článek "Jaký šampon je ten můj?"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0ab374047e368179785f6637df9b21a0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 2:56 pm    Předmět: Citovat

Pro mě je nepřekonatelný Neutral Shampoo od Desert Essence Organics. Je přírodní, lehký, ale myje výborně a vlasy jsou po něm úplně skvostné. Sedl zatím mi lépe, jak kterýkoliv jiný. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 4:14 pm    Předmět: Citovat

"můj" šampon jsem zatím nenašla. Dlouhodobým pátráním jsem došla k několika, dělí se na dvě skupiny 1. mám po nich nezké vlasy, ale kouše mě hlava, dělají se mi lupy... 2. Pokožka hlavy si lebedí, vlasy vypadají jako hromada zmuchlaných uzlíků. Teď to střídám, jeden den si užívám hezké vlasy, druhý den zklidněnou pokožku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 3:04 pm    Předmět: Chemický šampon bez silikonů Citovat

Ahoj Smile potřebovala bych poradit.
Nevím, jaký šampon mám používat, potřebovala bych nějaký jemný šampon bez silikonů nebo kdyby byl velmi jemný tak i se silikony ( vyhovuje mi od značky Dusy). Nemůžu pořád narazit na nějaký dobrý. Mám jemné, melírované vlasy a potřebovala bych, aby je trošicku hydratoval, ale zároveň nezatěžoval, aby vlasy neplihly. Nemáte někdo stejný problém? Už nevím, který šampon použít, raději nosím vlasy v culíku, protože po výživných mi plihnou a mastí se hned po umytí a šampony pro mastné mi je zase vysušují Rolling Eyes Zkoušela jsem i šampon Take care od Mood taky velmi jemný šampon, ale vysušil a zároveň zmastil.
Budu velmi vděčná za rady. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 4:24 pm    Předmět: Re: Chemický šampon bez silikonů Citovat

skarma007 napsal:
Ahoj Smile potřebovala bych poradit.
Nevím, jaký šampon mám používat, potřebovala bych nějaký jemný šampon bez silikonů nebo kdyby byl velmi jemný tak i se silikony ( vyhovuje mi od značky Dusy). Nemůžu pořád narazit na nějaký dobrý. Mám jemné, melírované vlasy a potřebovala bych, aby je trošicku hydratoval, ale zároveň nezatěžoval, aby vlasy neplihly. Nemáte někdo stejný problém? Už nevím, který šampon použít, raději nosím vlasy v culíku, protože po výživných mi plihnou a mastí se hned po umytí a šampony pro mastné mi je zase vysušují Rolling Eyes Zkoušela jsem i šampon Take care od Mood taky velmi jemný šampon, ale vysušil a zároveň zmastil.
Budu velmi vděčná za rady. Smile

Mně sedl wella pro series volume (nevím, jestli má silikony), šampon henna regenerační z DM, Elséve pro lesk (tehdy byl růžový), Alterra granátové jablko. Určitě NE obyč kopřivové typu Dixi, Alverde oliva a henna (dělá objem, ale vysušuje), asi ani lávovou zem (mě trochu vyšuje délky). Pro orientaci- já mám jemné, ale těžké vlasy, nebarvené.

Napadlo mě, jestli by nepomohlo něco s aloe vera (viděla jsem dost levný ale bezsilikonový šampon s aloe od Bione cosmetics)..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 4:29 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Smile Já teda nemám přímo plihnoucí a jemné vlasy, ale přesto se podělím o své poznatky. Moje vlasy se mastí hodně u kořínků a konce jsou naopak suché, proto šamponuju jen pokožku hlavy a celé vlasy myju jen po použití masky, určitě doporučuju Smile A šampony mi nejvíce vyhovují takové ty levné jako Dixi, Natural Essences (melounový má naprosto neodolatelnou vůni Shocked ), jsou samozřejmě bez silikonů, ale jako hydratační by jsem je určitě neoznačila, proto stačí jen umýt pokožku a na zbytek vlasů dát kondicioner Wink Můžeš vyzkoušet i šampony od Alverde (přírodní kosmetika), ty silikony neobsahují, nebo i dětské šampony, ty by také silikony obsahovat neměly. Ještě nesmím zapomenout Garnier Naturals, já měla s mangem a lípou (pokud se nepletu) a zdály se mi fajn, ale nejsem si jistá obsahem silikonů v nich, to si raději překontroluj, u nich nesmím zapomenout pochválit vůni, sice chemická, ale super Smile Doufám že jsem ti aspoň trošku pomohla Smile A co přírodní šampony? Nesedí ti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 5:35 pm    Předmět: v Citovat

moc děkuju Smile přemýšlela jsem i o Lavera jablečný pro normální vlasy, právě přírodní já nevím, mám melírované vlasy jemné, tak zase aby je nevysušovaly, ale to chce asi vyzkoušet zase. Šampony pro objem sem měla, ale nemůžu používat dlouodobě, vysušují bohužel. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 6:12 am    Předmět: Re: v Citovat

skarma007 napsal:
moc děkuju Smile přemýšlela jsem i o Lavera jablečný pro normální vlasy, právě přírodní já nevím, mám melírované vlasy jemné, tak zase aby je nevysušovaly, ale to chce asi vyzkoušet zase. Šampony pro objem sem měla, ale nemůžu používat dlouodobě, vysušují bohužel. Smile


Já teda značce Syoss moc nevěřím, ale vím, že dělá regenerační šampon dodávající objem, který je na barvené vlasy. O silikonech nic nevim.
Ale jestli máš ráda průhledné gelové šampony, šla bych do přírodní Alterry granátový jabko, nebo do chemické Welly pro series.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2013 6:21 pm    Předmět: Citovat

tak mám silného kandidáta na môj naj šampón, až sa to bojím napísať, lebo zákon schválnosti, no risknem to - Balea Med ultra sensitive. na moju hlavu tuším doteraz nič lepšie neprišlo. zdá sa, že vyriešil problémy s mojou sucho-mastnou vlasovou pokožkou a zdá sa, že môžem vlasy umývať aj zriedkavejšie než obdeň. sranda je, že som tento šampón v dm doteraz absolútne ignorovala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisa6
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2013 7:03 pm    Předmět: Citovat

Nejlepším šamponem je pro mě šampon s keratinem od Bione cosmetics. Vlasy jsem dřív měla dost suché a hrubé a teď jsou pevné, lesklé a nevypadají už jako suchá sláma Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 1:37 am    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
tak mám silného kandidáta na môj naj šampón, až sa to bojím napísať, lebo zákon schválnosti, no risknem to - Balea Med ultra sensitive. na moju hlavu tuším doteraz nič lepšie neprišlo. zdá sa, že vyriešil problémy s mojou sucho-mastnou vlasovou pokožkou a zdá sa, že môžem vlasy umývať aj zriedkavejšie než obdeň. sranda je, že som tento šampón v dm doteraz absolútne ignorovala


Ignoraci dobrých věcí potvrzuju. Jde asi o to, že člověka víc láká vyzkoušet něco, po čem bude mít lesklejší, objemnější vlasy nebo zvýrazněnou barvu nebo to podpoří vlnění vlasů, než aby bral ,,jen" zklidněnou pokožku a o vlasech v popisku ani slovo. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.