Navýšení galerie k novému školnímu roku :)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=53df684b4d5a4214bbcda8f1a6070ef1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 12:28 pm    Předmět: Navýšení galerie k novému školnímu roku :) Citovat

K NOVÉMU ŠKOLNÍMU ROKU JSME VŠEM ČLENŮM BEZ VÝJIMKY NAVÝŠILI LIMIT GALERIE O 5M / 100 OBRÁZKŮ, ZVÝŠILI LIMIT PRO NOVÉ ČLENY A PŘIPRAVILI SOUTĚŽ (viz titulka). MÁME VÁS RÁDI Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 12:31 pm    Předmět: Citovat

taktéž se zvýšil počet zobrazovaných obrázků v sekci Lidé
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 1:01 pm    Předmět: Citovat

Vřelé díky! Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 1:34 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem, keďže ako nový člen som vždy musela znižovať kvalitu fotiek a zmešovať ich, dosť ma to potešilo. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 1:38 pm    Předmět: Citovat

CrimsonFlame napsal:
Ďakujem, keďže ako nový člen som vždy musela znižovať kvalitu fotiek a zmešovať ich, dosť ma to potešilo. Smile


No zmenšovat musíš dál. Gelerie je dělaná na počet a velikost je tam určená celkem jasně. taky je tam odkaz na program (online) kde je zmenšíš a kvalita zůstane Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 1:44 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
CrimsonFlame napsal:
Ďakujem, keďže ako nový člen som vždy musela znižovať kvalitu fotiek a zmešovať ich, dosť ma to potešilo. Smile


No zmenšovat musíš dál. Gelerie je dělaná na počet a velikost je tam určená celkem jasně. taky je tam odkaz na program (online) kde je zmenšíš a kvalita zůstane Wink


To mi ja jasné, nemyslela som to tak, že tam chcem teraz dávať obrovské fotky. Len že predtým som si to musela nejak tak presne vypočítavať, aby to vyšlo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 1:48 pm    Předmět: Citovat

CrimsonFlame napsal:
wensdy napsal:
CrimsonFlame napsal:
Ďakujem, keďže ako nový člen som vždy musela znižovať kvalitu fotiek a zmešovať ich, dosť ma to potešilo. Smile


No zmenšovat musíš dál. Gelerie je dělaná na počet a velikost je tam určená celkem jasně. taky je tam odkaz na program (online) kde je zmenšíš a kvalita zůstane Wink


To mi ja jasné, nemyslela som to tak, že tam chcem teraz dávať obrovské fotky. Len že predtým som si to musela nejak tak presne vypočítavať, aby to vyšlo. Wink


Ty mi asi moc nerozumíš, že? Nevím jak to napsat, aby to bylo pochopeno. Kapacita 5M/100fotek. Velikost fotky je maximálně 720x540 nebo 540x720 pixelů? to je?...a když tam budeš vkládat fotky 120x120 tak se ti jich tam vejde jenom 100 Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 1:58 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:

Ty mi asi moc nerozumíš, že? Nevím jak to napsat, aby to bylo pochopeno. Kapacita 5M/100fotek. Velikost fotky je maximálně 720x540 nebo 540x720 megapixelů? to je?...a když tam budeš vkládat fotky 120x120 tak se ti jich tam vejde jenom 100 Wink

Veď práve, že chápem! Dúfam. Very Happy Len sa asi nevyjadrujem správne alebo čo. Čím väčšia fotka, tým menej mám potom miesta, nie? To sa mi snažíš povedať? Čiže keď budem dávať veľké fotky, tak sa bude kapacita zmešovať. O to ide, nie? No a ja som to myslela tak, že doteraz som vždy znižovala kvalitu a veľkosť, aby som sa zmestila. A teraz sa o to chvíľku až tak starať nemusím (ale zmenšovať ich samozrejme budem aj naďalej). Áno, predtým som mala maximálne 20 alebo koľko, ale tým, že boli trebárs väčšie a mali viac mega, tak som ich tam nemohla dať dvadsať, ale menej. A viem, že viac fotiek, ako je stanovené, mať nemôžem. Dúfam, že to chápem správne. Very Happy Proste ide o to, aby som sa vošla do kapacity. Ak myslíš niečo iné, tak to nechaj radšej tak, lebo už som sa úplne zamotala. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 2:04 pm    Předmět: Citovat

CrimsonFlame napsal:
wensdy napsal:

Ty mi asi moc nerozumíš, že? Nevím jak to napsat, aby to bylo pochopeno. Kapacita 5M/100fotek. Velikost fotky je maximálně 720x540 nebo 540x720 megapixelů? to je?...a když tam budeš vkládat fotky 120x120 tak se ti jich tam vejde jenom 100 Wink

Veď práve, že chápem! Dúfam. Very Happy Len sa asi nevyjadrujem správne alebo čo. Čím väčšia fotka, tým menej mám potom miesta, nie? To sa mi snažíš povedať? Čiže keď budem dávať veľké fotky, tak sa bude kapacita zmešovať. O to ide, nie? No a ja som to myslela tak, že doteraz som vždy znižovala kvalitu a veľkosť, aby som sa zmestila. A teraz sa o to chvíľku až tak starať nemusím (ale zmenšovať ich samozrejme budem aj naďalej). Áno, predtým som mala maximálne 20 alebo koľko, ale tým, že boli trebárs väčšie a mali viac mega, tak som ich tam nemohla dať dvadsať, ale menej. A viem, že viac fotiek, ako je stanovené, mať nemôžem. Dúfam, že to chápem správne. Very Happy Proste ide o to, aby som sa vošla do kapacity. Ak myslíš niečo iné, tak to nechaj radšej tak, lebo už som sa úplne zamotala. Very Happy


ne pořád si nerozumíme. jedna fotka může mít 720x540 nebo 540x720 a 100kb. Ale její velikost neovlivní počet vkladaných fotek. J eto prostě album, ve kterém jedaný maximální počet kusů. Takže i kbyby si nahrála 100 fotek o výsledné velikosti 3M tak si skončila. Sice ti jakoby 2M zbydou, ale došla ti volná políčka.

vem to takhle, máš na stole 10 panáků. I když do nich naliješ vodku jen s půlky, pořád máš 10 panáků.žádný navíc se tam zničeho nic neobjeví. ty panáky můžou bát plné, prázdné, poloprázdné, ale pořád jich tam je 10 Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 2:08 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
CrimsonFlame napsal:
wensdy napsal:

Ty mi asi moc nerozumíš, že? Nevím jak to napsat, aby to bylo pochopeno. Kapacita 5M/100fotek. Velikost fotky je maximálně 720x540 nebo 540x720 megapixelů? to je?...a když tam budeš vkládat fotky 120x120 tak se ti jich tam vejde jenom 100 Wink

Veď práve, že chápem! Dúfam. Very Happy Len sa asi nevyjadrujem správne alebo čo. Čím väčšia fotka, tým menej mám potom miesta, nie? To sa mi snažíš povedať? Čiže keď budem dávať veľké fotky, tak sa bude kapacita zmešovať. O to ide, nie? No a ja som to myslela tak, že doteraz som vždy znižovala kvalitu a veľkosť, aby som sa zmestila. A teraz sa o to chvíľku až tak starať nemusím (ale zmenšovať ich samozrejme budem aj naďalej). Áno, predtým som mala maximálne 20 alebo koľko, ale tým, že boli trebárs väčšie a mali viac mega, tak som ich tam nemohla dať dvadsať, ale menej. A viem, že viac fotiek, ako je stanovené, mať nemôžem. Dúfam, že to chápem správne. Very Happy Proste ide o to, aby som sa vošla do kapacity. Ak myslíš niečo iné, tak to nechaj radšej tak, lebo už som sa úplne zamotala. Very Happy


ne pořád si nerozumíme. jedna fotka může mít 720x540 nebo 540x720 a 100kb. Ale její velikost neovlivní počet vkladaných fotek. J eto prostě album, ve kterém jedaný maximální počet kusů. Takže i kbyby si nahrála 100 fotek o výsledné velikosti 3M tak si skončila. Sice ti jakoby 2M zbydou, ale došla ti volná políčka.

vem to takhle, máš na stole 10 panáků. I když do nich naliješ vodku jen s půlky, pořád máš 10 panáků.žádný navíc se tam zničeho nic neobjeví. ty panáky můžou bát plné, prázdné, poloprázdné, ale pořád jich tam je 10 Wink


Preto som napísala to, čo je vyznačené hrubým písmom. Ja sa asi fakt neviem vyjadrovať. Chápem, čo myslíš, naozaj. Laughing
Ďakujem za pracné vysvetľovanie. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.