    Předmět: Citovat

Na tuto knihu se teprve chystám a slýchávám samé pozitivní reakce, to by už chtělo konečně najít a udělat si čas mezi dalšíma knihama. Very Happy Jinak doporučuji Celestínské proroctví od Jamese Redfilda, tato kniha mne uchvátila a přinejměnším se člověk zamyslí. Surprised)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 8:45 pm    Předmět: Citovat

4 dohody jsem četla, ale neviděla. Dvakrát jsem byla v Arše na improvizačním večeru. Jaroslav Dušek je velkej borec.
Twisted Evil
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Butcher
0-7
0-7


Založen: 8.11.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 6:24 am    Předmět: Citovat

Zdravím lidičky, mám to štěstí, že se s Jaroslavem znám osobně. Byl několikrát u nás ve Strakonicích v čajovně, kde besedoval na různá témata (mimo jiné i čtyři dohody). Je to skutečně velmi zajímavé téma a v jeho podání až fascinující, protože on má tu výhodu, že byl nějaký čas, a stále se vrací, mezi potomky Toltéků v Mexiku a Jižní Americe. Byl jsem i na jeho divadelním předtavení Čtyři dohody a pokud člověk není úplně "zabedněný" tak to v něm zanechá následky a začnou mu docházet důsledky jeho jednání. Zkrátka: vřele doporučuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 8:59 am    Předmět: Citovat

Jo jo, taky ho znám osobně, kdysi nás seznámil společný známý a několikrát jsme měli společnou cestu domů vlakem.Je to vynikající člověk, nejenom bavič.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 10:07 am    Předmět: Citovat

Jarda je báječnej! Smile
Na jeho podání Čtyřech dohod se mi líbí, že i když mluví celkem o zásadních tématech, skvěle odlehčí situaci trefným humorem a dodá všemu hluboce lidský rozměr. V průběhu představení, besedy... člověku dochází, co za kraviny v životě udělal - nicméně místo toho, aby na něj sedl nějaký depresivní pocit viny, řekne si spíš "ok, stalo se; teď už vím, jak to nedělat".
A i když někdo zrovna nevyznává podobná stanoviska, tak si podle mě přesto něco odnese - třeba už jen lepší náladu... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.