Co studujete?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0b23e704fa09b070baf503a665e14750Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Který "směr" studujete?
humanitní (historie...)
43%
 43%  [ 59 ]
matematický/fyzikální/chemický
22%
 22%  [ 30 ]
pedagogický
14%
 14%  [ 20 ]
ekonomie
19%
 19%  [ 26 ]
zdravotní obor
0%
 0%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 136

Autor Zpráva
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 2:04 pm    Předmět: Co studujete? Citovat

Nemůžu se pořád rozhodnout kam dál na školu a myslím, že v tom určitě nejsem sama, tak proč se nezkusit inspirovat Smile
Co studujete/studovali jste/ chcete studovat? Proč? Šli byste na stejný obor znovu? ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 2:11 pm    Předmět: Citovat

Študujem biológiu, Bc. ako všeobecná biológia, a ďaľej by som chcela zoologiu (asi).
Bola to po gympli jediná možnosť kam isť, všetky ostatné som vylúčila. Very Happy Inak si myslím že som sa nesekla, išla by som znovu.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]


Naposledy upravil psilocybe dne po srpen 02, 2010 2:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 2:12 pm    Předmět: Citovat

Pro mě chybí kolonka bohužel...
já studuju Veřejné zdravotnictví, a šla bych na to znovu, je to hodně podobný moji střední a jsou tam zajimavý předměty(až na chemii) no a taky my tahle škola k něčemu je(jak v současný práci tak i snad v budoucí) a hlavně pak budu moct jít konečně na moji vysněnou hygienu děti a dorost Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 2:15 pm    Předmět: Citovat

Chatny napsal:
Pro mě chybí kolonka bohužel...
já studuju Veřejné zdravotnictví, a šla bych na to znovu, je to hodně podobný moji střední a jsou tam zajimavý předměty(až na chemii) no a taky my tahle škola k něčemu je(jak v současný práci tak i snad v budoucí) a hlavně pak budu moct jít konečně na moji vysněnou hygienu děti a dorost Twisted Evil


Já jsem trubka, zapomenout na medicínu Embarassed Ale říkala jsem si, že něco chybí...můžu poprosit moderátory o přidání? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenca
161-320
161-320


Založen: 21.1.2010
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 2:25 pm    Předmět: Re: Co studujete? Citovat

Caithlin napsal:
Nemůžu se pořád rozhodnout kam dál na školu a myslím, že v tom určitě nejsem sama, tak proč se nezkusit inspirovat Smile
Co studujete/studovali jste/ chcete studovat? Proč? Šli byste na stejný obor znovu? ...


Já studovala hudební vědu. Byl to nádherný obor. Ale učitelé umělci byli šílení Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 2:26 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem stejné dilema jako ty a vyřešila jsem to tak, že jsem studovat nešla - ale ze mě si určitě příklad neber Very Happy

edit: po přečtení příspěvku od Lenci jsem si vzpomněla, že jsem vslatně chvíli studovala - uměleckou VŠ výtvarný směr, ale nebyli šílení pouze učitelé - umělci, ale i spolustudenti. Asi jsem nebyla dostatečně šílená jako oni, tak jsem toho velmi brzo nechala. Obor, který jsem vystudovala na SŠ a kterým se živím je ostatně dost zajímavý sám o sobě a poskytuje dostatek příležitostí pro samovzdělávání a kurzy, takže vlastně momentálně asi ani nemám potřebu bažit po VŠ vzdělání.


Naposledy upravil Kataska dne po srpen 02, 2010 2:31 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 2:30 pm    Předmět: Citovat

Já studuju sociologii (tu už mám skoro hotovou) a molekulární biologii a genetiku (mám za sebou prvák). Na sociologii bych už znova asi nešla, byl to tak trochu omyl, ale i tak mi to docela dost dalo, oceňuju to až teď, když si to propojuju se znalostma z genetiky. No a na biologii bych šla znova určitě Smile
Máš, Caithlin, aspoň trochu představu, kterým směrem se chceš vrtnout? Nebo ještě vůbec?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenca
161-320
161-320


Založen: 21.1.2010
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 2:34 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Měla jsem stejné dilema jako ty a vyřešila jsem to tak, že jsem studovat nešla - ale ze mě si určitě příklad neber Very Happy

edit: po přečtení příspěvku od Lenci jsem si vzpomněla, že jsem vslatně chvíli studovala - uměleckou VŠ výtvarný směr, ale nebyli šílení pouze učitelé - umělci, ale i spolustudenti. Asi jsem nebyla dostatečně šílená jako oni, tak jsem toho velmi brzo nechala. Obor, který jsem vystudovala na SŠ a kterým se živím je ostatně dost zajímavý sám o sobě a poskytuje dostatek příležitostí pro samovzdělávání a kurzy, takže vlastně momentálně asi ani nemám potřebu bažit po VŠ vzdělání.



No na to jsem zapomněla, tam byli šílení úplně všichni kolem Laughing Já tam byla dva roky a pak se na to taky vyprdla, abych mohla začít vydělávat a nemrzí mě to Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 2:34 pm    Předmět: Citovat

Caithlin: skús vylučovaciu metódu. Zúžiť výber toho čo by ťa potenciálne bavilo na 3 - 4 obory (napr. : archeologia, historia, psychologia a muzejníctvo) a popozeraj si profily absolventov a predmety aké su tam (väčšinou na stánkach škôl). Potom by si mohla mat aku-taku predstavu čo by si z danou školou mohla robiť, či by ťa to bavilo.. Smile
Prajem veľa šťastia pri výbere Wink
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 2:44 pm    Předmět: Citovat

A možná taky zkusit zjistit reference studentů na tu kterou fakultu a univerzitu - na různých univerzitách je úroveň výuky stejného oboru různá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.