Fénování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f8170186407cc68eeaa1346a22ee3a05Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Calie
0-7
0-7


Založen: 25.8.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 10:35 pm    Předmět: Citovat

Vlasy fénuji poměrně často a snažím se s tím přestat, ale není to úplně jednoduché... takže bych se ráda zeptala, jaké přípravky doporučujete k fénování vlasů? Nikdy jsem žádné nepoužívala, protože mi všechno přišlo narvané silikony a kde čím, ale chci vlasy alespoň nějak chránit, když už si je tedy ničím fénováním. Doporučíte mi něco nejlépe bez silikonů - pokud se vůbec v těchto přípravcích vyskytují? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2014 7:25 am    Předmět: Citovat

Fénuju po každém mytí. Napřed nechám vlasy asi hodinu v turbanu a pak jsou takové napůl suché, tak je dosuším fénem. Žádné speciální přípravky na fénování nepoužívám. Jediné, co pro moje vlasy dělám je henna a kokosový olej na celé vlasy před mytím. Kokosák pak v pohodě vymyju a vlasy ani nepotřebují žádný balzám.
Ještě bych dodala, že fénuju hlavně u kořínků, protože u hlavy mi schnou nejdéle a ty konečky se tak nějak vysuší při tom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.