Vykosene vlasy, stredoskolske casy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d0a531da6d7f95f0945faeea067f8365Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 9:02 pm    Předmět: Citovat

No já si taky nemyslím, že by to bylo vtipné.
Ale co má člověk pak dělat, užírat se tím mi nepřijde moc dobré, ona ta psichyka udělá taky dost.
Ale já vím, ono se to lehce řekne Wink
Jinak já bych to taky nestříhala a nebála bych se toho. Ono to odroste a pak bude (snad) klid...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RasTasouReK
8-20
8-20


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 9:26 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Bože! Shocked Tímhle vyhrožovali kamarádi bráchovi. Brr. Tak zaprvé asi : pořádně kolegu nakopat. Tohle je zasahování do soukromí a téměř napadení. A vtipné to není ani trochu.
Za druhé, nemyslím si, že bys musel s ostatními vlasy něco dělat. Tvař se, že to tam není. A kdyby sis třeba někdy prohrábl vlasy a bylo to vidět, můžeš vytvořit nějakou úžasnou historku o nehoděWink
Je štěstí, že je to jen kousíček.


Kolega je teraz vdaka svojmu skutku bez obocia a to dorast narozdiel od vlasov nemusi Very Happy Very Happy

No a tvarim sa ze to tam nemam, ty co nepoculi historku tak nevedia ze mi dake valsy chybaju.
Mrzi ma hlavne to ze sa o ne dost staram, denne uzivam vitaminy na posilnenie vlasov a tiez si umyvam vlasy revalidom z lekarne.

Bol to dost na nic pocit zobudit sa vedla vlastnych vlasov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 10:31 pm    Předmět: Citovat

tak právě proto na chlastačky nechodím.. musela bych je zabít!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 11:40 pm    Předmět: Citovat

Bože Shocked Jestli to jde schovat ostatníma vlasama, tak je to v pohodě, navíc se to za pár měsíců ztratí v ostatních vlasech. Naprosto nechápu proč někdo něco takového udělá. Kdyby mi někdo ostříhal třeba část vlasů, tak u mě končí. Taky jsme na chatě dělali dost blbostí, ale tohle by si nikdo nedovolil Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 6:57 am    Předmět: Citovat

Teda úplně se mi dělá zle při pomyšlení, že by si tohle někdo ke mně dovolil... Jinak se připojuju ke zbytku - dát najevo, že takhle se ke mně nikdo chovat nemá (hmm, oplatit to na obočí by mě tedy nenapadlo a já osobně bych si nechtěla nějaým takovým činem špinit svědomí - přece nejsem jako on, ale věřím, že kolega pochopil, jak to koštuje). V každém případě se tím už netrap (ano, vím, líp se řekne než udělá) a fakt dělej jako že nic, zvlášť když se to dá zamaskovat, ono to doroste.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RasTasouReK
8-20
8-20


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 7:42 am    Předmět: Citovat

Dakujem za utesujuce slova lebo ma to dost stvalo ze ako to bude rast apod.
Mna svedomie nehryzie, blbosti sa robia vzdy a ja som povedal ze cokolvek berem v ramci srandy ale strihat vlasy to by som zabijal za to.
Takze som ani necakal ze mi to moze niekto spravit,

no obocie dorast nemusi a keby som ho za to fyzicky napadol tak to by bolo ze daco zle som urobil ja. Takto dufam ze bude mat dozivotne obocie ako mona lisa, a mrziet to bude jeho, pretoze ja budem mat za rok, dva vlasy spat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 9:09 am    Předmět: Citovat

RasTasouReK napsal:
...no obocie dorast nemusi a keby som ho za to fyzicky napadol tak to by bolo ze daco zle som urobil ja. Takto dufam ze bude mat dozivotne obocie ako mona lisa, a mrziet to bude jeho, pretoze ja budem mat za rok, dva vlasy spat Wink
Obočí je ochlupení jako každé jiné a samozřejmě dorůstá taky. Že by nenarostlo je nesmysl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 10:45 am    Předmět: Citovat

Woky: nemusí dorůst. Znám hodně lidí, kterým po vytrhání obočí nedorostlo a já jak si jednou vytrhla pár chlouků u mého už tak řídkého obočí, také už nedorostly. U řas to je podobné. Stříhala jsem si spodní řasy a dorostlo jich jen 5 (je to už půl roku), ostatní jsou pořád ustřihnuté. Tam to funguje trochu jinak než u vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 1:25 pm    Předmět: Citovat

A nezačne to teda po zastrihnutí dorastať až vtedy,ked to vypadne? či už riasy alebo obočie. Ja mám dlhé chlpky na obočí,preto ich musím vyčesávať a zastrihávať a veru od posledného zástrihu nepodrástli,našťastie Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 3:44 pm    Předmět: Citovat

já si obočím už vyškubávám několik let, skoro denně a furt roste jako divé! mám ho strašně husté, a hlavně tmavé, takže vše co dorůstá jde hned vidět Confused

a teda co jsou tohle za lidi..my když chlastáme, tak někdo moc ožralý nakonec skončí počmáraný fixem, ale stříhat vlasy, no potěš Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.