Henné el Cahira
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=29afb9369913e8ed302363ac5584909bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 7:43 pm    Předmět: Henné el Cahira Citovat

Ahoj holky,barvila jste se některá touto hennou?jak barví?já ji mám doma,na krabičce píšou,že se má nechat na vlasech 1-2 hodiny,není to málo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:17 am    Předmět: Citovat

Zkušenosti s ní nemám, ale myslím, že dobu barvení 1-2 hodiny píšou i na jiných hennách...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 8:08 am    Předmět: Citovat

Na niektorych hennach dokonca pisu ze pol hodiny Very Happy urcite by som tomu nevenovala pozornost, ved ked uz mas svoj osvedceny sposob nanasania a celej tej procedury , drzala by som sa toho. ja to tak robim pri vsetkych hennach, a ani raz som sa nesekla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 8:11 am    Předmět: Citovat

Tak jsem tu hennu el Cahiru zkusila,je krásně mahagonová,ale možná mi to přijde proto,že jsem k ní přidala i trochu černé henny a TTO...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 8:13 am    Předmět: Citovat

Pozeram ze ma take zlozenie ako hennecolor bordo, je tam aj ten picramat Shocked tam podla mna bude taky isty cas posobenia Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 11:20 am    Předmět: Citovat

Eiddwen napsal:
Pozeram ze ma take zlozenie ako hennecolor bordo, je tam aj ten picramat Shocked tam podla mna bude taky isty cas posobenia Smile


Fakt?já jsem tam nic o pikramátu nečetla...a kde jsi to četla,nebo na jakých stránkách?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 12:33 pm    Předmět: Citovat

Dančula napsal:
Eiddwen napsal:
Pozeram ze ma take zlozenie ako hennecolor bordo, je tam aj ten picramat Shocked tam podla mna bude taky isty cas posobenia Smile


Fakt?já jsem tam nic o pikramátu nečetla...a kde jsi to četla,nebo na jakých stránkách?



Ahoj, nasla som to na tejto stranke : http://www.beaute-test.com/henne_el_cahira_hennedrog.php

pise sa tam ze je zlozena z Lawsonia Inermis (Henné) a sodium picramate, co je zlozenie aj hennecolor bordo.
Potom je tam popisok toho na co henna sluzi ( to uz iste vies Smile ) a ten najvecsi odsek sa venuje priprave a nanasaniu. Je tam napisane ze sa ma prasok zmiesat s vodou alebo cajom pre vacsiu farebnu intenzitu, mas pridat rastlinny olej na znasobenie ozdravujuceho ucinku a cim dlhsie ju nechas posobit tym silnejsi farebny ton dosiahnes, a take tie klasicke typy, ako si nezafarbit kozu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:45 pm    Předmět: Citovat

Jojo, taky jsem ji párkrát měla - a pikramát tam je. Přišla mi hodně podobná hennecolor bordó, akorát možná nepatrně hrubějc mletá. A byla tuším levnější.
Ale Dančulo, toho pikramátu se podle mě zase tak děsně bát nemusíš, pořád to bude menší svinstvo než každá jednotlivá složka chemickejch barev. Já jsem sice dost zatížená na přírodní henny, ale tak jednou za čtvrt až půl roku nějakou tu pikramátovku taky použiju, přece jenom červená je červená.
Ale jinak musím říct, že opakovaným hennováním mám teď dýlky vlasů dost do vínova i z čistě přírodní henny (s ibiškovým čajem)- akorát u hlavy, kde je těch hennovejch vrstev přece jenom míň, je to víc do zrz - právě kvůli tomu občas použiju tu hennecolor bordó nebo la cahiru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:58 pm    Předmět: Citovat

Hennu el cahira používám a u mahagonové ja opravdu v ingrediencích napsána henna + pikramát sodný. Myslím, že složení je na boční straně krabičky. Používám jí dlouho a jsem spokojená, žádné problémy sem nepozorovala Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 11:54 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se podívala na tu krabičku pořádně a opravdu tam ten pikramát je Sad jsem to ale slepouš.Ale proč to neuvádí na internetových stránkách?já tuto hennu kupovala na www.cajkorenikuskus.cz,a tam vůbec nepíšou složení.A já jsem chtěla hennu bez pikramátu,ale on asi je v každé mahagonové a bordo henně...a mě se tato barva tak líbí.A myslíte,že je pikramát i v černé henně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.