Zdravím a pozdravuji!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6c7bb6203affbb400c6cc26762ee92f0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hajni
0-7
0-7


Založen: 10.7.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 10:25 pm    Předmět: Zdravím a pozdravuji! Citovat

Dnes jsem objevila tyto stránky, když jsem hledala nějaké doporučení ohledně fénu pro dlouhé vlasy....no a když už jsem byla při tom, tak jsem pročítala jednotlivá vlákna a musím říct, že jsem moc ráda, že jsem tyto stránky našla - jsou úplně úžasné!
Sama jsem měla vždy dloouhé vlasy (mamka mi nikdy nedovolila je ostříhat) až do roku 2007, kdy jsem je ostříhala na kluka, protože po pobytě v Anglii vypadaly prostě katastrofálně Sad ...no a jediné (po mnoha pokusech), co mi je pomohlo spravit byl šampon od L´oreal Proffesionell - sensi balance...jestli je silikonový netuším, ale moc nepění, nevoní a vlasy naštěstí rostou silné Smile každopádně vzhledem k tomu, že za 3 roky mi dorostly do půlky zad, musím i já změnit péči a vaše stránky jsou mi velkou inspirací!
Děkuji všem a snad se v nějakém vláknu "shledáme" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 8:15 am    Předmět: Re: Zdravím a pozdravuji! Citovat

Hajni napsal:
Dnes jsem objevila tyto stránky, když jsem hledala nějaké doporučení ohledně fénu pro dlouhé vlasy....no a když už jsem byla při tom, tak jsem pročítala jednotlivá vlákna a musím říct, že jsem moc ráda, že jsem tyto stránky našla - jsou úplně úžasné!
Sama jsem měla vždy dloouhé vlasy (mamka mi nikdy nedovolila je ostříhat) až do roku 2007, kdy jsem je ostříhala na kluka, protože po pobytě v Anglii vypadaly prostě katastrofálně Sad ...no a jediné (po mnoha pokusech), co mi je pomohlo spravit byl šampon od L´oreal Proffesionell - sensi balance...jestli je silikonový netuším, ale moc nepění, nevoní a vlasy naštěstí rostou silné Smile každopádně vzhledem k tomu, že za 3 roky mi dorostly do půlky zad, musím i já změnit péči a vaše stránky jsou mi velkou inspirací!
Děkuji všem a snad se v nějakém vláknu "shledáme" Smile


Ahojki, moc Tě vítám. Já byla v Anglii jen krátce, ale vím od kamarádek, co tam byli dýl, že se jim taky velmi zhoršily vlasy, ale je to nejspíš tam tou vodou. Tak to máš skvělé, že Ti vlásky tak rychle rostou! jen tak dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.