Sranda či radost z délky :-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c08187c3df2b612ada1ac50f2abdd2b7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 9:13 pm    Předmět: Citovat

poslední dobou také zažívám radost z délky.... a to při zapínání podprsenky.... tak sem se kamarádce dlouhovlásce (vlasy po zadek) chlubila, že už si musím vlásky přehodit dopředu, aby se mi nemotaly do zapínání a ona na to, já mám na to jiný fígl, prostě se zakloním a vlasy zůstanou viset rovně.... jak rychlé a praktické.... někdy sou holt řešení blíž, než se zdá Very Happy Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: so duben 06, 2013 11:37 am    Předmět: Citovat

S tou podprsenkou to riesim rovnako, prehnem sa dozadu, nech visia a je to Smile Inac sa osobne este k tunajsim dlhovlaskam zaradit nemozem, ale zato mi starosti robia aj teraz, hlavne ked ich mam rozpustene. Coraz castejsie medzi ludi volim nieco menej destruktivne ako cop alebo drdol, lebo ma to pricvakavanie a prichytenie na vselijakych miestach nebavi.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 6:27 pm    Předmět: Citovat

To zas byla jednou sranda. Poměřovaly jsme si s nejmladší sestrou vlasy a brácha to soudcoval. Ona má vlasy už skoro do pasu a já po zadek. Takže jasně vedu. Tak ona, že kam až jí vlasy dosáhnou, když se ohne dozadu. Až po zadek. Já byla v nevýhodě, zacopované vlasy, ale přece se nenechám ukrást centimetry... Rozpletla jsem a je to až do půlky stehen.

Brácha z nás nemohl Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 6:58 am    Předmět: Citovat

Včera ráno jsem si natáhla kalhoty přes konečky vlasů Shocked. Když jsem si je oblíkla a zapnula, koukám, že mam vzadu pod nima asi dva cm vlasů Shocked. Juhůůůůů Laughing Twisted Evil Razz
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 9:07 pm    Předmět: Citovat

Skoro dva měsíce po zástřihu už zvládnu při česání drdolu omotat vlasy nadvakrát, aniž by se mi rozpadl nebo mi z hotového účesu trčely konečky. Ony asi fakt rostou! Shocked
A ještě jedna věc. Vlasy teď mají necelých 75 cm a já je měřím klasickým krejčovským metrem, který má 150 cm, takže konečky sahají do jeho poloviny. No a já teď nevím, která strana toho metru mi ukazuje správné číslo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2013 9:48 pm    Předmět: Citovat

Veera napsal:
.... měřím klasickým krejčovským metrem, který má 150 cm, takže konečky sahají do jeho poloviny. No a já teď nevím, která strana toho metru mi ukazuje správné číslo Laughing


to je snadné, měl by mít dvě barvy, takže se jen dobře podívej, která barva zrovna u tvého měření začíná na 1 a která na 150, a mysli na to Smile (teď sem se taky zasekla, jestli sem to dneska změřila správně a naštěstí jo, uf) Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 7:26 am    Předmět: Citovat

Včera mě to lechtalo kousek nad lokty..., úplně jak kdyby mě někdo lechtal - začala jsem se smát a otočila se, kdo to je. Než mi došlo, že "honím vlastní ocas". Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 7:56 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Včera mě to lechtalo kousek nad lokty..., úplně jak kdyby mě někdo lechtal - začala jsem se smát a otočila se, kdo to je. Než mi došlo, že "honím vlastní ocas". Very Happy

Já jsem se zase minulý týden lekla, že mi něco
( pavouk či jiný hmyz Laughing ) vlezlo na zádech pod odstávající pas u kalhot - naštěstí to nebylo nic šesti až osminohého, ale pramen vlasů. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alienor
161-320
161-320


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 202

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 1:33 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Laughing



stane se...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 8:55 am    Předmět: Citovat

Ha, udělala jsem si po dlouhé době pěšinku na druhé straně a (kdo by to byl řekl) ony mě ty vlasy šimrají na druhé ruce, než jsem zvyklá... to je legrace! Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.