článek "Jaký šampon je ten můj?"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=03ec7f90104710795b1ee2fe2741271bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 12:48 pm    Předmět: Citovat

No vode zalezi hrozne moc. Napriklad kdyz jsem byla v Mnichove, vlasy se mi kroutily, ted v Praze ta voda musi myt jine slozeni, vlasy jsou dost uhlazene a jemne. A neni to jenom muj dojem, rikalo mi to uz nekolik lidi, ze v Praze ta voda vlasy dost "zjemni" nebo jak to napsat. Ale nejlepsi voda je stejne u nas na chalupe v Tabore. Vzdycky po po prazdninach jsem mela vlasy nejpesi, jak jsem je myla jen tam a ta prazska chemie na ne neprisla. Bohuzel vzdy se to pak vratilo do strarych koleji Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
No vode zalezi hrozne moc. Napriklad kdyz jsem byla v Mnichove, vlasy se mi kroutily, ted v Praze ta voda musi myt jine slozeni, vlasy jsou dost uhlazene a jemne. A neni to jenom muj dojem, rikalo mi to uz nekolik lidi, ze v Praze ta voda vlasy dost "zjemni" nebo jak to napsat. Ale nejlepsi voda je stejne u nas na chalupe v Tabore. Vzdycky po po prazdninach jsem mela vlasy nejpesi, jak jsem je myla jen tam a ta prazska chemie na ne neprisla. Bohuzel vzdy se to pak vratilo do strarych koleji Crying or Very sad


...jasněéé, v chemii to je. Na jihu bydlím, voda je dobrá, ale jak začnou v zimě solit, tak je to včudu. Ještě že letos nemrzne:)
Hele, tak si tu vodu dovážej na vlasy. Jsou celebrity, co to dělaj. J.Seymoreová si vodu vozila z GB do USA Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 3:34 pm    Předmět: Citovat

Tak to bych si musela vozit asi celou studnu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 4:36 pm    Předmět: Citovat

Řekla bych taky, že jedním z hlavních problémů "chemických" šampónů je parfemace. Není nad přirozenou bylinnou vůni!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 4:50 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Řekla bych taky, že jedním z hlavních problémů "chemických" šampónů je parfemace. Není nad přirozenou bylinnou vůni!


Onehda jsem mel moznost citit vuni z jednech dlouhych a pritom "chemii opecovavanych" vlasu a ac milovnik priodnin, musim priznat, ze to vubec nebylo zly Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 6:07 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Feliscatus napsal:
Řekla bych taky, že jedním z hlavních problémů "chemických" šampónů je parfemace. Není nad přirozenou bylinnou vůni!


Onehda jsem mel moznost citit vuni z jednech dlouhych a pritom "chemii opecovavanych" vlasu a ac milovnik priodnin, musim priznat, ze to vubec nebylo zly Embarassed


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy mno, to je tedy hecké! Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 6:56 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Řekla bych taky, že jedním z hlavních problémů "chemických" šampónů je parfemace. Není nad přirozenou bylinnou vůni!


Feliscatus asi myslí, že je ta parfemace agresivní. Ony ty vůně často vlasy naleptávají a narušují. A voda je důležitá, to je pravda.
Návrat nahoru
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 6:00 pm    Předmět: Citovat

Mě ty parfemace naleptávají přímo kůži, vlasy by s nimi jistě byly chvíli v příměří. Snad již brzy objevím něco, s čím pokožka bude přátelit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2007 9:33 am    Předmět: Citovat

Elseve má silikony Shocked a to jsem ho zrovna chtěla spotřebovat, aby nezavazel Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

Ja jsem vyzkousela Alverde aloe + ibisek a musim rict, ze je moc dobry!! Vlasy nejsou ani po 3 dnech priplacle k hlave a jsou takove pevnejsi. Dekuji z tip!

Mam vsak obavy, ze cim vice navstevuji tyto stranky, tim vice utracim, mate nekdo stejny pocit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.