článek "Jaký šampon je ten můj?"
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=014276400e28a09187c30cd438b64705Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2007 11:56 pm    Předmět: článek "Jaký šampon je ten můj?" Citovat

Vaše zkušenosti a náměty prosím sem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 9:45 am    Předmět: Citovat

Kdysi dávno jsem si myslela, že jsou to šampony Pantene...jejich počáteční efekt byl úžasný,vlasy krásné a lesklé...ale po několika týdnech používání této kosmetiky jsem měla vlasy zplihlé a rychle se mastící Confused Kadeřnice mi řekla, že je to množstvím silikonů,které v těchto šamponech jsou(to jsem o silikonech slyšela poprvé).Poté jsem si oblíbila Glisskur od Schwarzkopfu. Poslední 2 měsíce střídám Urtekram,Dolivu a nově Alpecin,vlasy se mi sice po nich také mastí,ale aspoň nejsou zatěžovány další chemii.Jednu nejoblíbenější značku nemám.Zatím ji hledám a doufám že existuje Very Happy Very Happy Very Happy

P.S Ještěrko-takže pokud jsem to dobře pochopila: po přírodních šamponech jako je Urtekram je nutné použít i kondicioner, aby se vlasy nelámaly?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 10:45 am    Předmět: Citovat

já svůj oblíbený šampon teda zatím nemám, pořád hledám, ale není to zatím ono...možná že od šamponu čekám něco zazračného, což je asi blbost...ten přírodní jsem jeste nevyzkoušela, no a z těch chemických nebo jak bych to nazvala, mě vždycky nejvíc láká gliss kur, protože na ten lákavý obal vždycky naletím... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 2:08 pm    Předmět: Citovat

Já bych ještě k tomu výčtu značek dodal,že Nivea kromě šamponu pro barvené a melírované vlasy neobsahuje silikony Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:


P.S Ještěrko-takže pokud jsem to dobře pochopila: po přírodních šamponech jako je Urtekram je nutné použít i kondicioner, aby se vlasy nelámaly?


Vetsinou byvaji vyrobene na bazi mydla a to MUZE (nemusi Wink ) vysusovat konecky a zpusobovat lamavost vlasu, takze bud kondicioner, nebo obcas nejakou tu lecivou ci olejovou kuru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 1:39 pm    Předmět: Citovat

Pěkně zpracovaný článek, Ještěrko. Jen bych ještě podotkla, že Nivea pro normální vlasy mi je hodně vysušila, takže tuto značku už si určitě nekoupím.
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Pěkně zpracovaný článek, Ještěrko. Jen bych ještě podotkla, že Nivea pro normální vlasy mi je hodně vysušila, takže tuto značku už si určitě nekoupím.


Já souhlasím, skvělý článek, Niveu taky nemusím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 9:51 pm    Předmět: Citovat

Já používám zelenej Fructis 2 in 1. Ale to není důležitý, vy máte jiný vlasy a jinou délku Shocked Shocked . Ale je divný, že pokud si vlasy meju doma jsou jiný, než třeba v práci a to jsem pokaždý někde jinde. Nebude taky důležitá voda???? ( tvrdá, měkká, vim já jaká ještě) Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 10:56 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Já používám zelenej Fructis 2 in 1. Ale to není důležitý, vy máte jiný vlasy a jinou délku Shocked Shocked . Ale je divný, že pokud si vlasy meju doma jsou jiný, než třeba v práci a to jsem pokaždý někde jinde. Nebude taky důležitá voda???? ( tvrdá, měkká, vim já jaká ještě) Question Question


.....chlórovaná, mořská... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 12:42 pm    Předmět: Citovat

Renča napsal:


.....chlórovaná, mořská... Very Happy


Já to myslel vážně. Máte někdo takový zkušenosti???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.