tabletky na podporu růstu Donna hair
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46e9ddc536167f1e8343ec278f07de58Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 2:39 pm    Předmět: Citovat

No tak osobne som ich prestala brať. nemalo to význam lebo namna nemali už žiadne účinky. Rolling Eyes mesiac si dám pauzu, a doberem panthenol čo mám , ten vždy zaúčinkoval Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 4:01 pm    Předmět: Citovat

Ja som s nimi celkom spokojná. Mám skutočne pocit, že v normálne dni vyčesávam menej vlasov. Ale čo sa nezmenilo, sú tzv. nenormálne dni (deň pred umývaním a deň umývania) - vtedy je to stále ako na vlasových jatkách Very Happy Mad Evil or Very Mad
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 4:50 pm    Předmět: Citovat

pro mě jsou na nic.. zbytečně vyhozené peníze..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 8:28 pm    Předmět: Citovat

takže jsem zapomněla nahlásit výsledek, opravdu vyhozené peníze, nekupovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlaskomilka
8-20
8-20


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 11:51 pm    Předmět: Citovat

Ups tak teď nevím .. z těch posledních příspěvků vypada že to asi mít moc velké účinky nebude... ikdyž u každého je to jinak to je jasné... nevíte co by bylo na vypadávání a růst nových vlasů nejlepší .. myslím tím tabletky .. dobrá strava a žádný stres to je jasné ikdyž to je občas nemožné Crying or Very sad Laughing ale aspon teda ta výživá z prášků .. vím že teď se v diskuzích hodně zmiňuje ten methionin a panthenol o tom ani nevím že je na padání .. nevím co myslíte ?? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wendy1
0-7
0-7


Založen: 11.11.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2011 9:30 am    Předmět: Donna Hair Citovat

Holky, já jsem teď donnu užívala tři měsíce a jsem s ní spokojená. Když jsem to počítala, tak předtím mi denně vypadalo 180-200 vlasů. Teď je to 50-80 za den. Taky jsem měla problém se suchými konečky, ale mastnými kořínky takže jsem si vlasy musela mýt každý druhý den. Teď je to viditelně lepší a stačí mýt 2x za týden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Liie
0-7
0-7


Založen: 31.1.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 11:14 am    Předmět: Donna Hair Citovat

Ahojky. S touto výživou jsem velmi spokojená. Po měsíci užívání mi rozhodně vypadává méně vlasů a zdá se mi, že vlasy rychleji rostou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katarrina
0-7
0-7


Založen: 3.2.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 4:08 pm    Předmět: Zázračné tablety Citovat

Ahoj, nevím jak to tu funguje a abych přiznala pravdu, tak jsem na tyto stránky zaregistrovala jen proto, abych vám napsala o své zkušenosti s Donna Hair...
Asi v červnu minulého roku mi začaly ze stresu brutálně padat vlasy. Šly dolu po hrstech. Celá situace trvala asi 2-3 měsice a já už začínala být zoufalá. Ačkoli jsem nikdy neměla bujnou hřívu, byla to pro mě strašná rána. Čím déle situace trvala, tím více jsem se stresovala, což působilo další a další padání. Pak mi lékarnice doporučila Donna Hair. Je pravda, že oproti jiným tabletkám a vitámínům, začíná zabírat trošku později, ale efekt stojí za to. Padání vlasů zcela vymizelo a padají mi dokonce míň než mi padávaly dřív.
Snad Vám to k něčemu bude...
Hezký den
Katarrina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eva552
21-40
21-40


Založen: 17.12.2011
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 8:17 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem k Vánocům 3 měsícní kůru, tak jsem zvědavá, jestli to bude mít nějaký účinek (a taky jestli to zvládnu užívat pravidelně Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2013 2:24 pm    Předmět: Citovat

Já osobně jsem do nich nevkládala skoro žádnou naději, zkoušela jsem už všechno možný a nepomohlo..Tím víc mě překvapilo, že mi ted roste slušná podsada, co neustále-hlavně v práci vylejzá z culíku.Takže hurááá Wink A padání se ustálilo, i když hlavně díky agncastonu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.