Vlasy a chlorovaná voda
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=111ec276e9a8fc73af30e9aed46adba5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Radana01
0-7
0-7


Založen: 8.7.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 7:04 pm    Předmět: co s chlorem? Citovat

Kazdy den chodim na koupaliste - aby ne v techhle vedrech...Nevite nekdo co s vlasý od chloru?nechci si je kazdy den myt samponem....diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 8:25 pm    Předmět: Re: co s chlorem? Citovat

Radana01 napsal:
Kazdy den chodim na koupaliste - aby ne v techhle vedrech...Nevite nekdo co s vlasý od chloru?nechci si je kazdy den myt samponem....diky


Hmm, no potom asi aspoň opláchnout vodou z vodovodu...Nic jiného mě nenapadá... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 8:30 pm    Předmět: Re: co s chlorem? Citovat

Klarusa napsal:
Radana01 napsal:
Kazdy den chodim na koupaliste - aby ne v techhle vedrech...Nevite nekdo co s vlasý od chloru?nechci si je kazdy den myt samponem....diky


Hmm, no potom asi aspoň opláchnout vodou z vodovodu...Nic jiného mě nenapadá... Embarassed


Ano - opláchnout vodou z vodovodu - a co třeba aplikace nějakého bezoplachového kondicioneru? Třeba Asia Beuty od |Gliss Kur?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jezecek11
81-160
81-160


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 7:27 am    Předmět: Citovat

Nejlepší je vlasy poradne namocit normalni vodou pred koupáním v bazénu i pokoupání v bazénu. Tak to dělám já a potom vlásky vždycky trochu naolejuju jojobákem. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
41-80
41-80


Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 7:37 am    Předmět: Re: co s chlorem? Citovat

Radana01 napsal:
Kazdy den chodim na koupaliste - aby ne v techhle vedrech...Nevite nekdo co s vlasý od chloru?nechci si je kazdy den myt samponem....diky


No mam podobny problem. Ani mi tak nevad si je myt samponem, jako to, ze i po tom umyti je z nich porad citit chlor Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jezecek11
81-160
81-160


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 7:23 pm    Předmět: Citovat

Treba by pomohl nejaky vyrazneji parfemovany sampon nebo samponovat dvakrat....ja mam s chlorem problem spis takovy, ze kdyz se koupu v bazenu tak mi potom, kdyz vlasky uschnou jaksi nejdou rozcesat...ikdyz me se cuchaj skoro porad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
41-80
41-80


Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 9:43 am    Předmět: Citovat

Jezecek11 napsal:
Treba by pomohl nejaky vyrazneji parfemovany sampon nebo samponovat dvakrat....ja mam s chlorem problem spis takovy, ze kdyz se koupu v bazenu tak mi potom, kdyz vlasky uschnou jaksi nejdou rozcesat...ikdyz me se cuchaj skoro porad


no o tom mi ani nemluv! zrovna vcera mi to absolutne neslo rozcesat! no a protoze jsme rovnou z bazenu jeli do Kauflandu, tak jsem tam chodila rozcuchana jak jezibaba Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzu21
21-40
21-40


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 10:31 am    Předmět: Citovat

No, když si je po koupání opláchnu vodou jsou pořád takové lepkavé. O rozčesání ani nemluvím, nejraděj bych je nečesala vůbec abych je neponičila. A mýt je každý den, to je taky trochu riskantní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzu21
21-40
21-40


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 10:44 am    Předmět: Citovat

Vím, že Sunsilk má oranžovou řadu na vlasy poškozené sluncem, slanou a chlorovanou vodou. Je to s UV filtry a krásně kokosově voní. Navíc ten ochranný krém se neoplachuje a můžeš ho aplikovat před i po koupání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jezecek11
81-160
81-160


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 12:02 pm    Předmět: Citovat

Já mám sluneční řadu od avonu a jsem spokojená, obvzlášť pak stím sprejem. Myslím si, že kdyby sis vlasy vždy umyla jen troškou šamponu (tak o velikosti hrášku) tak by to snad nebylo tak hrozne...já jsem si je u moře myla pomerne casto a kombinovala jsem to stim olejovanim vlasum a oplachovanim vlasu pred koupanim a po koupani v mori a jsem naprosto spokojena. V minulosti jsem mela vlasy po castem koupani at uz v slane nebo chlorovane vode dost vysuseny, ale ted je to mnohem lepsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.