Fénování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2d77ed1f1dbc6a50dfe9c2d1ee359d67Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 9:50 pm    Předmět: Citovat

Takže jsou vlastně dvě cesty: buĎ být moderní, fénovat a používat šampony a prostředky, které jsou na to udělané. A nebo nefénovat a používat přírodní prostředky. Nu, já volím tu druhou možnost. Wink
Návrat nahoru
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 9:53 pm    Předmět: Citovat

Já taky Smile Zjistila sem, že to má obrovskou spoustu výhod...a prostě experimenty...a dobrý pocit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 8:43 am    Předmět: Citovat

ještě máš třetí cestu: v zájmu kvality používat přírodní záležitosti a když tě přepadne lenora, tak umejt tím, co máš po ruce. Pokud to není nutné, tak nefénovat, ale když je krize, venku mrzne a padaj trakaře, tak fénovat.
zkrátka přízpůsobit se náhlé potřeběSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
ještě máš třetí cestu: v zájmu kvality používat přírodní záležitosti a když tě přepadne lenora, tak umejt tím, co máš po ruce. Pokud to není nutné, tak nefénovat, ale když je krize, venku mrzne a padaj trakaře, tak fénovat.
zkrátka přízpůsobit se náhlé potřeběSmile
No,tak nějak sem na tom já.Naštěstí mě ta lenost přepadá jenom občas Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 5:10 pm    Předmět: Citovat

jsi ve velke vyhode:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 6:55 pm    Předmět: Citovat

Snažím se mýt si hlavu spíš vpodvečer, až mám jistotu, že nikam nemusím a tak, aby mi hlava uschla než půjdu spát. Fénování mi vlasy vysuší,ale posléze se mi o to dřív zmastí. Vlasy mi schnou asi tak 1,5 hodiny. Chápu, že problém je,pokud někomu schnou vlasy 3 hodiny, to je pak umění to všechno zkoordinovat... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzu21
21-40
21-40


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 7:24 pm    Předmět: Citovat

Já taktéž, raději si vlasy myju ,když vím, že nikam nepůjdu než abych se musela fénovat. Fénuju jen v nejnutnějších případech, třeba když musím někam jít a hlavu si prostě musím umýt bo vypadá už nechutně. Rolling Eyes Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 10:01 pm    Předmět: Citovat

Nefénuji, zásadně nefénuji. A když nemám náhodou vlásky ještě suché, když někam jdu, prostě je zapletu. Ještě se mi nestalo, že bych z toho nastydla nebo tak něco. Naopak, navlhlé vlásky se v copu krásně zvlní Smile
Návrat nahoru
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 3:49 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Nefénuji, zásadně nefénuji. A když nemám náhodou vlásky ještě suché, když někam jdu, prostě je zapletu. Ještě se mi nestalo, že bych z toho nastydla nebo tak něco. Naopak, navlhlé vlásky se v copu krásně zvlní Smile


Tak to já nefénuju ani ne tak ze zásady, jako spíš z lenosti.... Embarassed Wink Ale nastydla jsem kvuli mokrejm vlasum byla uz hodnekrat ... Sad hlavne, kdyz jsem sla s vlhkejma spat.....


Naposledy upravil Nika dne so březen 17, 2007 5:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 5:02 pm    Předmět: Citovat

Dřív jsem fénoval (a česal za mokra) pořád, protože to bylo mnohem pohodlnější. Teď to nedělám vůbec... akorát nedávnu jsem musel.
Myslím, že občasné fénování uškodit nemůže. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.