Fénování
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e98fc01d96dc68152f887b95ca71234Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 9:57 am    Předmět: Fénování Citovat

Všechny Vás zdravím! Jak jsem tak brouzdala po fóru, z občasných kusých poznámek jsem zjistila, že téměř všichni zde považují fénování za velké zlo páchané na vlasech.
Jenže já když si vyfénuju vlasy, tak je mám o mnoho krásnější než když je nechám volně uschnout! Nechápu, čím to je, ale je to tak: nekrepatí se, nádherně se lesknou, necuchají se a vypadají upraveně po další tři až čtyři dny, i když je nosím rozpuštěné. Nedovedu si to vysvětlit, protože nepoužívám žádné stylingové přípravky, které by to mohly v reakci na teplý vzduch způsobovat, už nepoužívám dokonce ani kondicionér a šampon mám bez silikonů. Navíc, když je nechám volně uschnout, vypadají konečky přesušeně, ale po fénování ne. Záhada...
Na konec dodávám, že si vlasy nefénuju VŮBEC, jen jsem to experimentálně z důvodu časové tísně minulý týden vyzkoušela a byla mile překvapena. Tak jsem to tento týden zopákla a zase krása Very Happy
Tak co si o tom myslíte? Jaké máte zkušenosti vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 10:26 am    Předmět: Citovat

Mno, zdá se, že jsi další anomálie, na které se zde dá narazit... Wink
važ si toho!!!! Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 10:41 am    Předmět: Citovat

Buď ráda, že máš takové vlasy a užívej si jich Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 1:42 pm    Předmět: Citovat

Já mám po fenování vlasy dost suchý - a to se nefenuji teplým,ale studeným vzduchem.Proto se fenuji jen vyjmečne. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 1:47 pm    Předmět: Citovat

Já občas fénuju, nebo aspoň u hlavy, protože nemám čas to nechat uschnout, potřebuju to rychle zaplést, aby se to všude nepletlo. Nezdá se, že by to těm vlasům zas až tak škodilo. Ale nefénuju úplně do sucha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 5:02 pm    Předmět: Citovat

Tereza: Už jsem to taky někde psala...Po féninku mám vlasy taky daleko hustší a rovnější a taové přijatelnější!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 6:52 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já občas fénuju, nebo aspoň u hlavy, protože nemám čas to nechat uschnout, potřebuju to rychle zaplést, aby se to všude nepletlo. Nezdá se, že by to těm vlasům zas až tak škodilo. Ale nefénuju úplně do sucha.
Zvláštní,mě schnou vlasy u hlavy rychleji než zbytek.Jako poslední usychají konečky Question .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 6:56 pm    Předmět: Citovat

To je pravda, ale když jdu ven, tak to potřebuju mít suché hlavně u hlavy, abych nenastydla, takže to urychlím. Konečky ať si pak schnou, jak dlouho chtějí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 8:57 pm    Předmět: Citovat

Já se nefénuji vůbec, akdyž, tak je to z nouze nejvyšší, tak 1-2x do roka. Mám vlasy spíš suché a fénování to jen zhoršuje. Rovnější vlasy po tom jsou, to je pravda, ale já je rovné mít právě že nechci.Moc se mi to nedaří, tou délkou a vahou se už prověšují. Sad
Návrat nahoru
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 9:11 pm    Předmět: Citovat

fenovat by se melo jen v nouzi nejvyssi, kdyz nekam musis jit a venku je zima a vlasy nedoschly. Je obecne znamym faktem, ze vlasy nabydou po vyfoukani na objemu, ale je to tim, ze se na nich ty supinky postavi a drzi je dal od sebe, to je ten objem, kdyz se fouka, tak je mozna ty silikony lepsi pouzivat, protoze ty tomuhle jevu trochu zamezi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.