Fénování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d2b14376b838c9a21a77f4f66e494d31Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Phantasmagoria
81-160
81-160


Založen: 4.6.2010
Příspěvky: 120
Bydliště: Moravsk?? br??na

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 5:48 pm    Předmět: Citovat

Oil Nutritive od Gliss Kur můžu jen doporučit. Já ho používám jen na konečky, fénování jsem celkově omezila. Snažím se mýt vlasy co nejdřív, kolem 5-6, abych mohla jít spát se suchými vlasy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 6:05 pm    Předmět: Citovat

Já mám teď období, kdy si do vlasů dám trochu tužidla, aby mi lépe držely a vyfénuju. Na fénování nevidím nic špatnýho, musí se to ale umět a dělat s citem. Twisted Evil
Nyní fénuji tak 3x do týdne - vlasy jsou už mírně proschlé, a fénuju na nejnižší teplotu č. 1 a opatrně vlasy profoukávám. Fénování se vůbec nebojím, než jsem byla ostříhána v červenci na mikádo, tak jsem si vlasy fénovala pořád a byly krásné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangerkriss
41-80
41-80


Založen: 5.5.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 7:11 pm    Předmět: Citovat

Phantasmagoria napsal:
Oil Nutritive od Gliss Kur můžu jen doporučit. Já ho používám jen na konečky, fénování jsem celkově omezila. Snažím se mýt vlasy co nejdřív, kolem 5-6, abych mohla jít spát se suchými vlasy. Wink


Na ten Gliss Kur se zítra vrhnu. Bylo mi to doporučeno už více lidmi, takže na tom evidentně něco bude. Ale jak ani toto mé věčně neposedné konečky nezkrotí, tak už vážně budu zuřit. Laughing Snad od toho raději neočekávat nic převratného.

fructia napsal:
Já mám teď období, kdy si do vlasů dám trochu tužidla, aby mi lépe držely a vyfénuju. Na fénování nevidím nic špatnýho, musí se to ale umět a dělat s citem. Twisted Evil


To tužidlo jsem chtěla vyzkoušet. Ale nezatěžuje/neničí to příliš vlasy? Abych je ještě víc nedodělala kvůli svým představám o bezva objemu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 7:19 pm    Předmět: Citovat

Ne, tužidla se bát nemusíš, důležité je ovšem to nepřehnat. Já ho aplikuju malinko a vmasíruju ho do vlhkých vlasů (ne aby z nich kapala voda a ne už moc suché, něco mezi je optimum). Navíc jsem si teď koupila tužidlo se lněným semínkem. Jinak je i dobré od Welly pro dlouhé vlasy - koupíš normálně v drogeriích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangerkriss
41-80
41-80


Založen: 5.5.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 7:39 pm    Předmět: Citovat

S tím lněným semínkem jsem dříve měla šampon, ten byl fajn. Smile
Jestli se můžu zeptat, co to máš teď konkrétně za tužidlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 7:43 pm    Předmět: Citovat

šampon? Hm, ten musel být moc fajn!

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19303404&tab=9
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
curlyhair
0-7
0-7


Založen: 30.7.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 3:15 pm    Předmět: Citovat

Ja nefénujem, moje vlasy vyzerajú lepšie, keď uschnú prirodzene. Skúšala som, či to bude lepšie s difuzérom, ale nebolo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 3:22 pm    Předmět: Citovat

po fénovaní moje vlasy vyzerajú aspoň trochu normálne a objemne..ale na druhej strane tie končeky keď pozorujem tak mám až zimomriavky:D takže fén je zapadnutý prachom už zachvíľu 1 rok Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KellyMTuck
21-40
21-40


Založen: 25.3.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 5:09 pm    Předmět: Citovat

Já teda vlasy fénuji skoro po každém umytí (pokud to stihnu a chce se mi, jinak druhý den ráno pletu do copu.)

Když mi vlasy volné uschnou, mám je takové.. humus prostě.. :/ ani rovné, ani vlnité, takovou suchou hřívu, která se mi na mně prostě nelíbí.. Ale když si je vyfoukám a konečky ještě promnu rukama s olejem, tak jsou krásně rovné.. (Byla jsem u kamarádky na chemickém narovnání, nevím, jak dlouho to vydrží).. Předtím jsem si vlasy žehlila, to vlasům fakt škodilo, ale s fénováním jsem spokojená.. Mám rovné, po henně teď i lesklé vlasy..

Chci si koupit nový fén.. rady? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 7:54 pm    Předmět: Citovat

Ja som si prednedavnom kupila fen rowenta compact pro a som s nim maximalne spokojna. Fenujem vzdy na najnizsej teplote, ktora je skoro taka ista ako ked fenujem so studenym vzduchom. To, ze to trva dlhsie mi vobec nevadi, vzdy lepsie ako vlasky presusit horucim vzduchom a pomaly ich nicit. Tento fen ma navyse aj ionizator. Moje vlasy su po pouzivani tohto fenu v ovela lepsej kvalite (ale to zalezi aj od inych faktorov) nez po pouzivani toho stareho x-rocneho.
Nefenujem ich po kazdom umyti, len ked chcem, aby rychlejsie vyschli a na moje vlnite vlasy pouzivam difuzer, bez neho snad ani fenovat neviem Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.