Fénování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7b97a997a47c0e76a7f430c85f94b71dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 10:14 pm    Předmět: Citovat

Mám asi stejný (nebo podobný) fén od Rowenty jako Poki a jsem s ním taky spokojená. Myslím, že u této značky je dobrý poměr cena/výkon Smile Dřív fén jen ležel, ale poslední dobou jsem si začala mýt vlasy než jdu do práce a jít ven s mokrými vlasy hlavně v zimě nešlo, takže po umytí dám vlasům půl hodiny až hodinu (podle času), aby schly normálně a pak dofoukám nejchladnějším vzduchem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glory
41-80
41-80


Založen: 21.6.2011
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 11:54 am    Předmět: Citovat

moje vlasy po fénovaní vypadajú úplne katastrofálne. Rozlietané na všetky strany, bez lesku, úplne presušené aj napriek tomu že použijem olej. Takže fénujem tak 1x do roka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 12:23 pm    Předmět: Citovat

Glory napsal:
moje vlasy po fénovaní vypadajú úplne katastrofálne. Rozlietané na všetky strany, bez lesku, úplne presušené aj napriek tomu že použijem olej. Takže fénujem tak 1x do roka Very Happy


Prepáč, nemohla som odolať Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glory
41-80
41-80


Založen: 21.6.2011
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 9:07 pm    Předmět: Citovat

Poki napsal:
Glory napsal:
moje vlasy po fénovaní vypadajú úplne katastrofálne. Rozlietané na všetky strany, bez lesku, úplne presušené aj napriek tomu že použijem olej. Takže fénujem tak 1x do roka Very Happy


Prepáč, nemohla som odolať Very Happy


skoro presné (mám trošku inú farbu a dĺžku Very Happy )...pôvodne som chcela dať prirovnanie že vypadám jak dotyčný na obrázku, ale som si uvedomila, že pre česky hovoriacu časť fóra bude táto kedysi známa osobnosť slovenského showbiznisu neznáma Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 2:16 pm    Předmět: Citovat

Glory napsal:
Poki napsal:
Glory napsal:
moje vlasy po fénovaní vypadajú úplne katastrofálne. Rozlietané na všetky strany, bez lesku, úplne presušené aj napriek tomu že použijem olej. Takže fénujem tak 1x do roka Very Happy


Prepáč, nemohla som odolať Very Happy


skoro presné (mám trošku inú farbu a dĺžku Very Happy )...pôvodne som chcela dať prirovnanie že vypadám jak dotyčný na obrázku, ale som si uvedomila, že pre česky hovoriacu časť fóra bude táto kedysi známa osobnosť slovenského showbiznisu neznáma Very Happy Very Happy Very Happy


Tak teraz si uz mozu spravit celkom peknu prestavu. Damy a pani, Majster N Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glory
41-80
41-80


Založen: 21.6.2011
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 8:27 pm    Předmět: Citovat

Poki napsal:
Glory napsal:
Poki napsal:
Glory napsal:
moje vlasy po fénovaní vypadajú úplne katastrofálne. Rozlietané na všetky strany, bez lesku, úplne presušené aj napriek tomu že použijem olej. Takže fénujem tak 1x do roka Very Happy


Prepáč, nemohla som odolať Very Happy


skoro presné (mám trošku inú farbu a dĺžku Very Happy )...pôvodne som chcela dať prirovnanie že vypadám jak dotyčný na obrázku, ale som si uvedomila, že pre česky hovoriacu časť fóra bude táto kedysi známa osobnosť slovenského showbiznisu neznáma Very Happy Very Happy Very Happy


Tak teraz si uz mozu spravit celkom peknu prestavu. Damy a pani, Majster N Very Happy



asi by mal prehodnotiť svoj prístup k starostlivosti o vlasy...občas použiť olej na končeky, kondicionér....a tak....inak z neho na tomto fóre hviezda nebude Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 9:02 pm    Předmět: Citovat

Jeee, takhle nějak vypadala moje mamina po trvalé Smile

Já teda fénovat musím, nejdřív ale nechávám vlasy cca hodinu proschnout. Potom je dosuším fénem a mám celkem fajn objem a takové rovnější vlasy. Bez něj bych si připadala jak zmoklá ovce Very Happy

Mám v plánu si koupit fén nový (ten můj staroch už začíná zavánět Smile ), takže kdybyste měly(i) nějaká doporučení, sem s nima Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 10:17 pm    Předmět: Citovat

Poki napsal:
Glory napsal:
moje vlasy po fénovaní vypadajú úplne katastrofálne. Rozlietané na všetky strany, bez lesku, úplne presušené aj napriek tomu že použijem olej. Takže fénujem tak 1x do roka Very Happy


Prepáč, nemohla som odolať Very Happy


i já mívám takovýhle vlasy po fénování Very Happy jsem ráda že v tom nejsem sama Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proteus
0-7
0-7


Založen: 22.11.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 9:20 pm    Předmět: Lehký výkonný dobrý fén, poradíte? Citovat

Dobrý den,

rád bych koupil své přítelkyni nějaký pořádný fén, který by měl difuzér a byl v rámci možností lehčí a né moc velký a váhám mezi těmito 3

1) remington d5010 http://www.alza.cz/remington-d5010-d153199.htm?kampan=heureka.cz
2) remington-d2011 http://www.alza.cz/remington-d2011-luxe-compact-d182473.htm?kampan=heureka.cz
3) rowenta cv 4803 http://www.kasa.cz/fen-rowenta-cv-4803-d0-compact-pro-2000w-ionic/?kampan=602&utm_source=heureka.cz&utm_medium=srovnavac

Jestli s nimi máte někdo zkušenosti nebo tomu rozumíte více než já, velmi bych ocenil jakou koliv radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 10:32 am    Předmět: Citovat

Co se týče fénování, páchala jsem na svých vlasech opravdu zlo, cca 10 let, fénovala jsem každý den a teplým vzduchem. Vlasy se mi odměnily roztřepenými konci, sice ofina a podél obličeje to bylo fajn, objem také pěkný a celkově upravené, ale zezadu:lol:
Teď napravuji co se dá - henna, zábaly, přírodní šampony a natahování frekvence mytí vlasů. Vlasy mi schnou cca 2hodiny, takže myju večer, a pro ty co fénují to můžu doporučit. Je to sice obrovský nezvyk, vlasy se mi kroutí na všechny možné strany, ale už mi několik lidí řeklo, že je mám pěkně vyživené a lesklé.
Sice z toho šílím a nejraději bych vzala do ruky fén a přijdu si jako idiot, ale zjistila jsem, že je to opravdu jen můj pocit Very Happy
Navíc jsem si našla největší plus a to že nemusím ráno tak brzo vstávat Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.