Příšerka Lili se představuje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=772e30a37d5edf57fe4736281270e487Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lili_themonster
8-20
8-20


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 7:14 pm    Předmět: Re: Příšerka Lili se představuje Citovat

Klarusa napsal:
Lili_themonster napsal:

...Jsem sem přišla, jelikož jsem byla nalákána. Třeba tu najdu lidi stejně posedlé dlouhými vlasy jako jsem já Very Happy


Tak tady jsou skoro samí takoví Twisted Evil

Lili_themonster napsal:

Podrobnosti k mým vlasům. Původně jsem byla blondýna a prošla jsem si i obdobím krátkých vlasů. To už nikdy neudělám, protože jsem vypadala jako ovce. Zhruba před třemi lety ve svém dárk období jsem omylem přišla k tmavě hnědým vlasům a až doteď u nich zůstala. Teď se snažím navrátit ke své původní barvě, prozatím jen odrůstáním. Akorát se bojím, že budu mít pak vlasy opět jako chmýří, protože barva jim po dlouhou dobu dávala pevnost a lesk.

Z jiného soudku. Jsem vysokoškolačka bydlištěm i studiem v Olomouci. Jsem tak trochu knihomol a filmofil (což je dáno i výběrem studia). Oblíbený žánr je horor, ne však výhradně. Podobné ladění mám ráda i co se týče knih. Nepohrdnu však ani díly klasické ''povinné'' literatury a ezotericky zaměřených děl. Vlastním yorkshiřího ďáblíka pojmenovaného podle díla krále Kinga. Moc o sobě neumím mluvit v krátkosti, protože když se rozjedu, jsem k nezastavení. A tak vše ostatní nechám na někom, kdo by měl případně zájem mě poznat Smile


A co studuješ, můžu-li vědět? Nějakou filologii a filmovou vědu (či jak se to teď na UP jmenuje)?
Jo, zlaté časy za studií v Olomouci Wink


Na filozofické fakultě studuju Německou filologii v kombinaci s Filmovou vědou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 7:22 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsem skoro trefila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 3:31 pm    Předmět: Citovat

Jé, to asi chodíš na přednášky docenta Suchánka! Já na něj natrefila skoro náhodou (studium archivnictví v Brně je opravdu naprosto mimo) a hrozně mě zaujal. Obdivuji jeho názor na umění jako výsledek vnitřní potřeby umělce. Já si taky myslím, že opravdu dobrý tvůrce tvoří především pro sebe. Dokonce jsem si do Olomouce na jednu přednášku zajela;-)
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.