uživatel co vzal DV jeho pohodu
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0d2af320a0701860d1dc615fa15d650aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chcete aby uživatel Ormi zůstal na DV?
Ano
28%
 28%  [ 12 ]
Ne
71%
 71%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 6:29 pm    Předmět: uživatel co vzal DV jeho pohodu Citovat

Drazí členové,
stává se že se na DV objeví uživatelé s nimiž si nerozumíme. V určitých případech jde pouze o to že máme rozdílné názory na svět okolo nás či jiné zásady. Avšak někdy se stává že se objeví uživatel, který naše (ehem,tedy, Adminovo) fórum zbaví pohody a klidu. Po rozhovoru s několika dalšími členkami bych ráda uvedla hlasování ohledně toho jestli by Ormi neměl být vymazán z DV. Odkaz na diskuzi kvůli, které toto hlasování vzniklo jest zde
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 6:33 pm    Předmět: Citovat

Nerada si připadám jako kat, ale tady to pro mě nejde jinak. Neříkám, že jsem příliš tolerantní člověk, ale trochu té tolerance tam mám. Ale asi mi teď došla. Nechápu, co tu vůbec dělá člověk, který se o vlasy zajímá pouze u cizích. Napadá naše názory, když mu nejsou po chuti a uráží nás i naše blízké, aniž by o nich něco věděl. A to mě na tom točí nejvíc. Beru každého názor, pokud je slušný a neuráží moji etiku. Nejdřív jsem si myslela, že je chyba jen ve mně, ale zjevně ne. Navíc tento server, dosud klidný, si nezaslouží, aby se to tu zamořovalo nepřátelstvím a hustou atmosférou.

Toto na svou obhajobu, proč zvedám ruku proti ormimu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 6:37 pm    Předmět: Citovat

"Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš. "

Zní to možná netolerantně a hloupě.. ale přijde mi dost zvláštní, aby tu na DV (serveru, kde se bavíme hlavně jak mít pěkné vlasy), byl fetišista na vlasy zatížený, který se tím tolik chlubí, nás ostatní znechucuje a způsobil tu jen zmatek Rolling Eyes Opravdu se někdy najde někdo, s kým se neshodne část lidí.. a nějak to přejdeme.. ale že se neshodne takovéhle množství?? To není normální Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 6:40 pm    Předmět: Citovat

Asi se zdá že jsem toho namlela už dost, ale kdybych byla teď v Čechách a měla otevřenou galerku tady na DV tak se nebudu cítit bezpečně, pokud vím že sem chodí fetišista, který otevřeně prohlašuje, že ho dlouhé vlasy vzrušují. Tohle už bohužel není jen o rozdílných názorech...
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lihosaurus
21-40
21-40


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 6:40 pm    Předmět: Citovat

Jasná věc, mluvim sprostě a jen tak s něčim se nemažu, ale na druhou stranu si myslim, že to mam v hlavě srovnaný a moje příspěvky dávaj hlavu a patu. Ormi přišel se svými názory a během několika reakcí musel zákonitě zjistit, že s ním tady uživatelé nesouhlasí...jenže místo toho, aby si zapnul hubu na zip, tak do toho neustále šil, až atmosféra opravdu zhoustla tak, že by se dala krájet... Diskuze byla po nějaké chvíli zamčena z důvodu stupňující se agresivity účastníků a hlavně kvůli omílání jednoho tématu dokola...jenže oba tyto důvody mají společného jmenovatele...Ormiho. Ale to stále asi Ormimu nestačilo, tak se napojil na další vlákno a během několika příspěvků byla diskuze tam, kde včera... Nehledě na jeho veřejné hlásení se k fetišismu, s dlouhými vlasy pevně spjatým... Opravdu mi to přijde přinejmenším dost divný. Za sebe dávám "NE" a ani trochu mě to nemrzí... Jsou lidi, který nemůžu vystát a Ormi je jedním z nich...

Naposledy upravil Lihosaurus dne čt srpen 19, 2010 7:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 6:48 pm    Předmět: Citovat

Už toho bylo dost. Souhlasím, aby byl ormi vymazán z DV.cz (omylem jsem klikla na ano, takže ho prosím nepočítejte) Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 6:52 pm    Předmět: Citovat

Nechci se Ormiho zastávat, protože mi taky pořádně hnul žlučí, ale vyhazov mi přijde jako docela tvrdé řešení. Možná by stačilo něco jako podmínečné vyloučení nebo tak. Ormi zcela zjevně ani nechápe, co nám vadí. Dala bych mu třeba ultimátum, ať neuráží všechny okolo, ale názor si snad může vyjádřit jaký chce, ne? Koneckonců na hádku musí být vždycky dvě strany a na těch ostrých diskusích neseme stejný díl viny jako on Wink

Co se týče vlasoúchyláků, Ormi je jen jeden, co to řekl nahlas. Vůbec nemusíme vědět, kolik dalších se jich skrývá pod méně aktivními přezdívkami a očumuje fotky. Jestli to někomu vadí, vždycky je tu možnost zpřístupnit galerii jen přátelům, že ano Wink
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 6:59 pm    Předmět: Citovat

Podle mě je to tady hlavně o péči o vlasy, jenže tenhle týpek se o péči nezajímal ani za mák...ale o to nejde. Tenhle člověk bezdůvodně napadal lidi tady, pokud vyjádřili svůj názor, který se mu nelíbil, což si myslím že byla vetšina. Měl by si najít spíš nějakou stránku, co je pro fetišisti....ne tady. To že očumuje fotky lidem a dělá při nicch kdoví co, mě znechucuje (ikdyž u mých fotek těžko, ale beru to za jiné) a co že si to zase založil za vlákno??? se nedivím že to utli...Dávám důrazně NE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:09 pm    Předmět: Citovat

mna napada, preco nanho reagujete???
ocividne mu ide len o hadanie sa. ked nikto nebude odpovedat na prispevky, ani pisat do vlakien ktore zalozi, tak ho to prejde.
ved je tu registrovany uz dost dlho a podla komentarov taketo excesy uz mal....mozno je teraz sam a ho to chyta...
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:11 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
mna napada, preco nanho reagujete???
ocividne mu ide len o hadanie sa. ked nikto nebude odpovedat na prispevky, ani pisat do vlakien ktore zalozi, tak ho to prejde.
ved je tu registrovany uz dost dlho a podla komentarov taketo excesy uz mal....mozno je teraz sam a ho to chyta...


nejspíš proto, že on reaguje na nás.. viděla jsi tu diskuzi o přátelství.. já jsem řekla názor.. on na mě reagoval tím svým způsobem..

teď už mu odpovídat nebudu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.