(M)učíme se cizí jazyky...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=55164909e55b09e46b468bd04be14851Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 4:02 pm    Předmět: Citovat

Jojojo, na takových videích jsem doslova závislá! Very Happy Je to skvělá forma odposlechu, to je pravda. Já taky koukám na různá vlasová videa, člověk se něco nového přiučí a ještě si procvičí angličtinu Laughing Jen mě vždycky štve, kolik věciček si tam v té Américe mohou koupit Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 4:45 pm    Předmět: Citovat

No jo, když člověk slyší z videa "Heloooou, maj lavlíííís" (torrin), tak se už zbytek doby jen baví Smile

Na učení doporučuju všema deseti seriály, filmy, atd s titulema. To je boží čtení. Plus taky fanfiction (www.fanfiction.net), kde mají povídky založené na různých knihách, filmech, seriálech, atd. V různých jazycích, už jsem párkrát narazila i a češtinu Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2014 1:59 pm    Předmět: Citovat

Znáte http://www.duolingo.com/ ?
Je to teda spíš na procvičování než na naučení (podle mě), ale docela se mi to líbí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 3:49 pm    Předmět: Citovat

odporúčam aplikáciu Fabulo.. mám ju na mobile a je v množstve cudzích jazykov. je to celkom prepracované a zdá sa, že aj človek, pre ktorého je jazyk úplne nový po čase pochopí, ako funguje - videla som to na priateľovi spolubývajúcej, ktorý si tak stiahol španielčinu (nikdy sa ju neučil) a potom sme sa s tým asi hodinu všetci bavili a chápal dosť veľa vecí (základné slovička, farby, kde idú prídavné mená, ako sa tvorí otázka etc).

Ja som si stiahla jazyk, ktorý trochu ovládam, ale potrebujem si zopakovať ako sa čo píše (mýli sa mi to s iným jazykom, ktorému som sa začala venovať viac) a je to fajn. ak niečo pokazím, zjednoduší to otázky a pýta sa ma na to znova, ak mi to ide, začne to po mne chcieť, aby som aj sama niečo dopisovala a podobne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 5:34 pm    Předmět: Citovat

Stáhla odkud, Karmi? Zní to skvěle. Já nemám chytrý tydlifon, takže tamtudy cesta nepovede, ergo - je to instalovatelné na PC?
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2014 7:45 am    Předmět: Citovat

To zní dobře, potřebovala bych oprášit ledacos - holt když člověk potřebuje jen tu angličtinu, tak ten zbytek, co se kdy učil, skomírá... Jdu na to. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2014 4:59 pm    Předmět: Citovat

Morgyš: no práve že z Google Play. neviem, či to ide aj na počítač
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2014 5:47 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám sice chytrý telefon, ale asi ne dost, protože mi to tam nejde...nu což, zůstanu u duolinga Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 6:23 am    Předmět: Citovat

Nevíte někdo náhodou, kde by se daly stahovat filmy ve švédštině s anglickými titulky/ v angličtině se švédskými titulky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 7:58 am    Předmět: Citovat

Musíš pohledat torrenty.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.