Kmen Rovných + Řídkých + neobjemných vlasů
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a65f0231949f44daeab5529334031ef2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 2:01 pm    Předmět: Kmen Rovných + Řídkých + neobjemných vlasů Citovat

Rozhodl jsem se založit toto téma které bude vystihovat rovné řídké a neobjemné vlasy.
Jak to řešíte ?
Jak to berete ?
Myslíte si že je lepší si nechat vlasy zkrátit ?
Když už se někdo takový najde tak jaké jsou vaše zkušenosti ? .) Spolupráce Hedwica
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 2:07 pm    Předmět: Citovat

Jé, díky kámo Wink já se podělim dýl, až budu mít víc času.. ale jednim slovem? hrůza to je Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 2:36 pm    Předmět: Citovat

Zdárek, hlásím se do klubu! (I když bych samozřejmě byla daleko radši v klubu hustejch, objemnejch a vlnitejch vlasůTwisted Evil ... nojo, co se dá dělat Crying or Very sad ).
No, brát se to musí tak, že holt se s tím až tak moc nenadělá. Pokud je v tom genetika, pak ani superpéče žádný superdramatický změny k lepšímu nepřinese (ale zaplaťpánbůh i za ty malý Wink )
U svojí hřívy (teda spíš hřívičky) to dočasně řeším tak, že zpravidla po mytí vlasy nějak natočím, aby se tam alespoň nějakej objem dostal (vlny sice moc nedržej, ale alespoň špetka objemu zůstane). Podle mně ostříhání nakrátko je vcelku na houby, paradoxně jsou pak ty vlasy ještě hůř zvladatelný a je s nima víc práce, aby vůbec nějak vypadaly. I když na druhou stranu dýlka řekněme do pasu, i kdyby mi tam to páčo nakonec popolezlo, možná při mojí hustotě a kvalitěnebude to pravý (ale momentálně jsem ve stádiu zkoušení, naděje umírá poslední). Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenca
161-320
161-320


Založen: 21.1.2010
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 2:52 pm    Předmět: Citovat

Jé, to je škaredý téma Laughing Laughing Někdy je mám též hrozné. Po učesání v pohodě, ale po pár hodinách to vypadá, že mám na hlavě pár chlupů Laughing Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 2:54 pm    Předmět: Citovat

Já to řeším tak, že každé ráno si přivstanu a pačesy prostě umeju, aby mi nedejbože neprosvítala hlava... a beru to tragicky:D mít husté vlasy libovolné barvy, délky, kvality a tvaru, neměla bych absulotně žádné mindráky, ale s těma třema chlupama?Very Happy mindrák, sice jeden, ale vydá za deset:D
A jo, rozhodně si myslím, že je lepší vlasy zkrátit aspoň k ramenům, protože dlouhé nic až k pasu je dost na levačku... já mám krátké mikádko, a když zrovna venku není vichřice jako teď, nebo nesněží a nemusím si na hlavu prdnout čepicu, tak vydrží hezky objemné, ne nijak extra, ale jakž takž Wink prostě pro mě to objem je!Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 2:55 pm    Předmět: Citovat

Hedwica napsal:
Jé, díky kámo Wink já se podělim dýl, až budu mít víc času.. ale jednim slovem? hrůza to je Evil or Very Mad


Ty, babo!Very Happy jaká hrůza, však máš páčo že by jeden závidělVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 3:07 pm    Předmět: Citovat

Lenca napsal:
Jé, to je škaredý téma Laughing Laughing Někdy je mám též hrozné. Po učesání v pohodě, ale po pár hodinách to vypadá, že mám na hlavě pár chlupů Laughing Evil or Very Mad


Smile Tak to se hlásíš do klubu ? .) Jinak si můžeme podat ruce jsme na tom úplně stejně Mad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenca
161-320
161-320


Založen: 21.1.2010
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 3:09 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Lenca napsal:
Jé, to je škaredý téma Laughing Laughing Někdy je mám též hrozné. Po učesání v pohodě, ale po pár hodinách to vypadá, že mám na hlavě pár chlupů Laughing Evil or Very Mad


Smile Tak to se hlásíš do klubu ? .) Jinak si můžeme podat ruce jsme na tom úplně stejně Mad Sad


Néé Laughing Ale jo, ráda si poslechnu nějaký vychytávky. Teda já jediný doporučení na silnější a trochu hustější vlasy mám hennu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 4:38 pm    Předmět: Citovat

též se hlásím do klubu,mám vlásku málo,chtěla bych jich mít vice Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 5:49 pm    Předmět: Citovat

Protestuju... mám rovné a neobjemné vlasy, ale za řídké bych je rozhodně neoznačila... a myslim, že většina z vás je tak označuje naprosto neprávem (právě kvůli tomu, že nejsou objemné). Objem neznamená nutně hustotu... většina z vás má buď husté nebo normální vlasy, ale v těch rovných se to ztrácí... kdybyste viděli někoho s opravdu řídkými vlasy, tak pak byste pochopili, co myslím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.