Tak mě tu máte.....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=159905a93d68c15bc0b797d58843ddf1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 10:16 pm    Předmět: Citovat

Tak já Tě tu taky vítám, patrně jako jediný kladeňák aktivní zde. Smile Konečně je tu taky někdo další tak nějak od nás. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Neferet
8-20
8-20


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2010 8:55 am    Předmět: Ahoj Citovat

Woky moc děkuji za přivítání.Já znám nebo znala jsme pár vlasatců z Kladna, kde všichni jsou když jsi tu sám?Já na Kladně jen rpacuju, takže se tu nějako nepohybuju a nezdržuju.Vždycky jen z práce do Unhoště do stáje za koněm a pak honem domů se převléct a pak zase rychle do Jinočan obstarat ty své útulkové kočky Laughing Mám to trochu nabité Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: pá srpen 06, 2010 9:17 pm    Předmět: Citovat

Nevím, kde jsou, ale tady ne. Já jsem si všiml, že tu jen pracuješ, ale aspoň je tu někdo další s vazbou na město.
To je hezké že se tolik staráš o zvířátka. Smile
To se úplně divím, že v Unhošti jsou nějaké stáje, je to přeci jen takové větší sídlo-malé město. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Neferet
8-20
8-20


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2010 8:20 am    Předmět: Citovat

Woky napsal:
Nevím, kde jsou, ale tady ne. Já jsem si všiml, že tu jen pracuješ, ale aspoň je tu někdo další s vazbou na město.
To je hezké že se tolik staráš o zvířátka. Smile
To se úplně divím, že v Unhošti jsou nějaké stáje, je to přeci jen takové větší sídlo-malé město. Shocked


V Unhošti jsou tyto stáje nejméně 3, to jsou tedy ty, o kterých vím já Laughing
A o útulková zvířátka se již nestarám, předsedkyně mi napsala dost nepříjemný email ve kterém mně vpodstatě odstřihla od zvířat, která jsem měla v péči za to že jsem neseděla celý víkend na stánku TT na Točníku, ale propagovala jsem TT přímo mezi skupinou středověkého šermu a podařilo se mi tka najít nový domov jendomu kocourovi.prý jsem se vykašlala na to co jsem slíbila..... Laughing No nic nevděčnost vládne světem... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.