Kmen Rovných + Řídkých + neobjemných vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c76f728da472167d267b291e8f03d566Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 8:30 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Leda bys byla blond - a to ani ne tak kvůli lawsonii, ale spíš kvůli kopřivě. akorát trošičku varuju, dokud jsem měla chemicky barvený vlasy, tak na odrosty byla vitamínovka fajn, ale ty kusy, co začily několikanásobný barvení, samotná jenom s olejem docela vysušovala. Confused
Takže osvědčenej postup byl přidávat kromě oleje (a medu, ale ten já cpu všude Embarassed Wink ), ještě žloutek (nebo celý vajíčko) a trochu jogurtu - pak byly vlásky nejhezčí. Cool


Tak myslíš,že se nic hrozného stát nemůže?nechci,abych měla třeba odrosty do zrzava...to by vitam.henna neměla barvit,ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 11:22 am    Předmět: Citovat

Tak stoprocentně nemůžu zaručit nic, protože henna je věčná alchymie. Wink Ale podle mě je ta pravděpodobnost, že to půjde do zrzava, dost malá. Ono tam tý lawsonie bude maličko, je až na posledním místě za asi šesti jinejma bylinkama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flo
0-7
0-7


Založen: 13.2.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 9:29 am    Předmět: Nešťastnice Citovat

Ahoj, jsem tu nová a taky nešťastná z jemných neposlušných vlasů Sad. U mě naprosto nepřipadají v úvahu dlouhé vlasy. Rozpuštěné je nosit nemůžu, jsou hned připláclé k hlavě a vypadám jak dement, co se X dní nečeše a nemyje Very Happy. A když chci vlasy sepnout do drdolu nebo tak, tak je ten drdůlek tak maličky, že skoro žádný nemám a vypadá to stejně blbě. Čili mám mikádo trochu pod bradu a aspoň chvilku to vydrží (když není vítr, déšť, vlhko atd Very Happy ), druhý den většinou vyrábím takový zamotaný účes, který jde vyrobit u z kratších vlasů, takže ok... Myju obden, ale bez suchého šamponu, fénu nebo kulmy se neobejdu.
Jinak co se týče kluků, tak na nich se mi nejvíc líbí krátké vlasy, takže tam bych nic neřešila Very Happy. Navíc ten mladý muž, co tu píše (pardon, zapomněla jsem nick), má moc pěkný obličej, takže krátké vlasy by sedly...ale chápu, že je to věc osobního vkusu a rozhodnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 9:53 am    Předmět: Citovat

Ahoj Flo, vítej u nás, ať se Ti tady líbí. Držím palce, ať tu najdeš aspoň pár rad, který Ti na vlasy "sednou". Ono bohužel s tím kulmovním a fénováním je to začarovanej kruh (vyzkoušeno z vlastní zkušenosti) - jak jsou ty jemný vlasy přece jenom citlivější na poškození, tak pak mají tendenci bejt ještě jemnější - jenže zase zvlášť mikádo bez těchhle úprav člověk nedá...
Nevím, jakou máš barvu vlasů, ale mě třeba na alespoň částečný zmírnění tý jemnosti pomoha henna. A taky různý kuchyňský zábaly a různý dost netradiční prostředky na mytí vlasů, jako lávová zem, shikakai a tak podobně. TAkže si to tady zkus v klidu prolízt, třeba najdeš něco, s čím se Tvoje vlasy skamarádí. Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewelinn
41-80
41-80


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 1:40 pm    Předmět: Citovat

jééé.. tak to já se chmatně přidávám... A řeknu vám, já mám z toho takové deprese... někdy mi mé vlasy nevadí (a to jedině po henně) ale většinou bych to nejraději ustřihla a vyhodila, ale miluju dlouhé vlasy, tudíž bych to neudělala.. Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Celestína
8-20
8-20


Založen: 2.1.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so duben 02, 2011 3:31 pm    Předmět: Citovat

Jejda,môžem sa pridať? Very Happy
...Osobne síce mám od prírody vlasy len "tak trocha akoby riedke " ,vidno to hlavne keď si ich prehodím do zadu.
Ale kedže ich mám momentálne prapodivne prestrihané + odstrihnutý chumáč vlasov (bol z to dred Embarassed ) , sú v zadu vyslovene riedke,veď aha fotka- v strede medzera ,len som sa ju posnažila schovať pod vlasy po stranách Rolling Eyes

Čo je ale horšie,že od kučeravích vlasov všetci akosi očakávajú,že budú husté... Hm,kiež by tak.



EDIT - Počkať,počkať,vlasy musia byť riedke + neobjemné + ROVNÉ ? Very Happy Tak sorry,idem sa dakde ukryť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bimbu
81-160
81-160


Založen: 19.1.2011
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 7:08 am    Předmět: Citovat

Ahoj, také patřím k Vám!!!! Jemňoučké vlásky... Navíc zhoršeno vypadáváním po Proveře.
Někdy jsem s vlasy spokojená a z toho jsou dny, kdy téměř šílím. Někdy jsou nadýcháné i druhý den po umytí a z toho jsou připláclé hned po umytí... Nechápu?? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 8:44 am    Předmět: Citovat

bimbu napsal:
Ahoj, také patřím k Vám!!!! Jemňoučké vlásky... Navíc zhoršeno vypadáváním po Proveře.
Někdy jsem s vlasy spokojená a z toho jsou dny, kdy téměř šílím. Někdy jsou nadýcháné i druhý den po umytí a z toho jsou připláclé hned po umytí... Nechápu?? Confused


Možná jsou více zmaštěné, tak potřebují i více umýt. Nebo to taky může být šamponem.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamsilka
21-40
21-40


Založen: 17.8.2011
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 5:41 pm    Předmět: Citovat

Tak já se k vám přidávám též. Bohužel jak tady bylo zmíněno s genetikou se hold nic nenadělá a já zdědila vlasy po taťkovi...Je to hodně špatný Sad Mám vlasy hodně jemné, neobjemné a jak tu píšete no. Žít s tím a dívat se na ostatní, kteří mají krásné vlasy o obr objemu je hoodně špatný Sad Snižuje to neskutečně sebevědomí Sad Zkouším pořád něco na objem, ale efekt...nulový Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 6:03 pm    Předmět: Citovat

kamsilka napsal:
Tak já se k vám přidávám též. Bohužel jak tady bylo zmíněno s genetikou se hold nic nenadělá a já zdědila vlasy po taťkovi...Je to hodně špatný Sad Mám vlasy hodně jemné, neobjemné a jak tu píšete no. Žít s tím a dívat se na ostatní, kteří mají krásné vlasy o obr objemu je hoodně špatný Sad Snižuje to neskutečně sebevědomí Sad Zkouším pořád něco na objem, ale efekt...nulový Sad

Jó, to mi mluvíš z duše. Jinak taky to mam z taťkovo strany...
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.