Medunka se představuje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4d49d926f0c5b1ea34d83a1582ec2753Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou nejkratší délku vlasů jste měli?
Do 1 cm
7%
 7%  [ 2 ]
Do 5 cm
42%
 42%  [ 11 ]
Do 10 cm
19%
 19%  [ 5 ]
Po bradu
19%
 19%  [ 5 ]
Po ramena
11%
 11%  [ 3 ]
Delší
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 11:33 am    Předmět: Hanča Citovat

Zatím jen potenciální korzetářku. Opravdický korzet zatím nemám. Pokud náhodou někdo víte, kdo je šije levně a kvalitně na míru nejlíp v Praze nebo v Brně, tak budu za tu informaci moc vděčnáSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 9:53 pm    Předmět: Citovat

no já chci korzet objednat tady http://www.corsetheaven.org tak uvidím jak to bude vypadat...prsa mám celkem dost velký, takže se nebojím že by nebyly vidět Very Happy a jinak si chci spíš stáhnou nějaký ty špíčky Smile nooo spíš špeky Very Happy pokoušela jsem se sehnat v okolí nějakou švadlenu co by to nějak ušila ale prej pravý korzety nee...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2010 8:20 am    Předmět: Citovat

na korzety výš se spíš nadávalo..Smile tak nevím..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2010 12:30 pm    Předmět: corsetheaven Citovat

Z corsetheaven je to, co mám na té fotce. Není to stahovací korzet. Možná se s tím dá dosáhnout toho, že se o 2-3cm stáhneš, ale za cenu toho, že vyrveš vzadu ty průchodky. A ta děvčica, co to prodává, to ze zásady nereklamuje. Navíc jsem potom zjistila, že stejné korzetové topy prodávají na ebay za třetinovou cenu, co tam má ona. Takže jsem se pěkně vydupala. Jako udělá to službu třeba jako ozvláštnění košile místo vesty, ale korzet to rozhodně není. A co se týče střihu, v pase je mi to skoro volné a přes prsa malé. takže raději přišetřit si a popátrat po netu, kdo šije kvalitní korzety.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Neferet
8-20
8-20


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá srpen 06, 2010 8:24 am    Předmět: Citovat

Holky skutečně pravé a precitzní stahovací korzety ve vysoké kvalitě šije v Praze jedn jedna jediná úžasná a milá dlouhovlasá slečna a to sice Riwuška
http://riwaa-nerona.com/
Sama mám u ní objednané dva korzety, pod 2-3 tisíce se asi nedostanete, ale buďto chcete pravý a kvalitní korzet který skutečně stahuje a formuje postavu (dlouhodobě) a nebo mají na Auktu jakési náhražka za pětikilčo, ale to je skutečně jen na ozdobu a nemá to žádnou funkci.
Riwušku znám osobně a vřele doporučuji, je fakt mega super!!!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: pá srpen 06, 2010 12:59 pm    Předmět: Riwaa Citovat

Ach ano, o Riwě vím a její práce obdivuji. V Praze taky většinu roku pobývám, takže to není zas tak z ruky. Akorát ta cena...Sad Za kvalitu se dneska musí platit. Dívala jsem se doma, jestli mám aspoň nějakou látku a našel se krásný samet. Akorát si ho musím ještě líp prohlédnout. Ležel ve sklepě bezmála 20 let. Co jsem slyšela, tak je více šikovných dívek, co šijí skutečné korzety. Sice možná ne tak dobře jako Riwaa, ale o kapku levněji. proto pátrám, jestli tady někdo má s někým takovým dobrou zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: pá srpen 06, 2010 1:23 pm    Předmět: Korzety Citovat

Koukám, že už tu na fóru nějaké vlákno o korzetech je. Taky je něco na lide.cz. Pak jsou stránky http://www.korzetorium.cz/, klub korzetů a podobně. Třeba hledat a hledat:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Neferet
8-20
8-20


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá srpen 06, 2010 2:15 pm    Předmět: Citovat

Já osobně nechci jiný než od Riwuš.Tu holku znám.Nešije draze proto, že by chtěla na lidehc vydělat, ale proto, že materiály něco stojí, práce něsto stojí a její práce je vždy precizní.Pro mně je to špička a jediná přijatelná šička korzetů kterou znám.Raději si ušetřím na něco opravdu špčikové kvality, než si koupit kus hadru který nesedí a za chvíli se rozpadne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.