Kmen Rovných + Řídkých + neobjemných vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=88abdfb58037530ab9a8b4e3ef87d4beZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 9:34 am    Předmět: Citovat

Decapitated: Ďakujem Smile A tie konce normálne strihať nechcem, len občas mám také slabé chvílky, ale potom si poviem, že najprv žiadaná dĺžka, potom budem dorovnávať Smile (A keď bude dorovnané, možno poženiem ešte ďalej Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 9:38 am    Předmět: Citovat

ja si musim hlavne stale pripominat, ze ostatni nevidia vsetky nedokonalosti, ktore vidim ja (a to sa tyka prakticky vsetkeho, nielen vlasov), takze velakrat je nespokojnost uplne zbytocna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 9:18 am    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
ja si musim hlavne stale pripominat, ze ostatni nevidia vsetky nedokonalosti, ktore vidim ja (a to sa tyka prakticky vsetkeho, nielen vlasov), takze velakrat je nespokojnost uplne zbytocna Smile


Ostatní ani nemůžou vidět žádné nedokonalosti....upřímě závidím tu barvu a hlavně ten lesk. Máš moc krásné vlasy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenny1984
81-160
81-160


Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 12:19 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
ja si musim hlavne stale pripominat, ze ostatni nevidia vsetky nedokonalosti, ktore vidim ja (a to sa tyka prakticky vsetkeho, nielen vlasov), takze velakrat je nespokojnost uplne zbytocna Smile


Ano, ano, ano! Podepisuju! Smile
Já sama jsem kolikrát převapená, že na fotkách vypadám normálně a ne nějak výrazně oškubaněji než ostatní Very Happy.

Možná bychom tenhle klub mohli přejmenovat na "klub zbytečných mindráků ze svých vlasů" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
QuiGon
8-20
8-20


Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 10:33 pm    Předmět: Citovat

Jééé tohle je přesně pro mě!...Neobjemné, rovné, jemné vlasy, které ani hustoty moc nepobraly, ale řídké nejsou! To si vyprošuju. Very Happy A i když si je večer umyju, tak jsou na druhý den ráno hnusné, protože sebou ve spaná vrtím a ony se mastí a mastí a hnusí a hnusí... Sad No nic no 4 copánky na noc to jistí. Vlasy se aspoň nezmastí a mají objem, někdy až moc, ale než dojdu do školy, tak to splihne na přijatelný objem a je to v pohodě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sussanah
8-20
8-20


Založen: 27.1.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 11:09 pm    Předmět: Citovat

tak jsem si to tu postupně pročetla a vypadá to, že mi nezbývá nic jiného, než se hrdě přihlásit od klubu Very Happy teda, řídký vlasy snad nemám, úplně málo jich na tý hlavě neroste, ale zase to úspěšně vynahrazují jemností. tudíž je efekt úplně stejný: rovný nic bez objemu... Smile
ale stejně se těch svých pěti chlupů nevzdám, to už sem pochopila Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 4:14 pm    Předmět: Citovat

Taky mám jemné a bez objemu vlasy Sad Chtěla bych mít husté krásné vlásky,ale asi s tim nic nenadělkám.Myslíte,že bych mohla dát na chemickou barvu vitaminovou hennu?jako pro regeneraci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 4:16 pm    Předmět: Citovat

Dančula napsal:
Taky mám jemné a bez objemu vlasy Sad Chtěla bych mít husté krásné vlásky,ale asi s tim nic nenadělkám.Myslíte,že bych mohla dát na chemickou barvu vitaminovou hennu?jako pro regeneraci?
Pokiaľ viem niekto to tu s úspechom využíval, osobne skúsenosť nemám, ale myslím že je odporučovaný aspon 4 týždňový odstup.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 5:40 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Dančula napsal:
Taky mám jemné a bez objemu vlasy Sad Chtěla bych mít husté krásné vlásky,ale asi s tim nic nenadělkám.Myslíte,že bych mohla dát na chemickou barvu vitaminovou hennu?jako pro regeneraci?
Pokiaľ viem niekto to tu s úspechom využíval, osobne skúsenosť nemám, ale myslím že je odporučovaný aspon 4 týždňový odstup.


A ta vitam.henna by neměla barvit,že ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 5:51 pm    Předmět: Citovat

Leda bys byla blond - a to ani ne tak kvůli lawsonii, ale spíš kvůli kopřivě. akorát trošičku varuju, dokud jsem měla chemicky barvený vlasy, tak na odrosty byla vitamínovka fajn, ale ty kusy, co začily několikanásobný barvení, samotná jenom s olejem docela vysušovala. Confused
Takže osvědčenej postup byl přidávat kromě oleje (a medu, ale ten já cpu všude Embarassed Wink ), ještě žloutek (nebo celý vajíčko) a trochu jogurtu - pak byly vlásky nejhezčí. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.