Princezna Leia a její účesy
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bfde5a3d6f55f3be0a4331f92e453a70Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 11:05 am    Předmět: Princezna Leia a její účesy Citovat

Ahoj, hledám hledám a nenacházím, nějakou kloudnou stránku kde budou obrázky všech účesů co nosila princezna Leia, našla sem jen dva asi, tak snad mi pomůžete Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 12:52 pm    Předmět: Citovat

http://imaginary-styles.iwarp.com/trilogy.html

jestli ti nevadí angličtina, zlato Wink už jsem to párkrát taky hledala, tahle stránka se mi líbila asi nejvíc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 1:32 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
http://imaginary-styles.iwarp.com/trilogy.html

jestli ti nevadí angličtina, zlato Wink už jsem to párkrát taky hledala, tahle stránka se mi líbila asi nejvíc Very Happy


jasně že nevadí, šlo mi spíš o kloudný obrázky, a tohle vypadá použitelně, díky moc Smile sem se rozhodla, že se podle ní zkusim česat, je to super inspirace Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 1:49 pm    Předmět: Citovat

Romanka napsal:

jasně že nevadí, šlo mi spíš o kloudný obrázky, a tohle vypadá použitelně, díky moc Smile sem se rozhodla, že se podle ní zkusim česat, je to super inspirace Smile


tak ať se daří, sem zvědavá, chci to pak vidět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 10:01 pm    Předmět: Citovat

Kdysi jsem našla všechny účesy tu www.cswu.cz, ale nějak to předělávají. Zkus to tam projít. Třeba něco najdeš. Byly tam jednotlivé díly, postavy, jejich oblečení a účesy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 8:33 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Kdysi jsem našla všechny účesy tu www.cswu.cz, ale nějak to předělávají. Zkus to tam projít. Třeba něco najdeš. Byly tam jednotlivé díly, postavy, jejich oblečení a účesy. Wink



Díky Sid, mrknu na to Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 11:24 am    Předmět: Re: Princezna Leia a její účesy Citovat

Romanka napsal:
Ahoj, hledám hledám a nenacházím, nějakou kloudnou stránku kde budou obrázky všech účesů co nosila princezna Leia, našla sem jen dva asi, tak snad mi pomůžete Smile


To se dá načesat? Ve světě filmu už člověk fakt neví, jestli to není paruka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 11:50 am    Předmět: Re: Princezna Leia a její účesy Citovat

Alue napsal:
Romanka napsal:
Ahoj, hledám hledám a nenacházím, nějakou kloudnou stránku kde budou obrázky všech účesů co nosila princezna Leia, našla sem jen dva asi, tak snad mi pomůžete Smile


To se dá načesat? Ve světě filmu už člověk fakt neví, jestli to není paruka Very Happy


Ve filmu to bude asi paruka.. ale určo to načesat jde Smile Všecko jde když se chce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2014 7:26 pm    Předmět: Citovat

Oživím toto téma Very Happy
Ano, valná většina Leiných účesů je s příčesky, ale jde udělat i z normálních vlasů. Na právě imaginary-hairstyles jsou některé podle mého moc složité... Třeba ten z Endoru. Ale musím říct, že většinu z těch Leiných už jsem byla schopna nějakým způsobem načesat... Hrozně jsem si je oblíbila Very Happy Ale mám dotaz. Jakým způsobem namotat do toho copu z Endoru tu stužku?
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 7:44 am    Předmět: Citovat

Koukni se na ten odkaz od Silkyjane a tam si najdi účes z Ewok village. Kůží/vlnou/stužkou křížem krážem obmotat cop... Pro účes v Endoru bych ale klidně zkusila použít velkou tupou jehlu na vlnu a přišít ty copy k hlavě. Myslím, že někde v galerii má Sid návod na takový přišívaný účes.

Tak nevím, jestli ti cokoliv z toho pomohlo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.