Reakce kadeřnic/-níků na žádost o radikální zkrácení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dea711f01b4f6b745e9124265acb9319Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kadeřnice/-ník:
Mě začal(a) přesvědčovat, ať tak nečiním a nakonec mě přesvědčil či z jiného důvodů ze stříhání sešlo.
7%
 7%  [ 3 ]
Mě začal(a) přesvědčovat, ať tak nečiním, ale ke stříhání i tak došlo.
21%
 21%  [ 9 ]
Reagoval(a) naprosto neutrálně a přání splnil(a).
36%
 36%  [ 15 ]
S chutí si zastříhal(a).
34%
 34%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 1:50 pm    Předmět: Citovat

Mně dlouhé vlasy doma zastříhávala mamka, takže ke kadeřnici jsem šla třeba jednou za tři roky zkrátit o polovinu délky i o víc. Vždycky měla radost, že si může hodně zastříhat. I kamarádka z učňáku mi říkala, že si moje vlasy dobře stříhají. Akorát jednou, když jsem přišla s vlasy do půl zad, že chci ostříhat na ježka, tak se moje kadeřnice trochu zarazila, jestli to není vtip. No, nebyl:) Byla to příjemná změna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 2:16 pm    Předmět: Citovat

na mě se kadeřnice pokaždé dívaly divně, když jsem chtěla stříhat... a to jsem nikdy neměla extra dlouhé vlasy a nikdy jsem nechtěla zkracovat nijak moc... tak nevim, proč na mě vždycky koukaly jak na ufona Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 2:29 pm    Předmět: Citovat

u kadernice jsem byla jednou a to zarovnavala zuby co jsem si ve vlasech nadelala ja, kdyz mi slecny ze tridy dobre poradily a nuzky byly po ruce... Embarassed kadernice na to koukala neutralne bylo ji to jedno, kdybych chtela tak me na toho jezka vzala bez mrknuti oka (ptala jsem se). Cool
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 3:44 pm    Předmět: Citovat

Když jsem se nechala před rokem ostříhat na chlapečka, kadeřnice taky přemlouvala, že mi střihne jen 5 cm, ale nakonec udělala, jak jsem řekla. Prachy jsou prachy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 4:53 pm    Předmět: Citovat

Když jsem měla dlouhé vlasy, tak mi taky kadeřnice říkala, že to je škoda to dávat pryč... Pak jsem toho litovala, zkrátila mi vlasy od pasu až k bradě.. Samodřejmně to bylo víc než jsem chtěla, ale kadeřnice zaodnávala, tak to tak dopadlo.. No hrůza mamka na mě doma zírala a říkala co mi to provedla.. Je to už 6 let a znova si chci nechat narůst dlouhé vlasy.. A kadeřnice beru obloukem Very Happy

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 4:55 pm    Předmět: Citovat

Berušák napsal:
Když jsem se nechala před rokem ostříhat na chlapečka, kadeřnice taky přemlouvala, že mi střihne jen 5 cm, ale nakonec udělala, jak jsem řekla. Prachy jsou prachy Smile


Pravda pro prachy udělaji vše, ale po ostříhání jsem toho litovala..

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 7:29 pm    Předmět: S radostí Citovat

Já jsem se radikálně nechala stříhat dvakrát: poprvé do pasu - mikádo (kadeřnice celkem neutrální), podruhé do pasu - po ramena (tahle kadeřnice s ohromnou radostí šmikala a ještě při tom mamku (bylo mi 14) ujišťovala, že mi to hrozně prospěje a že se mi odlehčí hlava, bude mi to víc přemýšlet a nebude se na mě už muset zlobit kvůli špatným známkám. Maminka pevně stiskla rty a informovala ji, že i s dlouhými vlasy jsem měla vždycky samé jedničky. Paní se hloupě zasmála. A bohužel, stříhat neuměla ani zdaleka tak dobře jako neomaleně žvanit a strkat nos do cizích záležitostí Rolling Eyes )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 7:36 pm    Předmět: Citovat

Radikálne som strihala dva krát, prvý krát asi z pol chrbta na chlapca, to ma kadernička prehovarala, a najskor ostrihala brata, aby som mala čas si to rozmyslieť..no nerozmyslela. A druhý krát sa k tomu nevyjadrovala, len ustrihla ako som chcela, tiež takmer na chlapca Very Happy...
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 11:13 pm    Předmět: Citovat

Ak si dobre spominam, tak jediny radikalnejsi zastrih bol ked som vlasy po lopatky smikla ku brade. Kadernicka sa akurat tak zo slusnosti opytala preco som sa tak rozhodla a nasledne bolo ticho (aspon co sa hovorenia na mna tyka Smile ). Ale nevyzerala ani nejako velmi zainteresovane, ani ze by ju jej praca bavila. Rolling Eyes

Inak, som jedina kto neznasa ked su kadernicky moc ukecane a do vsetkeho sa staraju? Very Happy Alebo este horsie - ked klabosia s kolegynami, zatial co vy mate pocit, ze vas striha len tak "mimochodom" a bojite sa, ze tam spravi nejaku paseku a budete uz len pocut ospravedlnujuce "Ups"? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 6:08 am    Předmět: Citovat

Mně to nevadí, raději ať mluví, všechno je lepší než trapné ticho Smile
Myslím že na kvalitu práce zrovna tohle u nich vliv nemá, buď stříhat umí, nebo ne.
Když sem tam něco prohodí tak to moc pozornosti neodvede.
Zas ale nemám zkušenost s kadeřnicí, která by věnovala víc péče žvanění s kamarádkou než stříhání, tak nevím, pak asi výsledek nebude nic moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.