uživatel co vzal DV jeho pohodu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=77fca051a1b5ce9b238fed2ee1baa609Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chcete aby uživatel Ormi zůstal na DV?
Ano
28%
 28%  [ 12 ]
Ne
71%
 71%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 8:44 pm    Předmět: Citovat

Předběhla mě Tanka, ale taky jsem chtěla napsat, že nejjednodušší je nereagovat.
Ovšem na druhou stranu jsem od začátku vycítila, že tu s námi je člověk, který není duševně zcela vyrovnaný a tam už podle mě jde o bezpečí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 8:56 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Předběhla mě Tanka, ale taky jsem chtěla napsat, že nejjednodušší je nereagovat.
Ovšem na druhou stranu jsem od začátku vycítila, že tu s námi je člověk, který není duševně zcela vyrovnaný a tam už podle mě jde o bezpečí.



Samozřejmě máš pravdu, také jsem se nechala ke konci trochu strhnout, ale opravdu jsem měla podezření, že je to ten člověk, se kterým jsem měla vztah......... ovšem některé jeho příspěvky byly přímé urážky, ve kterých si bral na paškál jak některé členy DV, tak jejich rodinu či kamarády, a na to těžko nereaguje......viz. diskuse o přátelství, do které se zapojil záhy poté, co bylo uzamčeno "jeho" vlákno.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 9:34 pm    Předmět: Citovat

Mne je uplne jedno, ci tu je alebo nie je. Nielenze som si ho doteraz ani nevsimla, ale staci mi precitat 2-3 prispevky a uz by som absolutne nereagovala. Co vyriesi ak dostane ban? Ze sa prihlasi pod inym nickom? Alebo nebodaj prestane pisat a bude si nas tu len potajomky obzerat? Podla mna jeho zmazanie NIC nevyriesi. Divim sa, preco sa tu niekto nepouci a neusale sa s nim pusta do debaty, aj ked vie, ako to dopadne. Premrhany cas. Ignoracia a hotovo. Casom zisti, ze to nema vyznam a prestane ho to bavit, hrach o stenu hadzat by raz omrzelo asi kazdeho. Moj nazor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichyX
161-320
161-320


Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 9:36 pm    Předmět: Citovat

S takovým chováním jsem se ještě nesetkal. Ano jsou lidi co se snaží vyvolat hádku blbostma. (aneb internetová anonymita) Jenže tenhle je snad myslí vážně Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 9:36 pm    Předmět: Citovat

no ved to obzeranie aj tak neovplyvnime. jednoducho sa da cakat, ze aj takito ludia sa sem prihlasia a budu sa na fotkach....nieco robit. tento je asi momentalne ohrdnuti tak si riesi komplexy tu..

michyX ked mysli vazne aj toho vraha co spominal, tak by to mala riesit policia
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
curupury
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 9:43 pm    Předmět: Citovat

Já jsem pro, aby se zatím žádné vyhazvání nekonalo,i když jsem nechtíc klikla na ne Embarassed .Nečetla jsem tu zamknutou diskuzi celou ,dostala jsem na asi 16 stránku a pak jsem přeskočila nakonec a ono to bylo furt to samé.Myslím ,že na Ormiho příspěvky nikdo reagovat nemusí a pokud někomu vadí ,že je fetišista přes vlasy, může si galerii zamknout a jeho tam prostě nepustit.Docela mě překvapilo ,že někoho vůbec napadlo navrhnout vyhazov jiného člena.No tak je fetišista ,myslím ,že takových je tu dost jen to tají,taky je tak trochu šovinista a má lehký božský komplex a který chlap občas ne.Možná sám pochopí ,že tady mu pšenka nepokvete a odejde sám.Takových vášnivých diskusí už tu bylo ....tak je prostě admin pošle do žumpy a tam už se každej může třeba.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 9:45 pm    Předmět: Citovat

Preco ho tu vlastne riesime? Stoji to za to? Chory clovek a zalozime prenho samostatne vlakno? No, moze byt spokojny, zrejme dosiahol to, o co mu slo, a to publicita. Zrejme si to teraz cita a spokojne sa usmieva, ze? Ja by som ho nielenze neriesila, ale absolutne ignorovala komplet vsetky jeho prispevky. Bez rozdielu. Akoby tu ani neboli. Nema vyznam ani citat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 9:47 pm    Předmět: Citovat

A plne suhlasim s curupury.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 10:02 pm    Předmět: Citovat

Souhlas s Curupury, jednak by vyhazov nic nevyřešil, jednak je to dost totalitní řešení a DV mi přijde jako jinak velice tolerantní komunita, to se mi tu líbí. Vyhazov by z principu byl mnohem horší než nějaký Ormi.
Ormi se účastní pouze několika málo diskuzí (momentálně jedné, ne?) a když pomineme jeho povýšenost, nedostatek empatie a úcty, za které podle mě nemůže a neuvědomuje si to, tak jeho názory jsou vcelku inteligentní (většinou) a k tématu.
Jeho fetišismus ani důvod jeho členství podle mě nikoho neohrožuje a mě osobně nevadí. Komu vadí, může si galerii zamknout.
Ač jsem s ním taky vyměnila celkem dost příspěvků, tak si myslím, že pokud tu vznikla nějaká nepohoda, tak za ni z 50% můžeme my, reagující a zapojující emoce.
Stačí přestat zapojovat emoce, reagovat věcně nebo nereagovat vůbec.
K výše popsaným Ormiho vlastnostem - nikdo tady nejsme 100% empatický, 100% uctivý a taky jsme možná někdy někoho urazili.
Koneckonců, vždy je k dispozici Žumpa Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 10:11 pm    Předmět: Citovat

a co som si vsimla, reaguje na clenky, ktore tu maju fotky, take ktore nevidi nejak preskakuje v diskusiach
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.