Těbůh! Poslušně hlásím...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=70bb782f3fc9a6bf2cd6f0c5ae80b9bbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scarlett
0-7
0-7


Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 6:59 pm    Předmět: Těbůh! Poslušně hlásím... Citovat

Zdravím všechny majitele a obdivovatele dlouhých hár...
O dlohevlasy.cz jsem se dozvěděla od mého dobrého vlasatého kamaráda a tanečního partnera, kdy se cestou z bazénu na soustředění letos v červenci o téhle zázračné stránce mezi řečmi (téma:" Česat si vlasy, když jsou mokré??? Prej že ne, děl můj drahý. "Přečetl jsem si to na dlouhevlasy.cz!" dodal hrdě,) zmínil.
Ta adresa se mi uložila v paměti (což jest - u mě flegmatického sklerotika- zvláště ojedinělý jev!) a brzo jsem ji využila. To bylo tak: vlasy jsem měla dlouhé po pás, ale jaksi začaly ztrácet střih, tak jsem poprosila svou kamarádku, která si své háro stříhá sama, zda by mi to nějak "jen o centimetr, prosím" nesrovnala a trošku nezjemnila. S nadšením kývla, vzala mě do koupelny a když jsem se chtěla otočit k zrcadlu a kontrolovat, případně včas nadávat, kamarádka mi to s tím, že jestli se otočím, ustřihne mi to o centimetrů deset nebo mi to nechá rovnou takhle (v půlce stříhání), zakázala. Nechtěla jsem ji naštvat, vím, čeho je schopná, poněvadž ji znám už od základky. Tak jsem se tiše nechávala stříhat, polykala vtírající se myšlenky a poznatky v mé hlavě, že už je to jaksi dlouho a tiše se modlila, aby to nezkazila. Dívala jsem se na stále přibývající ústřižky vlasů pode mnou, a když vytáhla hřeben na zjemnění (jakže se to odborně jmenuje???) a drsně to pročesávala skoro od temene hlavy, mou odbornou radu, že se to má dělat od konečků ignorovala, začínala jsem si myslet, že mně muselo hoooodně hrábnout, když jsem své krásné dlouhé háro svěřila téhle buldozerce.
A už jsem se vezla.
Když konečně skončila, nad osobou, kterou jsem spatřila v zrcadle, jsem upřímně - na zlomek sekundy, než jsem si uvědomila, že ta, koho vidím jsem já - zalitovala. Vlasy řídké, krátké něco pod lopatky, ofina též moc krátká, zubatá, střih nerovný.
Tu noc jsem nespala, kolem čtvrté ráno si pustila komp a do všemocného a všeznámého Googlu bezmyšlenkovitě zadala adresu, kterou mi kdysi řekl kamarád. Tuhle adresu. A už to jelo. Po přečtení několika rad jakožto anonym, jak zpátky dlouhé husté háro jsem si v lékárně koupila Biohar a Vápník hořčík zinek. Hmm... docela to pomohlo, ted už mám vlasy lepší. A zdá se, že rostou aj rychleji, jak pozoruju za ten měsíc :-)).
Jinak mé jméno je Petra nosíc přezdívku Scarlett, studuji střední zdravotnickou, věnuji se koním a jízdě na koni, latinsko-americkým tancům, umění, historii a všemožnejch k životu nepotřebnejch (i když pro mě jo...) kravin. Obdivuji Skandinávii, Finsko (hlavně finský metal :-))) a hlavně Irsko - tam bych do budoucnu chtěla emigrovat. Hmmm... poslouchám spíš tvrdší hudbu, (altenrativní, gothic, hard) rock, metal (hlavně trash, heavy a death) a miluji tvůrčí psaní - do budoucna bych chtěla něco vydat.
Jinak... vlasy mám světle hnědé, spíš oříškové a jsem na ně velice hrdá, protože jsem je zdědila po své prababičce-husté, hebké a kvalitní. Už nějaký ten rok si je pěstuju dlouhé, ale rostou mi pomalu. Kdysi jsem uvažovala, že si je nechám obarvit na rajčatově červenou, ale tenhle nápad jsem nedávno s tím, že nebudu svému milujícímu háru škodit, zavrhla.
Uuuu tolik jsem tu na sebe napráskala! No nic, snad tu na mě budete hodní a budete mě mít rádi (vždyt jsem ještě dva roky dítě!!!) :-)).

Tak se tu mějte fanfárově! Scar - xxx.


Naposledy upravil Scarlett dne ne srpen 22, 2010 7:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 7:05 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, tak Tě tu vítám. Tvurčí psaní Ti určitě jde. Píšeš chytlavě a vtipně. Smile Ať se Ti tady líbí a najdeš vše co potřebuješ. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

čau kolegyně..Smile no i když, já psaní pověsila na hřebík a teď už jen ilustruju..Smile

vlásky ti určitě brzy narostou nové a hezčí a mladší a hezčí a mladší.. hotová zlatovláska.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, Vítám tě.
Vidím, že se ti tu líbí, tak jen popřeju, aby ses ze zásahu buldzerky vzpamatovala co nejdřív Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
curupury
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 8:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj vítám tě tu a ať vlasy rostou..................ehm rajčatově červenou......to jako fakt....a spíš jako rajčata ze supermarketu ,nebo spíš vyzrála na sluníčku?Ne promiň,taky jsem měla zhruba v 18 hlavu na rudo.....krocani a rodiče ze mě šíleli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 8:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej!!! Very Happy Cool Very Happy Po přečtení Tvýho představovacího příspěvku bych si tipla, že tady budeš jak ryba ve vodě...
Tož ať háro roste! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 2:58 pm    Předmět: Citovat

ahoj, taky tě vítám Smile koukám, že psaní ti jde opravdu skvěle (holt má někdo štěstí, já mám problém ze sebe vydloubat kloudnou větu Very Happy) a moc chválím za metal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 4:28 pm    Předmět: Citovat

Krásná slohovka, těším se na další v některém z našich vláken Wink
Vítej a ať rostou:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.