Co studujete?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5ae8975212003f8ecdf020fbd6b8e8c2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Který "směr" studujete?
humanitní (historie...)
43%
 43%  [ 59 ]
matematický/fyzikální/chemický
22%
 22%  [ 30 ]
pedagogický
14%
 14%  [ 20 ]
ekonomie
19%
 19%  [ 26 ]
zdravotní obor
0%
 0%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 136

Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2014 8:08 pm    Předmět: Citovat

S přírodovědným vzděláním nemusí člověk skončit "někde v laborce" a i kdyby, pár kamarádů v různých "laborkách" mám a společenský život mají bohatý dost i v rámci práce, každou chvíli nějaké výjezdy, konference...
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rehny
81-160
81-160


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2014 10:18 pm    Předmět: Citovat

Jak už zmiňovaly holky, to jaké má teď známky nemusí nutně znamenat že by VŠ nezvládala. Pokud je ten gympl prestižní a náročný, tak na tom může být klidně stejně jako průměrní studenti na jiných gymplech. Navíc na gymplu se učí i věci které jí nebaví, ale když si vybere školu, která ji bude bavit, tak jí to i půjde výrazně líp. Naše rodina je toho důkazem, já měla na gymplu trojky, čtyřky a teď na vejšce patřím spíše k těm lepším, protože se konečně učím věci které mě baví a jsou pro mě užitečné. O mojí ségře dokonce jednou mamka prohlásila, že by nikdy nevěřila, že člověk který prolézá gympl s trojkama by zvládl studovat dvě školy najednou a ještě se skoro samými jedničkami. Takže na momentálních známkách až tolik nezáleží, spíš je potřeba zájem o ten daný obor.
A jinak jsem na přírodovědě (UK), takže se můžu vyjádřit i k tomu. Nejsem na biologii, ale znám tam pár lidí. Chemii a fyzice se sice úplně nevyhne, ale je to v rámci jiných předmětů, takže nijak podrobně a složitě. Samozřejmě jsou předměty, kde je toho víc, ale dá se jim celkem úspěšně vyhnout. Mám kamarádku, která tyhle předměty taky moc nemusí, ale zvládla v pohodě dostudovat.
Takže já bych radila vybrat obor, který ji opravdu baví, ten bude určitě zvládat lépe než něco, k čemu bude jen přinucena. Když ji studium nebude bavit, tak ji to moc nemotivuje a bude to pro ni mnohem těžší.

edit: Přítel pracuje v laborce a myslím že nedostatkem společenského života vážně netrpí, občas ho má spíš až moc Laughing . Ale pokud ji nebaví a nejde chemie, tak v laborce s nejspíš neskončí. Ale jinak s uplatněním to není nejlepší, většina biologů neví co bude po škole dělat, jediné co mě teď napadá jsou národní parky, CHKO apod. tam je biologů dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stripped
41-80
41-80


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 1:11 pm    Předmět: Citovat

Je tady, prosím, někdo, kdo studuje/studoval navazující magisterskou historii na Univerzitě Palackého v Olomouci? Případně zná někoho takového, který by mi mohl podat bližší informace o studiu? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.