Jídlo, váha, cvičení a my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 101, 102, 103  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8396f5510901e2c9d50d7f2e345f2241Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

Arrow Ilono ... jestli jsou ty fotky v tvý galerii tvoje, tak teda nevím, kde ty chceš hubnout, seš jak lunt. Neblbněte přece. Už mě připomínáš sestřenku, kterou jsem onehdy potkal, když si kupovala džíny. Vylezla z tý kabinky, co se zkouší a poudá: "Ty hele nemám v tom velkej zadek???" To bylo beze slov, páč má prdýlku jak dva česneky, jinak je jak třikrát přeloženej vítr a gatě jí plandaly, to i kapsy na ní vypadly vytahaný. ( Dneska už trochu přibrala ale tenkrát... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Arrow Ilono ... jestli jsou ty fotky v tvý galerii tvoje, tak teda nevím, kde ty chceš hubnout, seš jak lunt. Neblbněte přece. Už mě připomínáš sestřenku, kterou jsem onehdy potkal, když si kupovala džíny. Vylezla z tý kabinky, co se zkouší a poudá: "Ty hele nemám v tom velkej zadek???" To bylo beze slov, páč má prdýlku jak dva česneky, jinak je jak třikrát přeloženej vítr a gatě jí plandaly, to i kapsy na ní vypadly vytahaný. ( Dneska už trochu přibrala ale tenkrát... Shocked


..už po několikáté se omlouvám,nemínila jsem klamat veřejnost,ale foto v mé galerii "henna"- to nejsem já,ale dcera,jinak zatím žákyně základní školy Very Happy .Nějak jsem to zapomněla uvést v popisu fota.Tak soráááč !!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 5:51 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

..už po několikáté se omlouvám,nemínila jsem klamat veřejnost,ale foto v mé galerii "henna"- to nejsem já,ale dcera,jinak zatím žákyně základní školy Very Happy .Nějak jsem to zapomněla uvést v popisu fota.Tak soráááč !!!!!


...achtááák. Ale přesto. NEBLBNĚTE děvčata. A taky se říká: nikdy nebylo tak blbě, aby nemohlo bejt ještě hůř Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 7:41 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
ilona napsal:

..už po několikáté se omlouvám,nemínila jsem klamat veřejnost,ale foto v mé galerii "henna"- to nejsem já,ale dcera,jinak zatím žákyně základní školy Very Happy .Nějak jsem to zapomněla uvést v popisu fota.Tak soráááč !!!!!


...achtááák. Ale přesto. NEBLBNĚTE děvčata. A taky se říká: nikdy nebylo tak blbě, aby nemohlo bejt ještě hůř Smile


Very Happy Netvrdím, že jsem tlustá-jen se prostě musím dost hlídat chtíc si udržet svou váhu. Rozhodně nemůžu jíst kdykoliv mám chuť.Ale mohlo by bejt i líp (myslím míň kg) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 9:00 pm    Předmět: Citovat

Já jsem svou váhu přestala řešit, protože stresovat se tím, že jsem tlustá...mám důležitější problémy. Samozřejmě nemůžu jíst všechno, ale taky netrávím den zobáním zrní a přikusováním zeleniny. Koneckonců, můj kamarád má krásné heslo, které mě vždycky povzbudí - Ženská bez břucha je jako hrnek bez ucha:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

Ilonka mi mluví z duše, jsem to samé, jako přes kopírák.Zatarcené geny! Dany, tohle heslo slýchám od dětství, ale popravdě, připadalo mi vždy nesmyslné. Což musí mít žena velké břicho, aby se líbila?
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 10:19 pm    Předmět: Citovat

Ale ne, jen když ho má, tak se tím může utěšovat, přece Wink Ale myslím, že ten kamarád tím taky nemyslel nějakou hrozivou pneumatiku:) Na druhou stranu, cožpak musí mít žena ploché břicho, aby se líbila? (Doufám, že ne, to by byl pro mě průšvih Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 12:05 am    Předmět: Citovat

dana napsal:
Ale ne, jen když ho má, tak se tím může utěšovat, přece Wink Ale myslím, že ten kamarád tím taky nemyslel nějakou hrozivou pneumatiku:) Na druhou stranu, cožpak musí mít žena ploché břicho, aby se líbila? (Doufám, že ne, to by byl pro mě průšvih Very Happy )
Rozhodně nemusí.Co se mého vkusu týče tak spíše mírně naopak Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 12:07 am    Předmět: Citovat

dana napsal:
Já jsem svou váhu přestala řešit, protože stresovat se tím, že jsem tlustá...mám důležitější problémy. Samozřejmě nemůžu jíst všechno, ale taky netrávím den zobáním zrní a přikusováním zeleniny. Koneckonců, můj kamarád má krásné heslo, které mě vždycky povzbudí - Ženská bez břucha je jako hrnek bez ucha:)
Jak já říkám:Ženskou musí být za co chytit (a tím nemyslím kosti Very Happy ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 12:08 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Jak praví klasik: Karle, nemuč se a sežer ten salám! Cool
Aneb jak řekl Garfield:Nejsem takový omezenec abych se omezoval Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 101, 102, 103  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.