Orofluido - tekuté zlato
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3e4b37159e1eef577b5672c37fda2b72Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt červenec 08, 2010 7:31 am    Předmět: Orofluido - tekuté zlato Citovat

Dobrý den. Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s tímto přípravkem? Koupila jsem si ho včera v kadeřnictví. Šla jsem si zastřihnout konečky a kadeřnice mi trochu toho voňavého olejíčku dala na mé krepaté dlouhé vlasy a mám je opravdu hladké. Tak jsem si ho vzala na občasné použití - jelikož to obsahuje i silikony částečně rozpustné ve vodě. Ale já jinak používám jen šampony a kondicionéry od Logony a kokosový a jojobový olej, nebo i květinovou vodu na rozčesávání - prostě žádná chemie. Jenže mám krepaté vlasy a nic mi na to nepomáhá. Myslíte, že trochu toho tekutého zlata mi neuškodí, ikdyž jsou tam i silikony? Dávám to jen do délky vlasů, ne ke kořínkům. A máte s tím někdo nějaké skušenosti? Děkuji. Jinak krásně voní a vlasy jsou opravdu hladké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červenec 08, 2010 7:58 am    Předmět: Citovat

Nevím, kolik tě to stálo. Ale hladké vlasy máš po těch silikonech, nikoliv po zlatu (jestli tam nějaké vůbec je, nemá podle mého nazoru žádný "terapeutický" význam) A pokud si silikony neaplikuješ na pokožku hlavy, neměla bych obavy Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt červenec 08, 2010 8:32 am    Předmět: Citovat

Ono se tomu jen říká tekuté zlato- to kvůli těm olejům - arganový olej, olej ze šáchoru a lněný olej a výtažky z vanilky plus ty silikony. Takže když je dávám jen na krepatou délku, tak to nevadí? A pomůže mi to i proti třepení? A vymyje se to šampony? Jinak používám jen přírodní věci, ale po tomto olejíčku vlasy vůbec nekrepatí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červenec 08, 2010 9:00 am    Předmět: Citovat

Ahááá, no jo..já po ránu Laughing
Já používám šampony a balzamy taky přírodní a sem tam sprej se silikony a destruktivní to není. Aspon se učešu. Občas to bez toho nejde, bych si spíš vyškubala vlasy Laughing A ano, smyje se to Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt červenec 08, 2010 9:30 am    Předmět: Citovat

Tak to jo. To jsem ráda. Děkuji. Jinak nemastí ti přípravky se silikony vlasy? A jak často je používáš? Po každém umytí by to asi nebylo dobré, že? myju si tak jednou za 4 až 5 dní. Vlasy se hezky rozčesávají a navíc olejíček fakt hezky voní. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červenec 08, 2010 9:41 am    Předmět: Citovat

Já je používám, když je potřeba, to je tak 1-2x do měsice. Prostě když my hřeben zustane ve vlasech Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červenec 08, 2010 9:39 pm    Předmět: Citovat

Jéé, dej pak vědět, jak ti tekuté zlato sedlo Smile Koukala jsem na netu na popis a nesmírně mě to láká Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 11:53 am    Předmět: Citovat

Leni, a jaké je složení toho zázračného tekutého zlata? Obsahuje parabeny? Nebo nějaké jiné konzervanty? Mrkni, prosím, na krabičku.

A nejsou vlasy zatížené? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 1:30 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem chtěla Lenku poprosit o opsání složení, předběhla jsi mě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 2:13 pm    Předmět: Citovat

Holky okopírovala jsem složení z netu:Složení: Cyclopentasiloxane,Cyclotetrasiloxane,Dimethiconol,Arganiaa Spinosa Kernel Oil,Cyperus Esculentus Root Oil, Parfum (Fragrance), Isopropyl Palmitate, Linum Usitassimum (Linseed) Seed Oil, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Cl 47000 (Yellow 11), Cl 26100 (red 17)
Jsem sama zvědavá co na složení řeknete,sama se v tom nevyznám.Kadeřnici mi to taky dala na vlasy,voní úúúžasně!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.