Jídlo, váha, cvičení a my
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 101, 102, 103  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d26c1fbc1fcc8872ebcbd9185dcf9170Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 8:58 am    Předmět: Jídlo, váha, cvičení a my Citovat

No, když se na to tak koukneme, udělějme průmerný váhový a výživový vzorek našeho webu. Holky, kolik z vás, s vlasy dlouhými a kvalitními má figuru jak věšák na prádlo? Spíš bych řekla, že budeme spíše slovanských tvarů, či tvarů štíhlých, ale nikoli vyhublých. Ještě jsem neviděla hubenou holku s kvalitníma vlasama. Vy jo? Ono totiž to tělo, pokud má co dělat, aby vyžebralo energii a bílkoviny pro základní životní funkce, tak určitě nemá ani pomyšlení na to, aby je dávalo do takový zbytečnosti jako jsou vlasy Very Happy proto drtivá většina modelek nemá kvalitní vlasy. Jedinou vyjímkou snad je ta ruska v galerii. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 10:38 am    Předmět: Citovat

Ano, Ještěrko, je to TAK!!! Ony to ty modelky nemají jednoduché- při výšce 175 a více cm musí vážit 55 a méně kg- příjdou o vlasy, o prsa- proto to pak musí řešit naplítáním a silikony...Připadá mi to šílené,tahle moda-pak nemá přibývat mezi 15 letýma holkama anorektiček, bulimiček atd.Nevím jak dlouho bude tenhle trend vychrtlosti ještě trvat, ale kdyby skončil okamžitě,bude pro mnohé holky je pozdě. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 10:56 am    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
No, když se na to tak koukneme, udělějme průmerný váhový a výživový vzorek našeho webu. Holky, kolik z vás, s vlasy dlouhými a kvalitními má figuru jak věšák na prádlo? Spíš bych řekla, že budeme spíše slovanských tvarů, či tvarů štíhlých, ale nikoli vyhublých. Ještě jsem neviděla hubenou holku s kvalitníma vlasama. Vy jo? Ono totiž to tělo, pokud má co dělat, aby vyžebralo energii a bílkoviny pro základní životní funkce, tak určitě nemá ani pomyšlení na to, aby je dávalo do takový zbytečnosti jako jsou vlasy Very Happy proto drtivá většina modelek nemá kvalitní vlasy. Jedinou vyjímkou snad je ta ruska v galerii. Smile


Heh, pockejte, az na tohle forum zavita A.d.e.l Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 11:18 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Heh, pockejte, az na tohle forum zavita A.d.e.l Wink

Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 11:52 am    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
No, když se na to tak koukneme, udělějme průmerný váhový a výživový vzorek našeho webu. Holky, kolik z vás, s vlasy dlouhými a kvalitními má figuru jak věšák na prádlo? Spíš bych řekla, že budeme spíše slovanských tvarů, či tvarů štíhlých, ale nikoli vyhublých. Ještě jsem neviděla hubenou holku s kvalitníma vlasama. Vy jo? Ono totiž to tělo, pokud má co dělat, aby vyžebralo energii a bílkoviny pro základní životní funkce, tak určitě nemá ani pomyšlení na to, aby je dávalo do takový zbytečnosti jako jsou vlasy Very Happy proto drtivá většina modelek nemá kvalitní vlasy. Jedinou vyjímkou snad je ta ruska v galerii. Smile


Já měřím 164 cm a mám 47-48 kg. Dříve jsem měla 45. Od malinka mi dělá problémy přibrat a to spořádám, na co přijdu Sad Sad Sad Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:00 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Od malinka mi dělá problémy přibrat a to spořádám, na co přijdu Sad Sad Sad Sad Sad

Tohle znám. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:08 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
A.d.é.l. napsal:
Od malinka mi dělá problémy přibrat a to spořádám, na co přijdu Sad Sad Sad Sad Sad

Tohle znám. Smile


...já taky. 182/68kg jsem míval, taky jsem jedl porád, dokonce na vojně jsem měl 66 kg a to jsem byl v kuchyni obden jako dozorčí, takže jídla dost. A kdy to skončilo??? Překlenul jsem Kristova léta a pčestal kouřit, a hned bylo 20kg navíc. Takže jsem měl 88 kg. Viz foto. teď jsem to stáhl na 80. Ale nesnídám, kdyby jo, tak nevim. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 2:53 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Já měřím 164 cm a mám 47-48 kg. Dříve jsem měla 45. Od malinka mi dělá problémy přibrat a to spořádám, na co přijdu Sad Sad Sad Sad Sad


Uááááá! Myslím, že Adél je skutečně bytost z jiné dimenze, která popírá veškeré zásady doporučované pro dosažení vlasatosti Laughing

No, já mám 164 /54, zatím to musím zaklepat, ale taky celkem jím, co chci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
A.d.é.l. napsal:
Já měřím 164 cm a mám 47-48 kg. Dříve jsem měla 45. Od malinka mi dělá problémy přibrat a to spořádám, na co přijdu Sad Sad Sad Sad Sad


Uááááá! Myslím, že Adél je skutečně bytost z jiné dimenze, která popírá veškeré zásady doporučované pro dosažení vlasatosti Laughing

No, já mám 164 /54, zatím to musím zaklepat, ale taky celkem jím, co chci.


Ano, odhalili jste mě. Jsem mimoplanetárník. Ale hodný, chci se kamarádit! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 4:24 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:


Ano, odhalili jste mě. Jsem mimoplanetárník. Ale hodný, chci se kamarádit! Laughing Laughing Laughing


..a já mimopopletárník. Bzzz, chci si hrát, rntetetenn, chci si hrát rntentntn. Twisted Evil Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 101, 102, 103  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.