tabletky na podporu růstu Donna hair
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e696ebfde63390b49a588b82413ea7e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 5:56 pm    Předmět: Citovat

teda taky jste mě nalákaly Smile první doberu dýňák a pak jdu kdyžtak do těchto pilulí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 8:48 am    Předmět: Citovat

Eiddwen napsal:
Tak to ma mrzí:-/ Ja už som z toho padania tiež zúfalá...behom dvoch rokov mi vlasy zredli o 2/3. Keby rástli tak rýchlo ako padajú nepoviem ani slovo,ale tak to bohužial nefunguje :-/ Tak to skús a možno ti pomôžu... ale podla fotiek by som povedala že patríš k tým štastlivcom čo majú vlasov na 6 hlav Rolling Eyes tak to ešte nemusíš byť zúfalá

oni jsou ty vlasy trochju vlnitý, tak to dělá objem. a taky jsou starší. víc mi padaj tak, hm, odhaduju od března. měla sem stresy se vztahem a i když už je to vpořádku, vlasy padaj dál. ale mamka má taky málo vlaů, možná to mám spíš genetický. nevim, asi bych měla jít někam na testy. já se tim totiž zas až tak moc nezabývám. kdybych se zabývala, zblbnu.

ale dvě třetiny je dost, to to teda ještě není. a vidět je to jen (jen?) na tom vršku)
tak snad nám něco zabere:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarRwIN
8-20
8-20


Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 3:20 pm    Předmět: Citovat

zdravím,,, koukal jsem na tyto tablety a zdají se, že jsou v pohodě. Myslíte, že je mohou užívat i muži, popřípadě můžete zde napsat jakej byl celkový výsledek po určité době používání těchto tablet?? předem děkuji, MarRw.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 8:42 pm    Předmět: Citovat

Lidičky, jste tady někdo z farmaceutického průmyslu? Very Happy
Našla jsem doma tablety Zinek a doma spotřebení je rok 2006... To už asi nebude vhodné jíst, že? Very Happy Cool
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
Lidičky, jste tady někdo z farmaceutického průmyslu? Very Happy
Našla jsem doma tablety Zinek a doma spotřebení je rok 2006... To už asi nebude vhodné jíst, že? Very Happy Cool


Jako budoucí lékárnice ti říkam, že bys neměla a měla je vrátit do lékárny (aby se zlikvidovaly). Ale z vlastní zkušenosti jsem se už setkala i s tím, že lékárnice si ty prošlé léky (buď z lékárny a nebo vrácené od pacientů) rozebraly Rolling Eyes Hlavně tedy prošlé brufeny a tak no.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 7:00 pm    Předmět: Citovat

MarRwIN napsal:
zdravím,,, koukal jsem na tyto tablety a zdají se, že jsou v pohodě. Myslíte, že je mohou užívat i muži, popřípadě můžete zde napsat jakej byl celkový výsledek po určité době používání těchto tablet?? předem děkuji, MarRw.


Ahoj, nevidím dôvod prečo by ich muži užívať nemali Smile nieje tam nič napísané vyslovene pre ženy, je to komplexný vitamínový doplnok aj pre vás Smile) a berem ich už dva mesiace a som spokojná. Píšu že plná účinok sa ukáže po 3 mesiacoch zhruba, a ak to tak je tak tento rok prídu vianoce už skôr, pretože už teraz zaberajú Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 4:27 pm    Předmět: Citovat

tak už je mám doma taky. snad za tu cenu bude aspoň minimální výsledek. jde mi hlavně o to vypadávání, na ostatní se-e pes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 9:13 am    Předmět: Citovat

sakryš, beru je asi dva týdny, a vlasy mi padají míň..to není možné... Shocked nechci to teda zakřiknout...ale spíš bych tipla, že je to nějakou vnitřní změnou (hormonální??)..protože nevěřím, že by to tak rychle mohlo účinkovat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 6:51 pm    Předmět: Citovat

Eiddwen, porcelainswan Arrow Ako ste spokojné po uplynutí ďalších týždňov?
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 7:41 pm    Předmět: Citovat

No ja osobne som nezaznamenala po dlhšej dobe žiadnu výraznejšiu zmenu Rolling Eyes Neutral dúfam že sa to po daľšom mesiaci zmení. V každom prípade toto je vysoko individuálna záležitosť , tak možno na teba účinkujú takto y rýchlika Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.