zdravim

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a4cf590ab4709b0bfe410c20c437630fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michael
8-20
8-20


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 7:37 pm    Předmět: zdravim Citovat

Zdravim vsechny, Very Happy

Jmenuji se Michal. Vlasy mam bez vyraznejsiho strihani vice nez 6 let. (foto v galerii)

Drive, jako dite, jsem vlasy nejak moc neresil, posledni dobou ale s nimi moc spokojen nejsem, a tak jsem hledal ruzne informace o peci a podobne, a prisel jsem k tomuto foru. Zatim jsem si zde jen neco malo precetl, a nevim vse co bych chtel vedet, ale verim ze zde najdu jak informace, tak i zkusenejsi lidi, kteri by mi mohli poradit.

Jak pisu, tak dlouhou dobu jsem se o vlasy nejak moc nezajimal. Proste jsem je nechaval.. Proc je strihat, kdyz se jim dari ? Laughing pozdeji se mi zdalo ze uz moc nerostou, a posledni asi 2 roky je rust minimalni Sad .

Vlasy se mi taky hodne trepi (samozrejme i sukuji) , a vzhledem k jejich rustu se obavam zastrihovani, aby to nakonec nebylo jeden krok vpred a dva vzad. Confused
Krom normalnich roztepenych koncu, se mi trepi i tak, ze jakoby vlas cca 2-10 cm od konecku "praskne" Very Happy , a je rozdvojeny jen kousek a pak zase normalni, takze temto ani strihani nepomuze. Jinak strihat se chodim zhruba jednou za 8-12 mesicu, jelikoz mi to vsichni z okoli vcetne sefa kadernickeho salonu porad zduraznuje Rolling Eyes Ten mi rika ze mam chodit dokonce kazde 2 mesice.
I kdyz jsem si nikdy nenechal ostrihat nekde vlasy vic nez jinde tak je mam takovym prirozenym vyvinem vepredu kratsi, v zadu kratsi nez na boku.. V salonu mi to tam vzdy jeste nejak posere.. Ve predu mam vlasy nejake divne, kdyz si umyju vlasy, tak jsou rovne, je to takovy hladky masiv, ale ty ve predu sousedici s oblicejem jsou takove.. Vice rozcepyrene, rychleji schnou, vice se trepi, prijde mi ze ani nemaji tolik pigmentu.. Nejak ybch s tim chtle neco delat, ale nevim co. Taky mi vyrustaji nove vlasy z cela jako kdyby. Moc hezke to taky neni, hlavne jsou kratke Confused ...

Co se tyce ruznych pripravku ktere pouzivam na vlasy, tak v tom se moc nevyznam Confused Mam nejaky sampon z drogerie a taky balzam ci kondicioner nebo co to vlastne je Smile Posledni znamy co si pamatuju byl sampon proti lupum Garnier fructis s vytazky z ovoce, a kondicioner taky garnier.. Myslim ze tam bylo napsane.. Vlasy dlouhe lamave, trepici se. Nedavno jsem od pribuzenstva dostal sampon a kondicioner od Nivea. straight & easy... Ale moc straight ani easy pocit z toho nemam. No takze kdyz to shrnu, tak vlastne nevim jake sampony pouzivat ani jaky "after-shampoo" Smile pripravek...
Vlasy nefenuju. Parkrat, ale musim zduraznit opravdu parkrat jsem je mel vyzehlene, coz byl pro me nadherny pocit, zel velice kratky. Drive jsem se cesal jen kdyz jsem si vlasy umyl, nyni si je snazim udrzovat v takove stale rozcesane forme, viz foto, jinak bych mel zatocene lokny a ty by mi spadaly sotva na ramena. Ale kudrnatych vlasu cesani je drina Very Happy to vy ale vite, i vic nez ja, vzdyt je mam celkem kratke.

Vlasy bych chtel mit vlnite, nebo aspon rovne, co se mych tuzeb tyce. No ale mam co mam, tak kdyby byly aspon dlouhe. Stacily by mi pod hrud, do pulky bicepsu.

Kdyz trosku odbocim, nedavno jsem se poznal s jednim klukem. je o trosku starsi nez ja, a ma taky kudrnate vlasy, ale prislo mi, ze to moc nemyje, ani necese, coz potvrdil. Mel je ale hodne dlouhe, hustsi a delsi nez ja, a ani se mu netrepily ! Shocked A kdyz jsme se spolu tak nejak bavili o vlasech, tak mi rekl ze je ma neco pres 2 roky, z cehoz jsme byl trosku vyjeveny. Na obcance jezek, a potom za par let si to nechal narust, a ted tohle... Je mi jasne, ze za to mohou prevazne geny, ale tohle byl pro me celkem extrem. Poradil mi at uzivam Biosil plus, tak jsem si ho koupil. Mam sice problem polykat tabletky ale snazim se.. vzdy to nejak nakousnu a pak uz to jde po mensich kouscich.. Sice nevim, jak to bude pusobit, zatim jsem pozrel asi pulku baleni, ale aspon mam pocit, ze delam neco vice pro vlasy Smile Sice si nemyslim ze za jeho uspech muze jen biosil, ale tak zkousim to..

No to je na uvod asi tak vse, kdyby jste nekdo vedeli jak reist cokoliv z toho co jsme uvedl nebo mi chtlei nejak poradit rad to uvitam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 8:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile vítám tě mezi námi.
Sice s tak kudrnatými vlasy nemám zkušenosti, mám jen vlnité, ale je všeobecně známé, že o kudrnaté je péče těžší a že jsou více suché. Nicméně je tady strašně moc rad a tipů, jak na kudrny, tak snad něco najdeš.

Přeju trpělivost Smile Cool
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 9:59 pm    Předmět: Citovat

Vítej. Smile
No vidíš, já bych zas takový afro brala všemi deseti, každý chce co nemá. Tady se všemu přiučíš..
Přední vlasy mám taky divný, u mě jsou sice všechny rovný jak hřebíky, ale mám je tmavší a rychleji se mi mastí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 10:03 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, taky tě vítám.
Na kadeřníky kašli;-) To říkají, aby měli kšeft. Kudrliny rostou spíš do šířky než do délky, tak se zastřihují mnohem méně často než vlasy rovné.
Na česání kudrn je nejepší takový ten až legračně řídký hřeben a na výživu můžeš zkusit kokosový olej.
Mrkni do tématu o kudrnách, o kokosovém oleji a taky o tom mytí. Určitě najdeš něco, co ti bude užitečné.
Hodně zdaru;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:20 am    Předmět: Citovat

Tiež ťa tu vítam!

Ja mám tiež predné vlasy krátke,divne odstávajúce a lepia sa mi na tvár,takže rada by sa zišla aj mne Rolling Eyes
Pokiaľ by si chcel trochu vyrovnať vlasy,mohol by si skúsiť hennu.Jej pravidelným používaním vlasy sťažejú a vyrovnajú sa,teda aspoň u mňa.
Tak hľadaj rady a isto nájdeš,ináč super háro
Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael
8-20
8-20


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 11:39 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Na kadeřníky kašli;-) To říkají, aby měli kšeft.


No to je mi jasne Smile , jenze ja vlasy mam i roztrepene, a takove, ze by to chtelo, ale nechavam to tak. Ne ze by mi to nevadilo, ale mam pocit, ze kdyby hned jak zjistim ze se mi vlasy trepi mel jit a nechat je ostrihat, ze za chvily bych nic nemel.

plavunik napsal:
Pokiaľ by si chcel trochu vyrovnať vlasy,mohol by si skúsiť hennu.Jej pravidelným používaním vlasy sťažejú a vyrovnajú sa,teda aspoň u mňa.


Sice jeste moc nevim co to ta henna presne je, ale to si prectu... Snad v budoucnu se k tomu nekdy odhodlam.

Diky za echo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 10:53 pm    Předmět: Re: zdravim Citovat

Michael napsal:
...Jinak strihat se chodim zhruba jednou za 8-12 mesicu, jelikoz mi to vsichni z okoli vcetne sefa kadernickeho salonu porad zduraznuje Rolling Eyes Ten mi rika ze mam chodit dokonce kazde 2 mesice.
Njn, kšeft je kšeft. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 12:11 am    Předmět: Citovat

Vítej na DV.cz, věřím, že když si projdeš fórum, nalezneš spoustu rad a určitě také většinu odpovědí na své otázky. Wink Hodně zdaru!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 8:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj Michale
Vítám Tě u nás.

Číst Tvůj příspěvek bylo moc milé, hlavně mě pobavil výraz, že bys chtěl mít vlasy "do půlky bicepsu" Very Happy to by jsme tu mohli zavést pro mužské označení délky vlasů.

No ale teď vážněji - ony kudrnaté vlasy mají větší sklon být suché a třepit se, ale myslím, že bych ti trošku mohla poradit s šampony a kondicionéry. Garnier fructis je dost blbá volba pro suché vlasy, hodně vysušuje.
Tobě a Tvému typu vlasů doporučuju nějaký šampon se silikonem(o silikonech s šamponech a různých přípravcích je tu myslím i článek, kdyžtak ho pročti) - ten ale obsahuje většina šamponů. Nedoporučuju Ti přírodní šampony jako je např. Alverde, ten mi vlasy domarasil a měla jsem z toho suché a seno připomínající chuchel vlasů.

Pak jsem si koupila Elséve s mateří kašičkou, a od té doby se mi vlasy zlepšujou, jsou hladší a nemají tak veliký objem. Takže ten Ti doporučuju.

A co se týče kondicionérů, tak ty určitě používej, takový hodně výživný a silikonem nacucaný je Pantene myslím pro poškozené vlasy, nebo tak něco.

pak je taky dokonalá maska, kterou si můžeš vyrobit doma - smíchej jogurt(bílýSmile)) ), olivový olej(na ten pozor ať to s ním nepřeženeš, aby se ti to pak dobře smylo) a případně balzám(to je kondicionér, který se nechává na hlavě déle aby účinkoval) nebo nějakou vlasovou masku. Tím si natři vlhké vlasy, zabal do nějakého igelitu a ručníku a nechej pár hodin, někdy jsem s tím i spala a ráno smyla:-). Potom si normálně umyj vlasy. Výsledkem by měly být hebké, uhlazené a hydratované vlasy.

A ještě k mytí vlasů - doporučuju Ti šamponovat vlasy jen u hlavy, do délek se šamponem nechodit, jen to vysušuje. A kondicionér, ten zase dávat jen do délek.Wink
Občas kondicionér smývám studenou vodou. četla jsem, že potom jsou vlasy lesklejšíSmile))).

A mýt jen tak často, jak je to nutné. Časté mytí vlasy vysušuje.

Uf. Takový dlouhý příspěvek jsem asi ještě nikdy nenapsala
Razz a to už jsem jich napsala nějakou řádku. Smile

Ať Ti vlasy rostou do krásy, a můžeš dát vědět, jestli něco z toho co jsem napsala, pomohlo.
Měla bych radost.Smile

Krásný den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.