Výpadky serveru?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6be9859ba80735f6a61f88dd32107a74Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 6:25 pm    Předmět: Citovat

Kdepak taky se mi to občas stane (když to nejde jdu většinou dělat něco jiného a zkouším to třeba za 10min)...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 6:46 pm    Předmět: Citovat

Mě to taky po nějaké době vždy odhlásí. Nebo někomu kliknu na profil, hodinu se to načítá a pak bílá strana. Minulý nebo předminulý rok to nebylo zdaleka tak hrozné jako teď.

A myslím, že by už bylo načase odstranit ty vločky. Neuvěřitelně to zpomaluje a stejně už bude za pár týdnů jaro. Třeba to trochu pomůže, když se aspoň ty vločky dají pryč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 7:38 pm    Předmět: Citovat

Největší sranda ovšem je když to vyhodí mě v půlce rozdělaného článku a celé to smaže. To je pak teprve chuť něco rozmlátit. Twisted Evil
Ale nepřijede mi, že by to poslední dobou bylo nějak víc. Je to pořád stejné. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:17 pm    Předmět: Citovat

Myslíte, že to blbne? No já nevím, po příchodu jsem jako první klikla na Výpadky serveru a zobrazila se mi bílá obrazovka s hláškou o Chybném načítání.
Takže podle mě tahle funkce funguje naprosto dokonale Laughing Laughing Laughing Laughing


Ale vážně, mně to blbe nejen na severu, ale i na jihu. Posledních asi 10 dní mi to pravidelně hlásí, že nemám oprávnění. Při kliknutí na nějaké vlákno mi to hodí chybnou hlášku nebo bílou stránku s malinkým řádkem neznámých písmenek (a hchkrdtn to neni). Jo a taky mě zpomaluje sněžení.

Ale má to i svou kladnou stránku - několikrát denně se nechám tak otrávit, že vám tady neoxiduju tak často a jste ušetřeni mých hlodů Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:24 pm    Předmět: Citovat

Hurá, vločky jsou pryč Smile
konečně se mi pořád nezasekává titulní strana a nenačítá se to tři hodiny, když z ní na něco klikám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 11:52 pm    Předmět: Citovat

Bez vloček a podobných blbostí, které k ničemu nejsou, je to fakt o poznání lepší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 10:16 am    Předmět: Citovat

Vločky byly pěkné Laughing
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 10:16 pm    Předmět: Citovat

je fakt, že tento server zlobí víc než ostatní servery a rozhodně to není připojením Smile .. je to třeba extra pomalé, nebo se to seká, nebo mi některá funkce nefunguje (jako třeba ted mi nejde zčekovat poslední vložené příspěvky a tak)..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st únor 22, 2012 1:19 am    Předmět: Citovat

Od dnesniho odpoledne mne to pravidelne pri refreshi (F5) vykopne a musim se znova prihlasit ... chutovka je, kdyz mi to neustale hlasilo ze mam spatne heslo Laughing(a urcite bylo spravne, pac to mam ulozene ve spravci hesel Wink)
Nicmene alespon to heslo jsem vyresila, vygenerovala si nove a pak ho zmenila zpatky a funguje ...

Jen to nedobrovolne odhlasovani zlobi Sad

A problemy s nacitanim (dlouha doba, pokud se to vubec nacte) se mi bohuzel dejou taky ... (ovsem tezko rict, nakolik je to vina meho uzasneho routeru, ktery si osvojil neprijemny zvyk kopat mne z wifi kazdych deset minut a pak se tvarit jakoby nic Evil or Very Mad)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st únor 22, 2012 9:50 am    Předmět: Citovat

I bez vloček mi to pořád padá,ale je to určitě lepší. Nejvíc to funguje, než se člověk přihlásí. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.