Kdo to je A.d.é.l ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b21b08d1c559b7d741558128ba1e2656Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 10:35 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Jitt, děkujeme Smile to je od tebe moc pěkné. A největší dík patří adminovi, že ho vůbec napadlo tyto stránky založit - navíc těsně před modní vlnou prodlužování, takže se stihl zaregistrovat ten nejlepší možný název serveru - prostě Dlouhé vlasy.
Dneska je to na netu pod tímhle nebo podobným slovním spojením samá stránka o prodlužku Laughing


No tyjo, to me nenapadlo. Ale asi je to pravda, vystouchli jsme tu nejlepsi domenu vubec Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 10:37 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Ehm, zdá se to jenom mě, nebo se nechala wensdy smazat? Question Teď jsem si všimla, že už není mezi top 100 a z přátel mi taky zmizela Shocked Ve vláknech sice zůstává ikonka i jméno, ale když na to kliknu, tak mi to hlásí nedostupnost a neexistenci profilu... Nevíte někdo, co to?


Wensdy, ano. Dana, Kata, a mnohe dalsi, kterych jste si ani nevsimly.
S veterankami typu Wensdy to vzdy trochu resim, nekdy treba trva to smazani pres mesic. Naprosto nerozmlouvam, ale necham je trochu rict vic, nez jen Chci smazat. Nikdy v tom nebylo neco kolem DV, vzdy neco na strane tech holek a vzdy kolem tematu a-la "Potrebuju v tehle zivotni fazi svoje energie smerovat jeste trochu jinam".
To, ze se nelouci, jim spis schvaluju. Spustilo by to hrozna melodramata a mozna i premlouvani, ktere clovek, kdyz chce odejit, presne nepotrebuje.
Toz tak Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 10:41 pm    Předmět: Citovat

Hm, manžel si šel pro cigára a žena už ho nikdy neviděla. Troufám si říct, že by se cítila líp, kdyby jí řekl: už mě to s tebou nebaví, měj se pěkně. Čau.

Pro mě osobně je to trošku projev neúcty. Ale asi jen pro mě osobně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 11:45 pm    Předmět: Citovat

Notyvole, Aha na nás nezanevřel Shocked (pardon, já musela Embarassed Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 12:10 am    Předmět: Citovat

Very Happy Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 7:04 am    Předmět: Citovat

Když je člověk rozhodnutý odejít, tak odejde, a myslím, že bychom to všichni respektovali, bez nějakých těch melodramat. Já si prostě myslím, že by stačilo napsat aspoň dvě slova do výlevky před tím, než ten dotyčný úplně zmizí. Takhle to vypadá, že mu DV komunita nestála ani za to. Ale je to jen můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 7:12 am    Předmět: Citovat

Souhlas s Nicole a housenkou, vždyť by stačilo napsat "odcházím" a pak se smazat, žádné čekání na reakce, nebo když to maže aha, tak že by on nějak napsal "Loučí se s námi XXX".
Je tu možnost o sobě napsat při vstupu a členové v daném vlákně vítají nováčka, tak proč se i nerozloučit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 8:53 am    Předmět: Citovat

Ale, ne každý to tu bere tak vážně.
Pořád je to "jen" diskusní forum.
Chtít po někom, jak by se měl v tomto případě chovat a jak by jeho "správný odchod" měl vypadat, mi připadá trochu praštěné Smile

Jakékoli loučení vzbuzuje emoce. Třeba Wensdy nechtěla, ať ji přemlouváte, ať zůstane. A určitě netušila, že tu kolem toho bude taková debata. Je to její rozhodnutí. Za mě je toto pořád mnohem lepší, než výkřiky typu "odcházím, smažte mě" atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 9:22 am    Předmět: Citovat

Když se tu lidi svěřují se soukromými strastmi i radostmi a my je s nimi prožíváme, není to JEN nějaké fórum.

Nás doma vždycky učili, že je prostě slušnost se při odchodu rozloučit. A skutečně nechápu, proč bychom měli aktivity na internetu považovat za něco méně, pokud jsou součástí našeho života.

Jestli to spíš nebude tím, že elementární slušnost se ze života obecně vytrácí a lidi, kteří ji stále dodržují, jsou považování za divné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 11:03 am    Předmět: Citovat

No, svěřuje se zde minimum lidí, se soukromějšími věcmi, a to většinou stále ti určití. Drtivá většina fora si nechává soukromí pro sebe a řeší zde pouze vlasy Smile

A nevím jak jiní, já ale aktivity na netu za trochu "méně" považuju Smile Netýká se to mých blízkých, je to vzdálenější svět. Vždy bude přednější okolí, než internet.
A zrovna toto není slušností, Nicole, aspoň myslím. Je to jen tím, jakou váhu internetovému světu připíšeš Smile

(nemám teď na mysli lidi, kteří se odsud znají osobně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.