Módní příšernosti
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=80185f6dae6124cbc37ccb65cb93fd39Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 3:42 pm    Předmět: Módní příšernosti Citovat

zkusme zavzpomínat na módní přehmaty 60., 70.,80. a 90. let a kdo je mladší, tak může přidat něco z dnešní doby. Co třeba ty dlouhé chlupy polehlé pod silonkami, to se hodně nosilo na dřívějších oslavách MDŽ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 3:49 pm    Předmět: Re: Módní příšernosti Citovat

luminka napsal:
zkusme zavzpomínat na módní přehmaty 60., 70.,80. a 90. let a kdo je mladší, tak může přidat něco z dnešní doby. Co třeba ty dlouhé chlupy polehlé pod silonkami, to se hodně nosilo na dřívějších oslavách MDŽ.


Kdyby polehlé, ony byly natažené těmi silonkami pěkně vzhůru, to byla nádhera LaughingLaughingLaughing A také dámy s drny v podpaždí mě vždycky fascinovaly, ještě ze svého dětství si pamatuju na paní v tílku v autobuse, kterak se držela madla a na jejim ochlupení v podpaždí se leskly krůpějky potu Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 4:11 pm    Předmět: Re: Módní příšernosti Citovat

sarahpentium napsal:
luminka napsal:
zkusme zavzpomínat na módní přehmaty 60., 70.,80. a 90. let a kdo je mladší, tak může přidat něco z dnešní doby. Co třeba ty dlouhé chlupy polehlé pod silonkami, to se hodně nosilo na dřívějších oslavách MDŽ.


Kdyby polehlé, ony byly natažené těmi silonkami pěkně vzhůru, to byla nádhera LaughingLaughingLaughing A také dámy s drny v podpaždí mě vždycky fascinovaly, ještě ze svého dětství si pamatuju na paní v tílku v autobuse, kterak se držela madla a na jejim ochlupení v podpaždí se leskly krůpějky potu Laughing Laughing


Oj, teď mě přešla chuť k jídlu na několik hodin!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 4:17 pm    Předmět: Citovat

A ty silonový trička, dederonový barevný košile - i kdyby se dotyčný namazal celý antiperspirantem ( nebyl k sehnání), stejně by musel za chvíli nepříjemně "vonět" Laughing . Nenaviděla jsem hnědý a lahvově zelený ( tehdejší oblíbená modní barva asi) tesilky do zvonu, který jsem nosila do školky, byl na nich vidět každý chlup a jestě jsem měla "krimplenový" (nevím, jestli jsem to správně napsala) kalhoty - to byl děs ze všech děsů největší, příšerně škrábaly a dělaly se na nich uzlíčky . Confused Laughing
A na střední jsme měla halenku která měla "netopýří" rukávy , dvoubarevnou - když se v ní vidím na fotce, musím se smát. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 4:19 pm    Předmět: Citovat

A co ty ženy, patřící do stáda, co ani nemají na hlavě květák, ale bývalý květák nakrátko ostříhaný, konce zničené od staré trvalé a u hlavy už masné vlasy, barva průměrná hnědá, na koncích světlejší. Jako doplněk se skvěle hodí zlaté náušnice, zčernalé a zanesené špínou a zbytky mýdla. Promiňte mi už tu jedovatost. Tyhle ženy se ale i špatně rozeznávají a pamatují. To ženy s drdolem si všimne každý, těch tu moc neběhá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 10:13 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
A ty silonový trička, dederonový barevný košile - i kdyby se dotyčný namazal celý antiperspirantem ( nebyl k sehnání), stejně by musel za chvíli nepříjemně "vonět" Laughing ...


Nechme být, spousta těch nejmodernějších oblečků pro mládež mi přijde z podobně příšerných materiálů! Very Happy A netopýří rukávy prý zase letí! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 10:53 pm    Předmět: Citovat

Jestli mi něco přišlo děsivé, tak to byly extrémní typy můžů v 80. letech. (Tedy co znám z klipu písniček....) Uplé lesklé plastikové oblečení, trička v kalhotách vytáhnutých až někam nahoru... uááá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 11:04 pm    Předmět: Citovat

Mně se tedy hrozně nelíbí bokovky, přijde mi, že i holky, které mají zadek pěkný a jaksi "nenadměrný" , si na něm těmi kalhotami zbytečně dělají špek. Ale o tom už tu někde debata byla... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 11:14 pm    Předmět: Citovat

Zvláštní, mně se právě ten špek, co se těmi kalhotami tvoří, strašně líbí Very Happy Ale ono bokovky jsou i docela zdraví škodlivé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 11:19 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Mně se tedy hrozně nelíbí bokovky, přijde mi, že i holky, které mají zadek pěkný a jaksi "nenadměrný" , si na něm těmi kalhotami zbytečně dělají špek. Ale o tom už tu někde debata byla... Laughing


tuz ja bokovky nosit musim, bo jak chcu kupit gate, ktere by mi sedly, taky ty s vysokym pasem mi vzadu odstavaji, nebo je nepretahnu pres boky..holt pr***l jak styrsky valach no Laughing ale zsa nenosim take ty, co zacinaju pod kyclema...to bych se ohla a kadzy by mi cumel az do zaludku z opacne strany Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.