Fénování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=13cc2dfcb11376980adc45ed3cb9d5dcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maťule
8-20
8-20


Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 12:56 am    Předmět: Citovat

Vím, že moc přívrženců fénování tu není... Ale za zeptání nic nedám Smile
Mnohokrát jsem zkoušela nefénovat, ale vlasy mám pak rozlítané (takovou tu vláskovou auru), podivně zvlněné a dříve mastné. Nerozumím tomu. Trápím vlasy fénem po každém umývání (tak každé dva, tři dny) už strašně let. Možná to vysušuje víc konečky, ale nemůžu posoudit, nikdy jsem nevydržela nefénovat vícekrát po sobě, protože vypadám opravdu šíleně.
Vím, že existují přípravky na ochranu při fénování. Ale tak když už jsem přešla na přírodno, nezačnu si na hlavu po Urtekramu patlat Loreal... Našla jsem tužidlo od Logony přímo na fénování. Myslíte, že to nějak pomůže?
Složení: Aqua (Water), Alcohol*, Parfum (Essential Oils), Chitosan, Bambusa Vulgaris Extract, Betula Alba Leaf Extract*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract*, Humulus Lupulus (Hops) Extract*, Glycerin, Lactic Acid, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronello
Mně to tedy nepřipadá o moc jiné, než tužidlo od Lavery či Alverde. Laveru mám za velice výhodonou cenu, takže se mi nechce zbytečně vyhazovat za tuto Logonu.
Budu vděčná za jakékoliv názory či zkušenosti. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 8:13 am    Předmět: Citovat

Maťule napsal:
Vím, že moc přívrženců fénování tu není... Ale za zeptání nic nedám Smile
Mnohokrát jsem zkoušela nefénovat, ale vlasy mám pak rozlítané (takovou tu vláskovou auru), podivně zvlněné a dříve mastné. Nerozumím tomu. Trápím vlasy fénem po každém umývání (tak každé dva, tři dny) už strašně let. Možná to vysušuje víc konečky, ale nemůžu posoudit, nikdy jsem nevydržela nefénovat vícekrát po sobě, protože vypadám opravdu šíleně.
Vím, že existují přípravky na ochranu při fénování. Ale tak když už jsem přešla na přírodno, nezačnu si na hlavu po Urtekramu patlat Loreal... Našla jsem tužidlo od Logony přímo na fénování. Myslíte, že to nějak pomůže?
Složení: Aqua (Water), Alcohol*, Parfum (Essential Oils), Chitosan, Bambusa Vulgaris Extract, Betula Alba Leaf Extract*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract*, Humulus Lupulus (Hops) Extract*, Glycerin, Lactic Acid, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronello
Mně to tedy nepřipadá o moc jiné, než tužidlo od Lavery či Alverde. Laveru mám za velice výhodonou cenu, takže se mi nechce zbytečně vyhazovat za tuto Logonu.
Budu vděčná za jakékoliv názory či zkušenosti. Díky.

Ahoj, ja tiež občas fénujem, keď sa ponáhľam. Používam ale max. 2. stupeň, nie ten najteplejší. Myslím si, že keď je to tužidlo priamo na to, malo by to pomôcť. Tak isto chránia aj oleje - jojobový, olivový, kokosový,... skús. A môžeš občas prestriedať, nič sa vláskom nestane keď dáš raz tú Logonu a druhýkrát Loreal, aj ja používam prírodu a občas zhreším voňavým Dove, chem. prielivom atď Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Maťule
8-20
8-20


Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 11:55 am    Předmět: Citovat

Smile Díky. No ono je u té Logony napsáno, že to vlasy chrání právě tím bambusem... A na stránkách Lavery píší, že: Díky hydratujícímu gelu z aloe vera a bambusu budou vaše vlasy zároveň chráněny před vysoušením.
Tak já dopatlám Laveru a třeba se někde objeví Logona v akci. Pak mohu porovnat. Jen jsem myslela, jestli nemáte někdo porovnáno.
A jinak jasně, že si nemyslím, že mi Loreal ublíží. Ale od té doby, co jsem s ním skončila, tak mám vlasy mnohem zdravější, tak se k ní vracet prostě nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tlucinka
0-7
0-7


Založen: 2.3.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 10:39 am    Předmět: Citovat

Ahoj všichni, jak jsem to tady tak pročítala, tak je tu převaha těch co moc nefénují. No já patřím k těm druhým...také musím fénovat, jinak mám vlasy příšerně suché, chaoticky zvlněné a nepříjemné. Po každém mytí nanesu nesmývatelnou narovnávací masku od gliss kur a fénuju přes kulatý kartáč do sucha. Vlasy mám pak krásně lesklé, hladké a další dva-tři dny děsně příjemné a snadno rozčesatelné.Zatím jsem po těch letech nezaznamenala zničení nebo padání (klepu na dřevo), to spíš žehlička mi dělala neplechu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lemura
21-40
21-40


Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 2:40 pm    Předmět: Citovat

Já fénuji vlasy jen v případě, že si je myji ráno, těsně před tím, než jdu do školy. Nevysouším je zbytečně do saharového sucha, konečky profouknu jen zlehka. Někdy vytáhnu fén těsně před spaním, abych nespala s mokrými vlasy. To už ale nevysouším tolik.
Vlasy vypadají pořád stejně - ať uschnou přirozeně nebo s nápomocí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 2:42 pm    Předmět: Citovat

Taky fénuju, moc velkou radost z toho nemám, ale příroda mi nadělila takové divně se kroutící vlasy, ani rovné, ani vlnité. Takže pokaždé, když je chci nechat rozpuštěné, musím fénovat, potom vydrží krásně rovné a hladké i několik dní. Ale když nosím cop, tak nefénuju. Akorát bych ráda vyzkoušela nějaký přípravek pro ochranu vlasů při fénování, ale nemůžu si vybrat, čím větší možnost výběru mám, tim spíš si nic nevyberu. Smile Máte nějaký tip?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucianetta
41-80
41-80


Založen: 25.3.2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 5:30 pm    Předmět: fénuju, musím Citovat

Ahojte,
tak já fénuju a to denodenně, protože musím. Celá moje rodina z mamčiny strany má stejné problémy - jemné a rychle se mastící vlasy. Musím umývat denně a to ráno - po večerním umytí už druhej den odpoledne cítím, že plihnou a jsou mastné. A kvůli práci musím teda ráno fénovat Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 6:48 pm    Předmět: Citovat

Zajímavé jak všichni nováčci fénují a ti "zkušenější" už schnou přirozeně. Laughing Já bych taky nefénovala, ale kdybych nefénovala, vypadala bych jak pokroucený afrokvěták, takže u mě je to nutnost a konečky zatím také slouží. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 9:10 pm    Předmět: Citovat

Za ten necelý rok, co tu jsem, jsem téměř fénovat přestala, opravdu se k tomu uchyluji, jen když to hoří. Hlavu si myji ráno před odchodem do práce a i teď v zimě jsem chodila s vlhkými vlasy, které jsem šupla pod kapucu a vlasy mi dosychají až v práci. Až teď bude teplo, bude to lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 9:42 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Za ten necelý rok, co tu jsem, jsem téměř fénovat přestala, opravdu se k tomu uchyluji, jen když to hoří. Hlavu si myji ráno před odchodem do práce a i teď v zimě jsem chodila s vlhkými vlasy, které jsem šupla pod kapucu a vlasy mi dosychají až v práci. Až teď bude teplo, bude to lepší.

Ja si v zime ráno pred robotou hlavu umývať nemôžem, lebo vlasy mi schnú cca 3 hodiny a viac. V lete je to v pohode, umyjem a za hoďku sú suché, takže schnú vlastne cestou do práce a človeka to príjemne preberie. Ale zimu neznášam, štve ma celá so všetkými problémami, ktoré robí a ako sa správa a obmedzuje ma asi vo všetkom! Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.