EMO
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d1027a068c80d93d55c42c95b9ef8ac4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 8:09 pm    Předmět: Citovat

Asi nejsem dost in....ale já fakt nevím co je to EMO Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Monaa
0-7
0-7


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

=))), jo hele, já taky pořádně ne....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

Mono, stejně je to škoda, když jsi měla vlasy do pasu, ale aspoň že tak, že to neodnesly víc. Doufám, že tě to řádění ve vlasech brzy přejde.
Jinak také netuším ani vzdáleně, co by to mohlo být EMO. Můžeš nám to prosím aspoň trochu popsat, jak by to mělo vypadat? A čeho je to vlastně zkratka?
Návrat nahoru
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

Achááá a já jsem si pořád říkala, co je to za kravinky na netu, s čím ty holčiny pořád blbnou....Tak EMO...
Připadá mi to dost podobné jako goth, i když jsem na nějakých stránkách našla, že Emo girls Laughing (se musím smát, když to píšu....) nesnášejí, když si je někdo plete s gothy. Ale mě to teda dost splývá, aspoň podle toho, co jsem viděla. Slečinky narvané do černých hadrů, stránky plné depresivních, temných obrázků, často s tematikou sebevraždy, krve apod.
Při pohledu zvenčí mi to připadá jako dost směšná póza. Někdo pro formu zapomíná na obsah....A hlavně mám pocit,že je to dost vážně dost rozšířené, taková komercionalizovaná a zkrocená verze něčeho, čím se obírají temné podzimní duše... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 9:20 pm    Předmět: Citovat

Tady je stránka, kde je Emo popsánmo (i když nevím, jeslti je to ta správná Emo stránka Laughing )

http://blog-luci.blog.cz/0611/emo-co-to-je

Perlička z toho textu, to nás opravdu pobavilo:

Emo Boys

Emo Boys jsou kluci, kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti.
Emo Boys se oblíkaj do těsných kalhot a triček. Malujou si černý linky a mají hustý vlasy, které jim visí do obličeje.

Wink Wink Wink Razz Razz Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 9:20 pm    Předmět: Citovat

Ale čeho je to zkratka? EMO? Goth? V čem se to liší? Gotiku já ráda, v té je totiž i taková temná smyslnost a romantika. Ale jestli EMO upřednostňuje drastické náměty sebevraždy, pořezání a krve, tak to už je na mě moc, to se mi nelíbí. Takových stránek jsem také pár viděla a bylo mi z nich akorát šoufl... Confused
Návrat nahoru
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

To mi připomíná takový ten styl jako má ta německá rádoby kapela Tokio Hotel...brrrr...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 9:30 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ale čeho je to zkratka? EMO? Goth? V čem se to liší? Gotiku já ráda, v té je totiž i taková temná smyslnost a romantika. Ale jestli EMO upřednostňuje drastické náměty sebevraždy, pořezání a krve, tak to už je na mě moc, to se mi nelíbí. Takových stránek jsem také pár viděla a bylo mi z nich akorát šoufl... Confused


Prý to znamená emocionální punk rock... Rolling Eyes Na té stránce je to celkem dopodrobna popsané. Na mě to působí jako dětinská hra na smutek, melancholii, drsné a nesmiřitelné postoje... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 9:51 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
To mi připomíná takový ten styl jako má ta německá rádoby kapela Tokio Hotel...brrrr...


Aha, tak to jsem se tedy konečně poučila! Laughing Laughing Laughing Ježíšmarjá, co je tohle zas za kraviny? Opravdu Tokio Hotel jak vyšitý. Jediné, co mi připadá trošku rozumné na tomto "stylu" je to dávání pocitů najevo. Jinak jsou to samozřejmě naprosté puberťácké nesmysly.
Návrat nahoru
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 8:17 am    Předmět: Citovat

Tak já už jsem asi opravdu stará, tyhle věci už nějak nepobírám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.