Vlasy a chlorovaná voda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0fc710d15917c8b4bd92ae385f6517b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 6:54 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
HairyGirl19 napsal:
ja som neni blba,ja vidim,nemusis mi to pripominat..neviem co si tymto ako chcela dosiahnut ?


Čeho bych tím měla chtít dosáhnout? Jen jsem ti odpověděla na otázku, na kterou ti bylo odpovězeno už v předchozím příspěvku, na který ses ptala. Problém nemám.


no moc jsem nepochopila? proč by měla mít wolfi problém?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 7:00 pm    Předmět: Citovat

Laughing koukám další zajímavá diskuze se rozjíždí Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 8:01 pm    Předmět: Citovat

nie jako ja som jaj normalne spytala ked mi pripomenula ako dala prec ten zeleny odtien..to je vsee Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 8:35 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
wolfishness napsal:
HairyGirl19 napsal:
ja som neni blba,ja vidim,nemusis mi to pripominat..neviem co si tymto ako chcela dosiahnut ?


Čeho bych tím měla chtít dosáhnout? Jen jsem ti odpověděla na otázku, na kterou ti bylo odpovězeno už v předchozím příspěvku, na který ses ptala. Problém nemám.


no moc jsem nepochopila? proč by měla mít wolfi problém?


Já to taky moc nepobrala, jen jsem jí chtěla pomoct a osvětlit, co psala slečna, ale pro dobrotu na žebrotu, znáš to.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 10:47 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:

Já to taky moc nepobrala, jen jsem jí chtěla pomoct a osvětlit, co psala slečna, ale pro dobrotu na žebrotu, znáš to.

tak tak... mluviti stříbro- mlčeti........
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ratatosk
8-20
8-20


Založen: 10.6.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 7:44 pm    Předmět: Citovat

Jak často henujete, pokud chodíte plavat do bazénu? Nebo jakou speciální péči dáváte vlasům, pokud musíte častěji plavat v chlorované vodě? Dočetla jsme se, že olej před bazénem. Mysléte, že místo toho oleje by šlo i regenerační máslo na vlasy od Alverde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: st září 18, 2013 6:07 am    Předmět: Citovat

Zdravim, škola mi připravila krásný překvápko - od října budu pravděpodobně mít devátou hodinu plavání. No a tak mě napadá, co udělat s vlasy? Myju si je jednou za čtyři dny, takže mě nenapadá jak to rozpočítat, leda si mýt vlasy jen jednou týdně. A bez namočení jich to vǔbec nepůjde, ikdyž jsme panu tělocvikáři zdatně odporovaly (jsme dvě třídy dlouhovlasých holek, co si na vlasech zakládají). Mám strach, že si tam vlasy zničím a nastydnu, když budu přecházet ze školy do sboru. Tak mě napadá, zdali je vlasy potom nutné umýt, nebo je stačí dost před a po propláchnout vodou? Nebo možná v ten den praktikovat mytí kondicionérem? Fénování tam nepřipadá v úvahu, vzdhledem jaké prehistorické fény zde jsou. (Než člověk vyfénuje do vlhka je to tak půl hodiny)
Plus ještě dotac k té samé situaci ale s kůží, u které mám snad ještě větší starost - mám strašně suchou pokožku, snadno se loupu, tak se bojím, že se chlórem úplně dosuším... Ale jelikož se z toho plavání budu muset odpreparovat hodně rychle, abych stihla aspoň kousek sboru a oni nám stejně dávají jen deset minut, tak nemám na nějakou preparaci hned po čas. Tak by mě zajímalo nějaké tělové mléko, které by tohle utáhlo a nebylo takové mastné.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 18, 2013 9:31 am    Předmět: Citovat

Mays: A kolikrát týdně do toho bazénu budete chodit? Kdyby jsi den plavání vychytala i s dnem mytí, tak by to nemusela být taková hrůza pro vlasy, že bys je pak doma akorát zas namočila a umyla..
Jinak možná po tom bazénu, když se sprchuješ, tak dát do těch vlasů kondiš, to by jim nemělo uškodit. A nebo ten chlór prostě hodně vypláchnout vodou no.

Ale k té péči o tělo, nemám ráda, když si koupím krém, nanesu ho a on se prostě nevstřebá hnedka, nebo na mě udělá takovej film blbej :-/
Ale teď jsou v DM zlevněné Neutrogena krémy za 99 korun, já si koupila fast absorbing light balm a jako musím říct, že se fakt vstřebává rychle a hydratuje taky Wink
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elen03
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st září 18, 2013 4:55 pm    Předmět: Citovat

Mays, také chodím často plavat a řeším to olejováním. Zapletu cop, před plaváním hodně namočím vodou a po plavču rozpletu, opět hodně propláchnu ve sprše, nemyji, nefénuji, jen vysuším v ručníku. Venku jen nasadím čepku a v případě, že jdu mezi lidi, tak udělám zase cop nebo nějaký kroucený drdol. Každý vidí, že máš mokré vlasy, ale tím se zamaskuje, že je máš i mastné. Laughing Přiznávám, že i tak se mi vlasy lámou. Ale pokud bych neolejovala, tak je to ještě horší.

A extra suchá pokožka mě také trápí, hlavně v zimě. Ihned po plavání se tím nezaobírám, není čas čekat, až se krém vstřebá. Ale na noc se celá mažu oleji a nosím pyžamo s dlouhým rukávem, abych nezmastila peřiny. Dělám to takhle už dlouhé roky a na mou kůži je to to nejlepší co jsem zkusila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st září 18, 2013 5:49 pm    Předmět: Citovat

Já bych chlór umyla. jen troškou šamponu, aby se to hned vymylo a balzám do konečků. Na tělo mám dermacol Enja body balsam 3v1 a vstřebává se okamžitě a není mastný. ještě lepší bývají fluidy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.