Sranda či radost z délky :-)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=682f8e923d675e7613e3fe5e646a428fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 7:14 pm    Předmět: Sranda či radost z délky :-) Citovat

Protože jsem doma a nudím se,tak koukám na staré témata a občas někdy "vyčtu ale s mými krátkýma vlasama to nemá cenu a na drdůlek jsou krátký atd."Tak kliknu na profil a rána do očí Very Happy vlasy po pás.Tak si říkám co blbnou máj vlasy do půlky zad a delší a ono koment z roku 2007-8.
Dostal jsem z toho takový hřejivý pocit Rolling Eyes že tam psali jaké chtějí mít vlasy a teď je mají a jsou šťastný Smile Tak že všem takovým gratuluji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 7:46 pm    Předmět: Citovat

ehm, asi jsem blbá, no to jsem.. ale nějak jsem nepochopila smysl tématu.. Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 7:55 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
ehm, asi jsem blbá, no to jsem.. ale nějak jsem nepochopila smysl tématu.. Embarassed Embarassed Embarassed


V pohodě Smile četl jsem tu někde už asi po 10x že tu někdo má krátke vlasy a jaké by chtěl atd.
Tak kliknu na profil a tam délka vlasu kterou chtěl/a ( třeba do pasu )
Tak jsem se zasmál,a došlo mě že ten komentář je třeba 3,5 roku starý takže ty vlasy uplně na jiné délce.
Takže jsem se smál že tam bylo napsáno že chce vlasy sem a sem a teď je má a udělalo mě radost že se to někomu splnilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 8:17 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Hanča napsal:
ehm, asi jsem blbá, no to jsem.. ale nějak jsem nepochopila smysl tématu.. Embarassed Embarassed Embarassed


V pohodě Smile četl jsem tu někde už asi po 10x že tu někdo má krátke vlasy a jaké by chtěl atd.
Tak kliknu na profil a tam délka vlasu kterou chtěl/a ( třeba do pasu )
Tak jsem se zasmál,a došlo mě že ten komentář je třeba 3,5 roku starý takže ty vlasy uplně na jiné délce.
Takže jsem se smál že tam bylo napsáno že chce vlasy sem a sem a teď je má a udělalo mě radost že se to někomu splnilo Smile

hele, zase ze sebe nedělej citlivku Twisted Evil spíš jenom závidíš, však se známe... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 8:24 pm    Předmět: Citovat

Hedwica napsal:
Káliaček napsal:
Hanča napsal:
ehm, asi jsem blbá, no to jsem.. ale nějak jsem nepochopila smysl tématu.. Embarassed Embarassed Embarassed


V pohodě Smile četl jsem tu někde už asi po 10x že tu někdo má krátke vlasy a jaké by chtěl atd.
Tak kliknu na profil a tam délka vlasu kterou chtěl/a ( třeba do pasu )
Tak jsem se zasmál,a došlo mě že ten komentář je třeba 3,5 roku starý takže ty vlasy uplně na jiné délce.
Takže jsem se smál že tam bylo napsáno že chce vlasy sem a sem a teď je má a udělalo mě radost že se to někomu splnilo Smile

hele, zase ze sebe nedělej citlivku Twisted Evil spíš jenom závidíš, však se známe... Very Happy Very Happy Very Happy


Majra Very Happy kdo tam oxidoval u Sidonie jak závidí Very Happy Mno ? komu jsem nabízel číslo do Jedličkového Ústavu hmm ? Si tě vychutnám až budem na konci toho to měsíce zase oba naráz hennit já ti dám Very Happy Very Happy Však tě něčím utřu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 12:42 pm    Předmět: Citovat

Evil or Very Mad ... no já se za ty 4 roky co jsem tady, žádným hafo přírůstkem chlubit nemůžu - délka se změnila pouze od lopatek do půli zad Evil or Very Mad . Vlasy mi rostou pomalu, do toho přišlo dvojí intenzivní padání a následné nutné zastřižení , sem tam se ozdravně zastřihly konečky ... prostě smůůůla !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 12:51 pm    Předmět: Citovat

citace:


V pohodě Smile četl jsem tu někde už asi po 10x že tu někdo má krátke vlasy a jaké by chtěl atd.
Tak kliknu na profil a tam délka vlasu kterou chtěl/a ( třeba do pasu )
Tak jsem se zasmál,a došlo mě že ten komentář je třeba 3,5 roku starý takže ty vlasy uplně na jiné délce.
Takže jsem se smál že tam bylo napsáno že chce vlasy sem a sem a teď je má a udělalo mě radost že se to někomu splnilo Smile

To je hezký Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 1:37 pm    Předmět: Citovat

Presne toto sa často stalo aj mne, keď som čítala témy tu na DV. Že mikádo, krátke vlasy atď., pozrela som do profilu a neverila vlastným očiam, až neskôr som sa dozvedela, z ktorého obdobia pochádzajú tie príspevky. Je to fakt krásne, koľkým ľuďom toto fórum pomohlo splniť si sen. Ja dúfam, že o niekoľko rokov si aj ja nájdem tento príspevok: teraz mám vlasy do pol chrbta, takže uvídím, čo bude potom a začudujem sa sama na sebe. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 1:21 pm    Předmět: Citovat

citace:
To je hezký Smile


Děkuju moc už jsem měl pocit že to nikdo nechápe Shocked Very Happy Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 1:23 pm    Předmět: Citovat

CrimsonFlame napsal:
Presne toto sa často stalo aj mne, keď som čítala témy tu na DV. Že mikádo, krátke vlasy atď., pozrela som do profilu a neverila vlastným očiam, až neskôr som sa dozvedela, z ktorého obdobia pochádzajú tie príspevky. Je to fakt krásne, koľkým ľuďom toto fórum pomohlo splniť si sen. Ja dúfam, že o niekoľko rokov si aj ja nájdem tento príspevok: teraz mám vlasy do pol chrbta, takže uvídím, čo bude potom a začudujem sa sama na sebe. Smile


Very Happy Very Happy Tak to ať rostou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.