Kdo to je A.d.é.l ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1be5346ac8eb24f0d45bde267d94d5f4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 11:16 am    Předmět: Citovat

Dés, napísala si to skvele, vidím to rovnako.

a mimochodom si neviem dosť dobre predstaviť, ako by Aha na hlavnej stránke vyvesoval "parte" typu "opustil nás xy" Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 11:29 am    Předmět: Citovat

Déscantes: jsem ráda, že jsi mi osvětlila svůj přístup k DV a internetu vůbec. Díky tomu už chápu tvůj způsob vyjadřování tady a vůbec některé příspěvky.

Můj postoj je přesně opačný. Internetové aktivity se mi už od počátků netu v ČR silně prolínaly do skutečného života. Na internetu jsem našla mnoho přátel a dokonce ty z nejlepších. S mnoha z nich se setkávám i v realitě a jsem internetu vděčná za to, že jsem měla možnost najít tyto lidi. V běžném životě bych totiž neměla šanci je poznat (ať už kvůli vzdálenosti v ČR nebo jiných zemích, nebo kvůli tomu, že se pohybují v jiném druhu společnosti).

Proto se na internetu chovám stejně jako ve skutečnosti.

No, abych ukončila trochu OT diskuzi, rozhodně mě hodně mrzí, že se u mnoha členů prosté a slušné rozloučení nekoná. Je to můj osobní názor a pocit. Tečka
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 12:02 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
už chápu tvůj způsob vyjadřování tady

Question

To, že internet jako takový beru s odstupem, neznamená, že tu nemám lidi, kterých si vážím, ke kterým se moc ráda vracím a se kterými si ráda píšu Smile O mě a o mém přístupu k DV nevíš nic, tak buď tak hodná a nesuď opět na základě několika příspěvků.

Juanitta Arrow To jsem ráda, že to tak nevidím sama. Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 12:50 pm    Předmět: Citovat

Já chápu oboje, jak přístup Nicole, tak ale i přístup Déscantés - protože je dost podobný tomu mému. Internet je "jen" internet a i když jsem na něm poznala pár (dobrých) lidí, nehodlám svůj život žít skrz monitor počítače. Což je bohužel někdy problém, protože narážím na nepochopení ze strany těch, co mají přístup podobný tomu, jaký má Nicole.
Pro mě je internet v prvé řadě pořád jenom komunikační prostředek a ne druhý život a podle toho s ním také zacházím.

Chápu, že se wensdy nerozloučila a taky chápu, že někdo by byl radši, kdyby to udělala. Každý na to koukáme jinak a dohadovat se tu o tom, jak to mělo být, nemá moc valného smyslu.
Mě osobně je to dost jedno a ne proto, že bych wen neměla ráda/nerada jí četla. Naopak. Ale je to prostě její věc. Tak dobře, abych po ní mohla požadovat rozloučení, jsme se neznaly. Mě jen zajímalo, co se stalo. Určitě měla své důvody, proč se neloučila a asi by nebyla moc nadšená, že to tady rozpoutalo takovou diskusi a takhle zevrubně se to řeší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 1:05 pm    Předmět: Citovat

Já celkem chápu i to zrušení si profilu. Někdy prostě nestačí přestat sem chodit, je zapotřebí si to tu přímo zakázat, jinak člověk neodolá a nakoukne... a už je v tom zas až po uši. Přiznám se, jsem taky takový závislák, když jsem měla období, kdy jsem potřebovala omezit internety, nechala jsem si změnit heslo, abych se sem nedostala. Lidi, kteří to měli vědět, to věděli, ale nebyl důvod hlásit to všem.
A jinak na internet vytahuju nemálo ze svého soukromí, ale rozhodně ne všechno, jen ty svým způsobem bezvýznamné a provozní věci. Rýmičku bych do Výlevky klidně napsala, rakovinu ne.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 1:13 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:

a mimochodom si neviem dosť dobre predstaviť, ako by Aha na hlavnej stránke vyvesoval "parte" typu "opustil nás xy" Rolling Eyes


Nikdo přece nemluvil o parte Rolling Eyes
Když sem člověk přijde, tak se nějak uvede, představí, v tom je dokonce podporován, a pak tady i řadu let plodí nějaké příspěvky. Celé je to o tom, že jednu část zdejších členů prostě mrzí, když ten člověk před odchodem aspoň něco neřekne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 1:52 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Déscantes: jsem ráda, že jsi mi osvětlila svůj přístup k DV a internetu vůbec. Díky tomu už chápu tvůj způsob vyjadřování tady a vůbec některé příspěvky.

Můj postoj je přesně opačný. Internetové aktivity se mi už od počátků netu v ČR silně prolínaly do skutečného života. Na internetu jsem našla mnoho přátel a dokonce ty z nejlepších. S mnoha z nich se setkávám i v realitě a jsem internetu vděčná za to, že jsem měla možnost najít tyto lidi. V běžném životě bych totiž neměla šanci je poznat (ať už kvůli vzdálenosti v ČR nebo jiných zemích, nebo kvůli tomu, že se pohybují v jiném druhu společnosti).

Proto se na internetu chovám stejně jako ve skutečnosti.

No, abych ukončila trochu OT diskuzi, rozhodně mě hodně mrzí, že se u mnoha členů prosté a slušné rozloučení nekoná. Je to můj osobní názor a pocit. Tečka
Smile


Na jedněch stránkách jsem byla svědkem několika odchodů .... loučím se, mějte se tu - pak následovalo několik stránek příspěvků- typu : nechodˇ, neodcházej, budeš nám tu chybět,co si tu bez tebe počnem, byl jsi fajn ..dotyčný si připadal jako vyvrhel,který opouští kamarády - ve finále z toho byl akorát ták trapas.

Takže chápu, když z netu někdo odejde, aniž by se vystavil virtuálnímu loučení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 2:59 pm    Předmět: Citovat

BTW presne kvuli tomu je ve vsech civilizacich instituce pohrbu. Nedelame to kvuli neboztikovi, tomu je to uz uplne putna, ale kvuli tomu, abychom se my nejak rozloucili, uzavreli tu etapu a uz to neresili dal.
Si vsimnete, ze bez toho virtualniho pohrbu i tady na foru jsou vlastne z toho spatne emoce, resime to , a tak. Je to uplne ok - srovnavame se s "nenadalym odchodem" nekoho "z rodiny". A.d.e.l. tu na to ziskala svoje cele vlakno dokonce Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2012 3:55 pm    Předmět: Citovat

No tak zrovna A.d.é.l. získala vlákno ne kvůli vyrovnávání se s odchodem, ale ze zvědavosti Smile A stalo se z toho truchlící vlákno. Jako by to byl jediný offtopic na fóru... Wink
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2012 8:23 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Meeesha napsal:
I Káťa už odsud prakticky zmizela, všimli jste si?

Káťa čekala druhého cvrčka, už i u Jonáška jsem pochopila, že moc času nemá, takže předpokládám, že teď už prostě nemá čas vůbec, zvlášť jestli to je stejné éro, jako Jonášek Smile


No to jsem ráda, že si někdo všimnul Very Happy
Zavítám sem tak jednou za měsíc, zakázala jsem si to, ale občas neodolám a nakouknu, hlavně mě zajímá, co je nového u lidiček, které "znám".
Jinak ano, mám málo času, tedy spíš to málo času, který mám, chci využívat jinak, nežli sezením u počítače a nervit se z některých příspěvků

Rolling Eyes
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.