Fénování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=55bd74f092af393e6f0286ed6b4cfebaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 6:13 pm    Předmět: Citovat

Já taky nefénuju... už alespoň tři roky jsem fén vůbec neměla v ruce:-) Vlasy myju většinou večer, schnou mi tak tři čtyři hodiny, ale klidně si jdu mýt vlasy v sedm a v deset spát, občas to samozřejmě nevyjde, ale ani mi nevadí jít spát s mokrými vlasy, ještě jsem z toho nikdy nenastydla (jen babička mi tím pořád vyhoržuje:-))
A jak už tu někdo napsal, nefénuji z lenosti, protože stát půl hodiny s fénem v ruce mně fakt nebaví Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janucha
8-20
8-20


Založen: 5.3.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 3:37 pm    Předmět: Citovat

holky pouzivate nektera fen s difuzerem? Chtela bych to vyzkouset, zajimalo by me, jak ty vlasy potom vypadaji...jak moc jsou vlnite Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

janucha napsal:
holky pouzivate nektera fen s difuzerem? Chtela bych to vyzkouset, zajimalo by me, jak ty vlasy potom vypadaji...jak moc jsou vlnite Smile


já bohužel s difuzerem pracovat nějak neumím Sad takže pro mě krize, ale spolužačka, ač má rovný vlasy jak hřebíky si je pomocdí difuzeru dokáže krásně zvlnit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 5:19 pm    Předmět: Citovat

fenujem iba v najnutnejsich pripadoch. myslim, ze kebyze to robis pravidelne, sa pekne ponicia
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 5:22 pm    Předmět: Citovat

fénování s difuzerem teďka řešili v BlaHu na stream.cz, tak zkuste pohledat tam (je to myslim poslední díl)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 5:43 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to našla, je to tady
jsou tam i nějaké rady, tak vám to třeba pomůže Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 6:36 pm    Předmět: Citovat

Já taky nefénuju. Použiju fén tak jednou dvakrát do roko, když potřebuju třeba někam jít, ale raději si myju vlasy večer, když už vím, že nikam nepůjdu, nebo si raději ráno přivstavu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 10:09 pm    Předmět: Citovat

Víte, co je zajímavý...mám po mámě vlnité vlasy lehce a někdy po mytí jsem je mívala vlnitější. Když jsem použila difuzér, tak moje vlasy byly zcela rovné, to samé s nějakým tužidlem na podporu vln..fňuk nechápu to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janucha
8-20
8-20


Založen: 5.3.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 11:46 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
Tak jsem to našla, je to tady
jsou tam i nějaké rady, tak vám to třeba pomůže Wink


teeeda, skvely tip, moc diky!! Jsem zvedava, jak s tim dopadnu Very Happy diiiky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 1:26 am    Předmět: Citovat

To je úplně k neuvěření... Dva roky se nefénuju, protože stačilo jednou, dvakrát a dolámavalo mi to konce a přesušovalo. Dnes nastal hodně extrémní den a já trhla rekord. Měla jsem důležitou schůzku a 7 minut před jejím začátkem jsem zjistila, že mám úplně masté vlasy. Žádné olejíčkování jako to mám ve zvyku vždycky před mytím se nekonalo. Tak jsem vlezla pod sprchu, na hlavu plácla Baleu, šmodrychala s ní po hlavě, spláchla. Kondiš je pro mě vždycky nutností, abych vlasy rozčesala, ale teď jsem fakt nestíhala. Vydrhla ručníkem, vzala fén a jela na nejvyšší teplotu. Dělala jsem ukázkově všechno, co je špatně. Za tři minuty byly vlasy suché. A nejen to... Úplně úžasně objemné, silné a leskly se jak z reklamy na Pantene. Po rozčesání jsem nemohla věřit, že jsou moje. Nikdy jsem je takové krásné neměla. Já to fakt nechápu... Shocked Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.