Sranda či radost z délky :-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4e20509426e2f2831b4ca5a9e5e0f5beZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 1:56 pm    Předmět: Citovat

alienor napsal:
Very Happy Laughing



stane se...


Co teprv tohle, kdyź jsou dlouhovlasí oba! Very Happy to je teprv legrace Very Happy

Jinak, poslední dobou se mi děje, že furt se při chůzi oháním, protože mám pocit, že mě něco nad lokty, popřípadě na loktech šimrá, jaká osminohá potvora... A vony jsou to vlasy. Jinak se mi stalo, že mě po masce obsahující med a spoustu dalších ingrediencí, založené na vodě z květinových výluhů, na které byl pak meruňkový kondicionér, plus květinová voda na rozčesávaní, tak mě pronásledovala včela a pořád se mi snažila opylovat vlasy Very Happy nepříjemné...
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 6:35 pm    Předmět: Citovat

Tak se konečně pár nejdelších cancourů doplazilo až k podprdě. Hurááááá Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 6:46 pm    Předmět: Citovat

zetonek: gratulace Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 7:44 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Smile
Je to moje rekordní délka. Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 3:13 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem se poprvé nechala vyfotit na sluníčku a až mi to vyrazilo dech Laughing Smile konečky (a nejen ty, vlastně skoro celé délky) mám teda zničenější, což na tom sluníčku je vidět víc než ve stínu Rolling Eyes ale lesk po henně je skoro, SKORO, jako z reklamy Laughing shodou okolností mi dnes přišla henna od Lush tak o víkendu musím nabarvit Smile mám radost jako malá!! Laughing Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mitico
41-80
41-80


Založen: 31.8.2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 4:20 pm    Předmět: Citovat

Najednou se mi po celé hlavě objevilo obrovské množství 10 centimetrových vlásků. Vypadá to szatím děsně, ale až poporostou... Objem je na světě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 11:06 pm    Předmět: Citovat

... sedím si tak u počítače, nic na sobě Very Happy a najednou mě něco zašimrá na koleni, tak vyletím, že po mně leze pavouk Shocked Evil or Very Mad a on to pramen vlasů! Very Happy kupodivu jsem měla dost radost, že už to nějak začíná být konečně dlouhé Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne srpen 25, 2013 8:46 am    Předmět: Citovat

Chasmet: mě se stalo něco podobného teď ve středu. U přítele jsem trhala švestky na buchtu a najednou mě cosi lechtá na paži, tak vyletím zpod stromu s tím že "pavučináááááá" a až pak jsem si všimla, že to byl teňoučký pramíneček vlasů Laughing V tu chvíli jsem na pavoučka i pavučinu zapomněla a byla happy z toho, že mě na paži (asi 2 milimetry pod ramenem Laughing ) konečně lechtají vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 2:04 pm    Předmět: Citovat

no Very Happy ...mám vlasy kam jsem chtěla (na zadek) ale přijdou mi být krátký Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: pá srpen 30, 2013 9:40 am    Předmět: Citovat

Pred mesiacom som si podstrihla dosť veľky kus končekov boli veľmi zničené a dnes si ich len tak prezeram pri rannom česaní a že pááni. wow pekne podrástli, veľmi soms a potešia, strihala som v znamení leva podľa lunáru a ono to fakt funguje, pekne sa vracaju naspäť na tu istu dlžku ako predtym ,len troška som smutná že to nejde tak rychlo ako by som chcela, som netrpezlivá ja viem ale mať ich po zadok môj sen Sad dožvie kedy sa ho dožijem toho sna....
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.