uživatel co vzal DV jeho pohodu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=717e2de7d2e3fc8ebd1950498e6c6d32Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chcete aby uživatel Ormi zůstal na DV?
Ano
28%
 28%  [ 12 ]
Ne
71%
 71%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:13 pm    Předmět: Citovat

jasne, ze reaguje...o to mu ide, aby rozviril pokojne hladiny.
videla som diskusie. a o to viac sa divim, ze si ho niekto vsima.
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:14 pm    Předmět: Citovat

holt já jsem taková fúrie, které se to nelíbí no..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:16 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
jasne, ze reaguje...o to mu ide, aby rozviril pokojne hladiny.
videla som diskusie. a o to viac sa divim, ze si ho niekto vsima.


když já jsem si nemohla pomoct...to se nedalo moc ignorovat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:21 pm    Předmět: Citovat

Tanka777: Odpověděla jsem mu dvakrát protože vlna osobních otázek které začal pokládat např Silky mě vyvedla z míry. Bylo to na hranici slušnosti i decentnosti, proto to bylo ode mě tak ostré Embarassed Diskuze se uzamkla jenže jak už píše Hanka, Ormi pokračuje jak se psaním tak i s provokováním, dáli se tomu tak říct...

Jenne: já vím, a stejně když nahraješ fotku tak ji pod kolonkou LIDÉ uvidí a jedno kliknutí mu i prozradí kdo to je. S těmi ostatními je to pravda, ale nevím jestli mi je ta jeho upřímnost milejší... Rolling Eyes
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lihosaurus
21-40
21-40


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:27 pm    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
tanka777 napsal:
jasne, ze reaguje...o to mu ide, aby rozviril pokojne hladiny.
videla som diskusie. a o to viac sa divim, ze si ho niekto vsima.


když já jsem si nemohla pomoct...to se nedalo moc ignorovat Rolling Eyes


Asi tak nějak... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:29 pm    Předmět: Citovat

Davam NE..Ne snad kvuli tomu,ze ho vzrusuji vlasy,to vubec ne.Je mi jedno,kdo mi kouka do galerie,kdyz me neohrozuje primo,zamknout se da vzdycky a na me stejne nic zajimavyho neni..Ale nelibi se mi,jak netoleruje nazory druhych a jak se do vsech navazi.
Ja se sem chodim odreagovat,zlepsuju si tu naladu,cerpam energii,vylepsuju peci o vlasy diky tipum druhych a rada ctu prispevky clenu.A mam to tu rada,protoze je tu pohoda..Ale kdyz ctu prispevky Ormiho pak se pohodovost vytraci Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:34 pm    Předmět: Citovat

Šugryna napsal:
Davam NE..Ne snad kvuli tomu,ze ho vzrusuji vlasy,to vubec ne.Je mi jedno,kdo mi kouka do galerie,kdyz me neohrozuje primo,zamknout se da vzdycky a na me stejne nic zajimavyho neni..Ale nelibi se mi,jak netoleruje nazory druhych a jak se do vsech navazi.
Ja se sem chodim odreagovat,zlepsuju si tu naladu,cerpam energii,vylepsuju peci o vlasy diky tipum druhych a rada ctu prispevky clenu.A mam to tu rada,protoze je tu pohoda..Ale kdyz ctu prispevky Ormiho pak se pohodovost vytraci Evil or Very Mad


moc krásně a vystižně napsáno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:39 pm    Předmět: Citovat

no ved ja som tiez dala nie, ale myslim, ze keby ste menej odpisovali, aj ked vas tie jeho perly nahnevaju, o to menej municie bude mat v rukach. aj mna stve a ako Laughing
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

Již na titulní stránce DV je věta, že nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš. Myslím, že to mluví za vše.
Jinak pro mě o důvod víc proč nedávat fotky s obličejem do galerie aby mně někdo takový s odpuštěním "očumoval"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 8:39 pm    Předmět: Citovat

Též dávám NE - jak už jsem psala v původním Ormiho vláknu, myslím si, že ten člověk vůbec nepřišel konstruktivně diskutovat ani nic řešit, přišel se pouze vylívat a prudit. Dobře je to myslím vidět na tom, že co mu byla uzamčena jeho diskuse, zapojil se do dalšího vlákna, které během pár příspěvků (které podle mně gradují dost negativním směrem) svedl na stejnou úroveň jako to první.
Některé jeho přípěvky mi přišly vyloženě oplzlé a sexuálně zaměřené viz. to neustálé popisování co by dělal se ženou a jejími vlasy v intimních chvílích...ale to možná tak připadá pouze mně.
Osobně si nemyslím, že pokud zůstane, tak že se "umravní", pouze se napojí do dalšího vlákna, které se bude týkat mezilidských vztahů, a bude pokračovat.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.