Reakce kadeřnic/-níků na žádost o radikální zkrácení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=116026e26ae6b6a19a7a3e045ebd1dcaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kadeřnice/-ník:
Mě začal(a) přesvědčovat, ať tak nečiním a nakonec mě přesvědčil či z jiného důvodů ze stříhání sešlo.
7%
 7%  [ 3 ]
Mě začal(a) přesvědčovat, ať tak nečiním, ale ke stříhání i tak došlo.
21%
 21%  [ 9 ]
Reagoval(a) naprosto neutrálně a přání splnil(a).
36%
 36%  [ 15 ]
S chutí si zastříhal(a).
34%
 34%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 12:39 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Já byla ostříhaná z vlasů po zadek na vlasy po ramena (už kdysi dávno). Kadeřník se v tom vyloženě vyžíval. Confused Chtěl stříhat ještě víc, ale to jsem mu už nedovolila. A první co mi řekl, když jsem přišla s rozpuštěným hárem, bylo "takto přece nemůžete chodit". Cha! Ale můžu. Cool


Já nevím, ale já bych si takovouhle reakci nebrala osobně. Je to kadeřník, prostě ho stříhání baví, tak co by si nezastříhal, když má tu možnost Smile To je, jako když jde člověk s něčím k chirurgovi, ten by taky hned řezal, i když to není třeba zrovna zapotřebí

Jo, kadeřnice, ke které chodím teď, je taky taková kecka. Řekla mi, že když mě viděla poprvé s tím dlouhatánským copem, tak si řekla, co je to za exota Laughing
Je to její názor, neberu jí ho, pro mě je zase exot někdo, kdo si propichuje a tetuje tělo Wink
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 12:52 pm    Předmět: Citovat

Ja si pamätám iba jeden radikálny zástrih, v osemnástich tesne pred stužkovou som si zmyslela skrátiť vlasy z dĺžky po pás na mikádo po bradu. Kaderníčka nebola veľmi nadšená, asi desať minút ma prehovárala, doniesla mi knihy so strihmi a účesmi, aby mi ukázala, čo všetko sa dá s mojim vlasmi robiť.... Nebudem to naťahovať, nakoniec ma ostrihala tak, ako som chcela Rolling Eyes ale mala pravdu, dlhé vlasy mi sedeli viac Wink (je to už skoro 15 rokov)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 1:33 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já nevím, ale já bych si takovouhle reakci nebrala osobně. Je to kadeřník, prostě ho stříhání baví, tak co by si nezastříhal, když má tu možnost Smile To je, jako když jde člověk s něčím k chirurgovi, ten by taky hned řezal, i když to není třeba zrovna zapotřebí

Jo, kadeřnice, ke které chodím teď, je taky taková kecka. Řekla mi, že když mě viděla poprvé s tím dlouhatánským copem, tak si řekla, co je to za exota Laughing
Je to její názor, neberu jí ho, pro mě je zase exot někdo, kdo si propichuje a tetuje tělo Wink


Proč by si nezastříhal!? Je tu dost příběhů o tom jak kadeřnice ostříhala víc než bylo domluveno a to hovoří za vše.
Nebrala jsem to nikdy osobně. Dělala jsem si z toho legraci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.